Календар основних та регіональних спортивних заходів
Федерації легкої атлетики України на 2008
рік
(формат ЄАА) |
||||||||
Січень |
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання ФЛАУ
(міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном
за запро
шенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Січень |
|||
1 |
Вт |
|
|
|
|
1 |
Вт |
|
2 |
Ср |
|
|
|
|
2 |
Ср |
|
3 |
Чт |
|
3-5.01. Першість Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 94-95 р.н.
3-5.01. Зимовий чемпіонат та першість
м.Севастополь |
|
|
3 |
Чт |
|
4 |
Пт |
|
4-5.01. Відкриті змагання «Різдвяні свята»
(Одеса)
|
|
|
4 |
Пт |
|
5 |
Сб |
|
|
|
5 |
Сб |
||
6 |
Вс |
|
|
|
|
6 |
Вс |
|
7 |
Пн |
|
|
|
|
7 |
Пн |
|
8 |
Вт |
|
|
|
|
8 |
Вт |
|
9 |
Ср |
|
9.01. Чемпіонат Луганської обл. з метань |
|
|
9 |
Ср |
|
10 |
Чт |
|
10-11.01. Чемпіонат Луганської обл. з багатоборств |
|
|
10 |
Чт |
|
11 |
Пт |
|
11-13.01. Зимовий чемпіонат Івано-Франківської обл., юнаки 91-92 р.н.
11-13.01. Відкриті змагання «Кубок Поділля». Вінниця. |
|
|
11 |
Пт |
|
12 |
Сб |
|
12-13. Чемпіонат Черкаської обл.
та першість серед юнаків та юніорів. |
|
|
12 |
Сб |
|
13 |
Вс |
|
|
|
|
13 |
Вс |
|
14 |
Пн |
|
14-16.01.Чемпіонат Сумської обл. у приміщенні. |
|
|
14 |
Пн |
|
15 |
Вт |
|
|
|
|
15 |
Вт |
|
16 |
Ср |
|
«Меморіал Олексія Дем"янюка»
/Львів/.
Чемпіонат та першість
Одеської області, 91-92, 93-94 (Одеса).
17-19.01. Чемпіонат Дніпропетровської області, юніори.
17-18.01. Чемпіонат Луганської обл. , юнаки.
17-18.01. Кубок Полтавської обл.(Гребінка) |
|
|
16 |
Ср |
|
17 |
Чт |
|
|
|
17 |
Чт |
||
18 |
Пт |
|
18-19.01. Чемпіонат Запорізької обл., юнаки, юніори
18-19.01. Чемпіонат Донецької області та першість серед юніорів.
18-19.01. Зимова першість Волинської обл. серед школярів.
18-19.01 Зимовий чемпіонат і першість АР Крим, юнаки і дівчата.
Сімферополь.
18-20. Чемпіонат Хмельницької обл.,юніори,юнаки, кадети.
18-19.01.Першість м.Миколаєва, 1-й тур. |
|
|
18 |
Пт |
|
19 |
Сб |
|
19-20.01. Чемпіонат Київської обл. , юнаки 91-92 р.н.(Бровари)
19-20.01. Чемпіонат Кіровоградської обл., юніори, юнаки
19-20.01. Чемпіонат Харківської обл.серед юнаків.
19-20. Чемпіонат Чернівецької обл. та першість серед ДЮСШ. |
|
|
19 |
Сб |
|
20 |
Вс |
|
|
|
|
20 |
Вс |
|
21 |
Пн |
|
|
|
|
21 |
Пн |
|
22 |
Вт |
|
|
|
|
22 |
Вт |
|
23 |
Ср |
|
|
|
|
23 |
Ср |
|
24 |
Чт |
|
24-26.01. Першість Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 91-92
р.н.
24-25.01. Кубок та Чемпіонат Луганської обл. серед юніоров.
24-25. Зимовий чемпіона Херсонської обл. |
|
|
24 |
Чт |
|
25 |
Пт |
|
26.01. Зимова першість
Закарпатської обл. серед ДЮСШ, 91-94 р.н.
(Мукачево). |
|
|
25 |
Пт |
|
26 |
Сб |
|
Кубок
України у приміщенні. Кубок України з багатоборств у приміщенні
(Запоріжжя). |
|
|
26 |
Сб |
|
27 |
Вс |
|
«Русская зима» (Москва)
Белград |
|
27 |
Вс |
||
28 |
Пн |
|
|
|
|
28 |
Пн |
|
29 |
Вт |
|
|
|
|
29 |
Вт |
|
30 |
Ср |
|
|
|
|
30 |
Ср |
|
31 |
Чт |
|
|
|
|
31 |
Чт |
|
Лютий
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Лютий
|
|||
1 |
Пт |
|
1-2.02. 18-19.01.Зимовий чемпіонат Миколаївської
обл.
1-3.02. 1тур чемпіонату Вінницької області, юнаки та дівчата. Вінниця. |
|
|
1 |
Пт |
|
2 |
Сб |
|
2.02. Чемпіонат Київської
обл. , юніори (Бровари)
2-3.02.Чемпіонат Львівської області
|
Штутгард, Самара |
|
2 |
Сб |
|
3 |
Вс |
Кубок Європи з
кросу/Португалія/Альбуфейра |
|
|
3 |
Вс |
||
4 |
Пн |
|
|
|
|
4 |
Пн |
|
5 |
Вт |
|
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні
(Запоріжжя).
7-8.02. Чемпіонат Луганської обл. |
|
|
5 |
Вт |
|
6 |
Ср |
|
|
|
6 |
Ср |
||
7 |
Чт |
|
Дюссельдорф |
|
7 |
Чт |
||
8 |
Пт |
|
8-10.02. Зимовий чемпіонат Івано-Франківської обл., юніори та дорослі.
8-9.02. Чемпіонат Харківської обл.серед юніорів та дорослих. |
|
|
8 |
Пт |
|
9 |
Сб |
|
2.02. Чемпіонат Київської
обл., (Бровари)
9-10.02. Фестиваль бігу – 2008. Львів.
9-11.02. Меморіал Г.Кагамлика, юнаки 91-94 р.н. (Гребінка, Полтавської
обл.). |
Валенсія |
|
9 |
Сб |
|
10 |
Вс |
|
|
Карлсруе(Німечч.) |
|
10 |
Вс |
|
11 |
Пн |
|
11-13.02. Чемпіонат
Дніпропетровської області. |
|
|
11 |
Пн |
|
12 |
Вт |
|
Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні, вкл. багатоборства/Суми
|
|
|
12 |
Вт |
|
13 |
Ср |
|
Афіни, Москва |
|
13 |
Ср |
||
14 |
Чт |
|
|
|
14 |
Чт |
||
15 |
Пт |
Кубок Європи/Москва |
Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною серед юнаків та юніорів на
призи Василя та Сергія Бубки/Донецьк.
Чемпіонат України серед юніорів
зі стрибків з жердиною.
15-16. Зимовий чемпіона Херсонської обл., юнаки. |
Таллін |
|
15 |
Пт |
|
16 |
Сб |
|
ZEPTER
- Зірки жердини/Донецьк
Чемпіонат України з двоборств серед ДЮСШ, СДЮШОР
(1993 р.н. та мол.), Харків.
16-17. Відкриті змагання зі стрибків у висоту «Таврійські висоти»
(Херсон) |
Бірмінгем
|
|
16 |
Сб |
|
17 |
Вс |
|
17-18.02. Чемпіонат Полтавської обл., ветерани. |
|
|
17 |
Вс |
|
18 |
Пн |
|
|
|
|
18 |
Пн |
|
19 |
Вт |
|
|
|
|
19 |
Вт |
|
20 |
Ср |
|
|
Бидгощ |
|
20 |
Ср |
|
21 |
Чт |
|
|
Стокгольм |
|
21 |
Чт |
|
22 |
Пт |
|
22-24.02.Міжнародні юнацькі змаганя «Прикарпатська зима»
(Івано-Франківськ)
Чемпіонат України у приміщенні,
Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні,
міжнародний матч з багатоборств Україна-Біларусь-Росія (м.Суми)
Чемпіонат України
з метань (Ялта, без
ядра)
23-24.02. Кубок м. Харкова, 93-96 р.н. |
|
|
22 |
Пт |
|
23 |
Сб |
|
|
|
23 |
Сб |
||
24 |
Вс |
|
Гент(Бельгія) |
Альбуфейра,Порт |
24 |
Вс |
||
25 |
Пн |
|
|
|
|
25 |
Пн |
|
26 |
Вт |
|
Чемпіонат України серед учнів ВУФК, ВУОР. 1989 р.н. та мол. Київ
(Харків). |
|
|
26 |
Вт |
|
27 |
Ср |
|
|
|
27 |
Ср |
||
28 |
Чт |
|
|
|
|
28 |
Чт |
|
29 |
Пт |
|
Міжнародні юнацькі змагання на
призи Олімпійського чемпіона Юрія Білонога.
1991 р.н. та мол. 29-02.03/Суми
29.02-01.03 Матч юніорівРосія-Україна-Біларусь-Турція-Латвія (Біларусь,
Могильов) |
|
|
29 |
Пт |
|
Березень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Березень
|
|||
1 |
Сб |
|
1-2 «Козацька
хортиця»/Запоріжжя
1.03.День бігуна, стрибуна Одеської області (Одеса).
1-2.03. Чемпіонат Київської обл. , юніори (Бровари) |
|
|
1 |
Сб |
|
2 |
Вс |
|
2.03. Кубок О.Марінеску з естафет (Одеса). |
Фукуока |
|
2 |
Вс |
|
3 |
Пн |
|
Чемпіонат України серед спортклубів ВНЗ/
Суми. 4-5.03 |
|
|
3 |
Пн |
|
4 |
Вт |
|
|
|
|
4 |
Вт |
|
5 |
Ср |
|
|
|
|
5 |
Ср |
|
6 |
Чт |
|
Чемпіонат України зі спортивної
ходьби. (Євпаторія).
6.03. Спортивні ігри
школярів Херсонської обл.
та особистий чемпіонат області з кросу. (Цюрупинськ)
7.03. Чемпіонат Хмельницької обл., зі спортивної ходьби,
дорослі,юніори,юнаки, кадети. |
|
|
6 |
Чт |
|
7 |
Пт |
Чемпіонат Світу/Валенсія |
|
|
7 |
Пт |
||
8 |
Сб |
|
7-8.03.Чемпіонат
Закарпатської обл. зі спортивної ходьби по шосе (Мукачево) |
|
|
8 |
Сб |
|
9 |
Вс |
|
|
Лугано |
|
9 |
Вс |
|
10 |
Пн |
|
10-12.03. Всеукраїнські юнацькі змагання «Дружба» серед команд ДЮСШ,
91-94 р.н., (Гребінка). |
|
|
10 |
Пн |
|
11 |
Вт |
|
|
|
|
11 |
Вт |
|
12 |
Ср |
|
12.02. Чемпіонат м.Києва з кросу. |
|
|
12 |
Ср |
|
13 |
Чт |
|
13-15.03. Першість Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 93-94
р.н. на Кубок м.Дніпропетрівськ. |
|
|
13 |
Чт |
|
14 |
Пт |
|
14.03. Відкрита першість СДЮШОР Н.Ткаченко /Донецьк/ |
|
|
14 |
Пт |
|
15 |
Сб |
Кубок Європи з метань/Спліт(Хорватія) |
16.03 Зимовий чемпіонат Івано-Франківської обл. з кросу.
15-16.03.Юнацький Чемпіонат
Луганської обл.
15-16.03 Зимовий чемпіонат України з кросу (Цюрупинськ).
15.03 Першість АРКрим з кросу. Сімферополь.
16.03. Зимовий Чемпіонат Чернівецької обл. та першість з кросу.
|
|
|
15 |
Сб |
|
16 |
Вс |
|
|
16 |
Вс |
|||
17 |
Пн |
|
17-18.03. Чемпіонат Луганської обл.з кросу (Щастя).
17-19.03. Кубок Полтавської обл. серед команд ДЮСШ , 91-94 р.н.1-й етап. |
|
Чемпіонат Світу серед ветеранів у
приміщенні/Франція |
17 |
Пн |
|
18 |
Вт |
|
18. Весняний чемпіонат
м.Севастополь з кросу. |
|
|
18 |
Вт |
|
19 |
Ср |
|
|
|
|
19 |
Ср |
|
20 |
Чт |
|
|
|
|
20 |
Чт |
|
21 |
Пт |
|
21.03. Відкрита першість СДЮШОР №1 /Донецьк/ |
|
|
21 |
Пт |
|
22 |
Сб |
|
22-23.03. Першість Рівненської обл. серед ДЮСШ МОН |
|
|
22 |
Сб |
|
23 |
Вс |
|
|
|
|
23 |
Вс |
|
24 |
Пн |
|
24-26 Зимовий чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з метань
(Ялта) |
|
|
24 |
Пн |
|
25 |
Вт |
|
|
|
25 |
Вт |
||
26 |
Ср |
|
|
|
26 |
Ср |
||
27 |
Чт |
|
|
|
|
27 |
Чт |
|
28 |
Пт |
|
28.03. Відкрита першість СДЮШОР
С.Бубки /Донецьк/ |
|
|
28 |
Пт |
|
29 |
Сб |
|
|
29-30 Міжнародний матч
юнаків Росія-Україна-Біларусь-Турція-Латвія (Анталія, Турція). |
|
29 |
Сб |
|
30 |
Вс |
Чемпіонат Світу з кросу/
Едінбург, Шотландія |
|
|
|
30 |
Вс |
|
31 |
Пн |
|
|
|
|
31 |
Пн |
|
Квітень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Квітень
|
|||
1 |
Вт |
|
|
|
|
1 |
Вт |
|
2 |
Ср |
|
|
|
|
2 |
Ср |
|
3 |
Чт |
|
3-4.04. Кубок Полтавської
обл. з кросу. |
|
|
3 |
Чт |
|
4 |
Пт |
Чемпіонат Світу з кросу серед студентів /Франция |
4.04. Чемпіонат Житомирської обл. з кросу
4-5.04. Чемпіонат та Першість Дніпропетровської області з кросу. |
|
|
4 |
Пт |
|
5 |
Сб |
|
|
|
|
5 |
Сб |
|
6 |
Вс |
|
6.04 Чемпіонат Вінницької обл. з кросу. |
|
|
6 |
Вс |
|
7 |
Пн |
|
|
|
|
7 |
Пн |
|
8 |
Вт |
|
|
|
|
8 |
Вт |
|
9 |
Ср |
|
Всеукраїнські змагання «Весняні
ластівки» (Ялта).
1991 р.н. та мол.
9-11.04 |
|
|
9 |
Ср |
|
10 |
Чт |
|
10-12.04. Спартакіада Полтавської області серед школярів з 4-х борства. |
|
|
10 |
Чт |
|
11 |
Пт |
|
11-13.04. Весняний Чемпіонат Хмельницької обл.,юніори,юнаки, кадети.з
кросу. |
|
|
11 |
Пт |
|
12 |
Сб |
КЄ 10км стамбул |
12.04. 1-й тур
першості
Закарпатської обл. серед ДЮСШ (Мукачево).
12.04. Чемпіонат Київської обл. з кросу. (с.Коцюбинське)
12-13.04. Відкрита Першість Сумської обл. з кросу пам»яті олімпійського
чемпіона В.Куца (Тростяне)
12.04. Чемпіонат Тернопільської обл. з кросу
12-13. Чемпіонат Хмельницької обл.,дорослі, юніори,юнаки, кадети з
метань (Кам»янець-Подільський)
12-13. Чемпіонат Хмельницької обл.,юніори,юнаки, кадети. Чемпіонат
Хмельницької обл.,юніори,юнаки, кадети.
12-13. Першість Черкаської обл. серед команд ДЮСШ. |
Подебради/Чехія/сп. ходьба |
|
12 |
Сб |
|
13 |
Вс |
|
|
|
|
13 |
Вс |
|
14 |
Пн |
|
|
|
|
14 |
Пн |
|
15 |
Вт |
|
|
|
|
15 |
Вт |
|
16 |
Ср |
|
16-18.04. Відкриті юнацькі змагання «Кубок м.Рівного» |
|
|
16 |
Ср |
|
17 |
Чт |
|
17-19.04. Обласні змагання на призи ЗМС Л.Гуревич. м.Дніпропетрівськ.
2 тур чемпіонату Вінницької обл., юнаки та дівчата 91-96 р.н. Вінниця.
17-18.04. Першість Львівської обл. серед ДЮСШ, 91-94 р.н.
17. Кубок Чернігівської обл. з кросу. |
|
|
17 |
Чт |
|
18 |
Пт |
|
18-19.04 Спортивні ігри школярів Віницької обл. Вінниця.
18-19.04. Чемпіонат Тернопільської обл. серед команд ДЮСШ 91-96 р.н. |
Пекін |
|
18 |
Пт |
|
19 |
Сб |
|
19.04. Чемпіонат Волинської обл. з кросу.
20.04. Відкритий кубок м.Рівне.
19.04. Чемпіонат та першість Київської обл.
з метання молоту (Васильків)
20.04. Надмарафон, присвячений героям Чернобиля(Славутич)
19.04. Чемпіонат
Кіровоградської обл., юнаки 91-95р.н., пам»яті В.К.Іванця.
18-19.04. Першість м.Миколаєва, 2-й тур.
19.04. Чемпіонат Рівненської обл. з кросу.(смт Клевань)
19-20. Чемпіонат Чернівецької обл., юнаки 91-94 р.н.
20-21.04. Відкритий
чемпіонат та першість
м.Севастополь
20. ХІ пробіг пам»яті С.Самойленка (Київ) |
|
|
19 |
Сб |
|
20 |
Вс |
|
|
|
20 |
Вс |
||
21 |
Пн |
|
|
|
|
21 |
Пн |
|
22 |
Вт |
|
22-23.04. Чемпіонат Житомирської обл. серед ВНЗ. |
|
|
22 |
Вт |
|
23 |
Ср |
|
|
|
|
23 |
Ср |
|
24 |
Чт |
Чемпіонат Світу з кросу серед школярів/Чехія.
1991-93 р.н. |
24.04. Універсіада
Закарпатської обл.
(Мукачево).
24-25.04. Чемпіонат Житомирської обл. серед школярів.
25-26.04. Першість
Донецької області серед юнаків та дівчат 91-94 р.н., присвячена
Всесвітньому Дню легкої атлетики /Маріуполь/.
24-26.04. Першість Дніпропетровської області, «Дніпровська весна», юнаки
та дівчата 90р.н.та молодше.
25-26.04.Спартакіада Одеської області з 4-борства (Іллічівськ).
25-26.04. Кубок м.Миколаєва.
24-25.04. Першість Сумської обл. з 4-х борства.
25-27.04. Чемпіонат Хмельницької обл.,дорослі, юніори,юнаки, кадети
(Кам.Поділ.)
24. Чемпіонат Черкаської обл. з кросу. |
|
|
24 |
Чт |
|
25 |
Пт |
|
|
25 |
Пт |
|||
26 |
Сб |
26-27.04. Чемпіонат
Дніпропетровської області з бігу по шосе на 20км.
26.04. Крос, присвячений героям Чернобиля. (Б.Церква) |
|
|
26 |
Сб |
||
27 |
Вс |
Чемпіонат України з бігу по
шосе на 20км |
|
|
27 |
Вс |
||
28 |
Пн |
|
|
|
|
28 |
Пн |
|
29 |
Вт |
|
29-30 Всеукраїнські змагання меморіал ЗМС М. Виставкіна, О. Канакі,
З. Синицького з метань/Київ(особиста першість)
29.04 Змагання з кросу,
присвячені пам»яті
В.Кудинського, В. Куца, І.Токаря (Київ). 29-30
29-30.Спортивні ігри школярів Херсонської обл. (Скадовськ) |
|
|
29 |
Вт |
|
30 |
Ср |
|
|
|
30 |
Ср |
||
Травень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Травень
|
|||
1 |
Чт |
|
|
|
|
1 |
Чт |
|
2 |
Пт |
|
02.05.Легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Перемоги (Терезине)
2.05. Миколаївська миля-1609м. |
|
|
2 |
Пт |
|
3 |
Сб |
|
Фестиваль легкої атлетики, змагання на призи ЗТУ Р.Корчемного, 93-94
3-5.05. Відкрита першість Полтавської обл. серед команд ДЮСШ(Лубни).
3-4.05. Чемпіонат Рівненської обл. серед тренерів. |
|
|
3 |
Сб |
|
4 |
Вс |
|
4-6.05. Кубок Дніпропетровської області серед СК і СК Вузів.
4.05. Всесвітній День легкої атлетики. «Слобожанська миля – 2008» |
|
|
4 |
Вс |
|
5 |
Пн |
|
5-6.05. . Кубок Сумської обл., присвячений Всесвітньому Дню легкої
атлетики ІААФ. |
|
|
5 |
Пн |
|
6 |
Вт |
|
7-8 І
спортивні студентські ігри
України серед ВНЗ
ІІІ, ІV рівнів акредитації.
Чемпіонат України серед студентів (Ялта). |
|
|
6 |
Вт |
|
7 |
Ср |
|
7-8.05. Всеукраїнські юнацькі змагання на призи олімпійців Донбасу. 1991
р.н. та мол., присвячені Всесвітньому дню легкої атлетики ІААФ.
8-9.05. Кубок «Дружба»
(Ужгород)
та відкритий чемпіонат Закарпатської обл.
7-8.05. Відкриті змагання, присвячені Дню Перемоги (Київ). |
|
|
7 |
Ср |
|
8 |
Чт |
|
|
|
8 |
Чт |
||
9 |
Пт |
|
Доха/Катар |
|
9 |
Пт |
||
10 |
Сб |
Кубок Світу зі спортивної
ходьби/Чебоксари |
10-11.05. Кубок Донецької обл. Чемпіонат серед молоді 86-88 р.н.
/Донецьк/
10-11.05. Спартакіада школярів Кіровоградської обл.
10-11.05. Чемпіонат м. Рівне. |
Осака |
|
10 |
Сб |
|
11 |
Вс |
|
11-12.05. Кубок федерації Волинської обл. 1-й етап.
11-13.05. Першість Сумської обл. серед школярів. |
Десензано |
|
11 |
Вс |
|
12 |
Пн |
|
12-14.05. Спартакіада школярів Полтавської обл., 91-94 р.н. (Гребінка). |
|
|
12 |
Пн |
|
13 |
Вт |
|
Чемпіонат України з 4-борства серед загальноосвітніх навчальних
закладів. 1993 р.н. та мол. (
Ільїчевськ).
13-15.05. Першість м.Києва, юнаки 91-96 р.н.
13.05. ХУІІ обласні спортивні ігри школярів Львівщини.
14-15.05. Чемпіонат Львівської області.
13-15.Першість Чернігівської обл. серед ДЮСШ |
|
|
13 |
Вт |
|
14 |
Ср |
|
|
|
14 |
Ср |
||
15 |
Чт |
Міжнародні змагання
серед
студентів/Польща |
15-17.05. Першість Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 93-96
р.н.
15-16.05. Спартакіада
школярів Одеської області, 91 і мол. (Іллічівськ).
15-16. Кубок Харківської
обл.та чемпіонат серед молоді. |
|
|
15 |
Чт |
|
16 |
Пт |
|
16-17 Матч юнаків
Росія-Україна-Біларусь-Турція-Латвія (Ялта).
16-17.05 Чемпіонат і
першість АРКрим, юнаки та дівчата.Сімферополь.
17-18.05. Спортивні ігри
Кіровоградської обл.
23-24.05. Кубок Миколаївської обл.
17-19.05. Кубок Полтавської обл. (Полтава).
17.05. Спартакіада школярів Рівненської обл. 92р.н. та мол. |
|
|
16 |
Пт |
|
17 |
Сб |
|
Дакар |
|
17 |
Сб |
||
18 |
Вс |
|
|
|
|
18 |
Вс |
|
19 |
Пн |
|
Всеукраїнські змагання з
метань (Київ).
(за положенням меморіалу
Син.Кан.Вист.)
|
|
|
19 |
Пн |
|
20 |
Вт |
|
|
|
20 |
Вт |
||
21 |
Ср |
|
21-22.05. Відкриті змагання, присвячені Дню Києва. |
|
|
21 |
Ср |
|
22 |
Чт |
|
22-23.05. Кубок області та Чемпіонат Луганської обл.серед юніорів.
22-23.05. Чемпіонат
Житомирської обл.
22-24.05. Першість Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 90-91
р.н.
22-25 Всеукраїнські змагання
серед ДЮСШ, СДЮШОР.
1993-96 р.н. (Вінниця. Б.Церква) |
|
|
22 |
Чт |
|
23 |
Пт |
|
23-25.05. Чемпіонат Івано-Франківської обл., юніори та дорослі.
23-24.05. Кубок Запорізької
обл.
24.05. Спартакіада школярів
Закарпатської обл.
(Ужгород).
23-24.05. Чемпіонат Донецької обл. та першість серед юніорів /Маріуполь/
23-24.05. Чемпіонат Одеської області (Одеса).
23-24.05. Першість Волинської обл. серед учнів
ДЮСШ.
24-25.05. Чемпіонат Київської обл. ,(Б.Церква)
24-25.05. Чемпіонат
Черкаської обл.
24-25. Чемпіонат Чернівецької обл. серед юніорів та дорослих. |
|
|
23 |
Пт |
|
24 |
Сб |
Кубок Європи серед клубів (чоловіки) /Португалія |
Хенжело/Нидерланди |
|
24 |
Сб |
||
25 |
Вс |
|
|
|
|
25 |
Вс |
|
26 |
Пн |
|
|
|
|
26 |
Пн |
|
27 |
Вт |
|
Чемпіонат України серед
учнів УФК, УОР. 1989
р.н. та мол. (Б.Церква).
27.05. Чемпіонат Львівської обл. з естафет(Стрий).
28-29.05. Чемпіонат
Херсонської обл.(Н.Каховка)
27-29.05. Чемпіонат Чернігівської обл. |
|
|
27 |
Вт |
|
28 |
Ср |
|
|
|
28 |
Ср |
||
29 |
Чт |
|
|
|
|
29 |
Чт |
|
30 |
Пт |
|
31.05. Чемпіонат Київської обл. , юніори(Б.Церква)
30.05-01.06 Чемпіонат
Вінницької обл.
30-31 Всеукраїнські змагання з метань. Змагання на честь Першого
Президента України Л.М.
Кравчука з метань (Київ).
31.05-01.06. Чемпіонат Кіровоградської обл., юнаки 95 р.н. та мол.
22-24.05.Міжнародні змагання пам»яті ЗТУ Ковпака І.Д., МС Адашкевича
С.(Миколаїв).
31.05-01.06. Чемпіонат Рівненської обл. серед ДЮСШ.
30-31. Чемпіонат Харківської обл.серед юніорів.
30.05-01.06. Кубок
Хмельницької обл. з метань. |
|
|
30 |
Пт |
|
31 |
Сб |
|
Гетціс/Австрія
Каламата/Греція
Сарагоса/Іспанія |
|
31 |
Сб |
||
Червень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Червень
|
|||
1 |
Вс |
|
1-2.06. Чемпіонат Волинської обл.
01.06. Чемпіонат України з
гірського бігу, біг в гору,
(Сколе, Львівська обл.).
Чемпіонат Львівської обл. |
Берлін |
|
1 |
Вс |
|
2 |
Пн |
|
2-3.06. Чемпіонат Рівненської обл. |
|
|
2 |
Пн |
|
3 |
Вт |
|
|
Таллін |
|
3 |
Вт |
|
4 |
Ср |
|
|
|
|
4 |
Ср |
|
5 |
Чт |
|
|
|
|
5 |
Чт |
|
6 |
Пт |
|
6-8.06 Кубок України, І етап.
Чемпіонат України з багатоборств. (Ялта).
5-6.06. Чемпіонат Луганської обл.
6-7. Чемпіонат Харківської обл.серед юнаків
6-8. Чемпіонат Хмельницької обл.,юніори,юнаки.(Кам.Поділ.) |
Осло |
|
6 |
Пт |
|
7 |
Сб |
|
Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною (Київ).
Чемпіонат України,
чемпіонат України серед молоді зі спортивної ходьби на 20км (Суми).
7-8.06. Чемпіонат Тернопільської обл. |
Арль/Франція-Багатоб. |
|
7 |
Сб |
|
8 |
Вс |
|
|
Каунас |
|
8 |
Вс |
|
9 |
Пн |
|
|
|
|
9 |
Пн |
|
10 |
Вт |
|
10-12.06 ІІІ
Спартакіада школярів України /Б.Церква
12-13.06. Відкриті змагання на призи Луцького міського голови. |
|
|
10 |
Вт |
|
11 |
Ср |
|
Рига
Москва |
|
11 |
Ср |
||
12 |
Чт |
|
Острава |
|
12 |
Чт |
||
13 |
Пт |
|
|
Турін |
|
13 |
Пт |
|
14 |
Сб |
|
14.06.Чемпіонат
Закарпатської обл. серед ДЮСШ, 95 р.н. та мол.
(Чоп).
14.06. Змагання, присвячені Дню м.Севастополь |
|
|
14 |
Сб |
|
15 |
Вс |
|
15-17 Чемпіонат України серед
юніорів (м. Ялта).
|
Жуковский
Варшава |
|
15 |
Вс |
|
16 |
Пн |
|
Прага |
|
16 |
Пн |
||
17 |
Вт |
|
|
|
17 |
Вт |
||
18 |
Ср |
|
|
|
|
18 |
Ср |
|
19 |
Чт |
|
|
|
|
19 |
Чт |
|
20 |
Пт |
|
20-21.06. Чемпіонат Миколаївської обл.
20-22.06. Чемпіонат Івано-Франківської обл. серед ветеранів.
20-21.06. Чемпіонат Запорізької обл.
20-22 Кубок України, ІІ
етап. Кубок Ялти.
20-22.06 Всеукраїнські юнацькі змагання
«Діти – олімпійська надія України» (Київ). 1995 р.н. та мол.
21-22. Чемпіонат Харківської обл. |
|
|
20 |
Пт |
|
21 |
Сб |
Кубок Європи/ Анессі/ Франція
(Португалія,Турція,Словакія, Естонія) |
Ретинген/Англія |
|
21 |
Сб |
||
22 |
Вс |
|
|
|
22 |
Вс |
||
23 |
Пн |
|
|
|
|
23 |
Пн |
|
24 |
Вт |
|
24.06. Відкриті змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка» |
|
|
24 |
Вт |
|
25 |
Ср |
|
|
|
|
25 |
Ср |
|
26 |
Чт |
|
|
|
|
26 |
Чт |
|
27 |
Пт |
|
|
Стокгольм
Ліль/Франція |
|
27 |
Пт |
|
28 |
Сб |
Кубок Європи з багатоборств / Хенжело/Яваскіла/Марібор |
7-мі міжнародні юнацькі
змагання серед СДЮШОР,
ДЮСШ, УОР на призи олімпійських чемпіонів Н.Олізаренко,
М. Авілова, Ю. Білонога, Г.Авдееенко (Їллічівск).1991 р.н. та
мол. |
|
|
28 |
Сб |
|
29 |
Вс |
|
|
|
29 |
Вс |
||
30 |
Пн |
|
Чемпіонат України. Кубок України
з багатоборств (Б.Церква). |
|
|
30 |
Пн |
|
Липень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Липень
|
|||
1 |
Вт |
|
Чемпіонат України/Б.Церква |
Бидгощ |
|
1 |
Вт |
|
2 |
Ср |
|
|
|
2 |
Ср |
||
3 |
Чт |
|
|
|
3 |
Чт |
||
4 |
Пт |
|
|
|
4 |
Пт |
||
5 |
Сб |
|
|
Мадрид |
|
5 |
Сб |
|
6 |
Вс |
|
|
|
|
6 |
Вс |
|
7 |
Пн |
|
|
|
|
7 |
Пн |
|
8 |
Вт |
Чемпіонат Світу серед юніорів / Бидгощ |
|
|
|
8 |
Вт |
|
9 |
Ср |
|
|
Салонікі |
|
9 |
Ср |
|
10 |
Чт |
|
|
|
|
10 |
Чт |
|
11 |
Пт |
|
|
Рим |
|
11 |
Пт |
|
12 |
Сб |
Чемпіонат Європи з
гірського бігу/Хармерсбах/Німеччина |
|
|
|
12 |
Сб |
|
13 |
Вс |
|
13-15.07.Відкритий чемпіонат м.Дніпропетропетрівська |
|
|
13 |
Вс |
|
14 |
Пн |
|
|
|
|
14 |
Пн |
|
15 |
Вт |
|
|
|
|
15 |
Вт |
|
16 |
Ср |
|
|
Лінц |
|
16 |
Ср |
|
17 |
Чт |
|
|
|
|
17 |
Чт |
|
18 |
Пт |
|
|
Париж |
|
18 |
Пт |
|
19 |
Сб |
|
19-20.07 Кубок Вінницької області. |
Барселона |
|
19 |
Сб |
|
20 |
Вс |
|
20-22.07. Чемпіонат
Дніпропетровської області |
|
|
20 |
Вс |
|
21 |
Пн |
|
|
|
|
21 |
Пн |
|
22 |
Вт |
|
|
Стокгольм |
|
22 |
Вт |
|
23 |
Ср |
|
|
|
Чемпіонат Європи серед ветеранів/Любляна/Словакія |
23 |
Ср |
|
24 |
Чт |
|
|
|
|
24 |
Чт |
|
25 |
Пт |
|
|
Лондон |
|
25 |
Пт |
|
26 |
Сб |
|
|
|
|
26 |
Сб |
|
27 |
Вс |
|
|
|
|
27 |
Вс |
|
28 |
Пн |
|
|
|
|
28 |
Пн |
|
29 |
Вт |
|
|
Монако |
|
29 |
Вт |
|
30 |
Ср |
|
|
|
|
30 |
Ср |
|
31 |
Чт |
|
31-02.08 Чемпіонат України серед
молоді (Б.Церква). |
|
|
31 |
Чт |
|
Серпень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Серпень
|
|||
1 |
Пт |
|
|
|
|
1 |
Пт |
|
2 |
Сб |
|
|
Матч юніорів Росія-Україна-Біларусь-Турція-Латвія (Латвія, за призн.). |
|
2 |
Сб |
|
3 |
Вс |
|
|
|
|
3 |
Вс |
|
4 |
Пн |
|
|
|
|
4 |
Пн |
|
5 |
Вт |
|
|
|
|
5 |
Вт |
|
6 |
Ср |
|
|
|
|
6 |
Ср |
|
7 |
Чт |
|
|
|
|
7 |
Чт |
|
8 |
Пт |
Олімпійські Ігри /Пекін/відкриття |
|
|
|
8 |
Пт |
|
9 |
Сб |
|
|
|
|
9 |
Сб |
|
10 |
Вс |
|
|
|
|
10 |
Вс |
|
11 |
Пн |
|
|
|
|
11 |
Пн |
|
12 |
Вт |
|
|
|
|
12 |
Вт |
|
13 |
Ср |
|
13-14. Чемпіонат Хмельницької обл. серед учнів ДЮСШ. (Кам. Поділ) |
|
|
13 |
Ср |
|
14 |
Чт |
|
|
|
|
14 |
Чт |
|
15 |
Пт |
Олімпійські Ігри
/Пекін/
легка
атлетика-
15-24.08 |
|
|
|
15 |
Пт |
|
16 |
Сб |
|
|
|
16 |
Сб |
||
17 |
Вс |
|
|
|
17 |
Вс |
||
18 |
Пн |
|
|
|
18 |
Пн |
||
19 |
Вт |
|
|
|
19 |
Вт |
||
20 |
Ср |
|
|
|
20 |
Ср |
||
21 |
Чт |
|
|
|
21 |
Чт |
||
22 |
Пт |
22-23. Чемпіонат Хмельницької обл.,дорослі, юніори,юнаки, кадети з сп.
ходьби. |
|
|
22 |
Пт |
||
23 |
Сб |
|
|
|
23 |
Сб |
||
24 |
Вс |
|
|
|
24 |
Вс |
||
25 |
Пн |
|
|
|
|
25 |
Пн |
|
26 |
Вт |
|
|
|
|
26 |
Вт |
|
27 |
Ср |
|
|
|
|
27 |
Ср |
|
28 |
Чт |
|
|
|
|
28 |
Чт |
|
29 |
Пт |
|
|
Цюріх |
|
29 |
Пт |
|
30 |
Сб |
|
Чемпіонат України, Чемпіонат України серед
молоді, юніорів,
міжнародні змагання
«Зустріч друзів» з бігу по шосе
на 10 км/Слов»янськ (Донецька обл.) |
Міжнародний матч
Франція-Україна-США-Росія-Італія-Польща-Німеччина-Іспанія (Франція,
Паріж) |
|
30 |
Сб |
|
31 |
Вс |
|
|
|
|
31 |
Вс |
|
Вересень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Вересень
|
|||
1 |
Пн |
|
|
|
|
1 |
Пн |
|
2 |
Вт |
|
02.09. Чемпіонат м.Суми. |
Лозанна |
|
2 |
Вт |
|
3 |
Ср |
|
|
|
|
3 |
Ср |
|
4 |
Чт |
|
|
|
|
4 |
Чт |
|
5 |
Пт |
|
|
Брюссель |
|
5 |
Пт |
|
6 |
Сб |
|
Меморіал Віктора Лонського зі стрибків у висоту/Бердичів(Житомирська
обл.)
Чемпіонат Київської обл., юнаки 93 та мол.(Б.Церква) |
|
|
6 |
Сб |
|
7 |
Вс |
|
Відкриті змагання
«Кубок Говерли»
(гора Говерла, І.Франківська обл.) |
Рієті |
|
7 |
Вс |
|
8 |
Пн |
|
|
|
|
8 |
Пн |
|
9 |
Вт |
|
|
Загреб |
|
9 |
Вт |
|
10 |
Ср |
|
10-11.09 Першість
Дніпропетровської області зі стрибків. Синельниково. |
|
|
10 |
Ср |
|
11 |
Чт |
|
11-12.09. Чемпіонат Луганської обл., юнаки. |
|
|
11 |
Чт |
|
12 |
Пт |
|
12-13.09. Чемпіонат Запорізької обл., юнаки, юніори.
12-13.09. Кубок федерації легкої атлетики Волинської обл. 2-й етап.
12.09. 28-29.05. Кубок
Херсонської обл.(Н.Каховка) |
|
|
12 |
Пт |
|
13 |
Сб |
Всесвітній легкоатлетичний
фінал/ Штутгард |
Чемпіонат України з 24 годиного
бігу/Київ
13.09. 2-й тур
першості
Закарпатської обл. серед ДЮСШ (Мукачево).
13-14.09. Чемпіонат Кіровоградської обл., юнаки 91-92 р.н. , юніори,
дорослі.
13-14.09. Першість м.Миколаєва, 3-й тур.
13-14. Чемпіонат Харківської обл. серед юнаків |
Таланс/Франція/багатоборство |
|
13 |
Сб |
|
14 |
Вс |
|
14.09. Чемпіонат Львівської обл. з гірського бігу, біг вгору-вниз,
«Дністер-2008». С.Розлуч.
14-16.09. Чемпіонат Полтавської обл.(Полтава).
14.09. «Солом»янський пробіг», присвячений Дню ФКС (Київ). |
|
|
14 |
Вс |
|
15 |
Пн |
|
15-17.09. Першість Сумської обл. серед учнів ДЮСШ. |
|
|
15 |
Пн |
|
16 |
Вт |
|
|
|
|
16 |
Вт |
|
17 |
Ср |
|
|
|
|
17 |
Ср |
|
18 |
Чт |
|
Першість Одеської області, 1991 і мол.(Іллічівськ).
18-19.09. Кубок Рівненської обл.,юнаки.
19-20.09. Чемпіонат Тернопільської обл. серед команд ДЮСШ та
всеукраїнські змагання «Стрибунець 2008» |
|
|
18 |
Чт |
|
19 |
Пт |
|
|
|
19 |
Пт |
||
20 |
Сб |
Кубок Європи серед клубів (юніори)/за призначенням |
Всеукраїнські змагання «Золота осінь»,
присвячені пам»яті ЗМС О.Твердохліба (Ялта). 19 91 р.н. та мол.
20-21.Спартакіада районів та міст Харківської обл. |
Вс. Фінал |
|
20 |
Сб |
|
21 |
Вс |
|
|
|
21 |
Вс |
||
22 |
Пн |
|
|
|
|
22 |
Пн |
|
23 |
Вт |
|
Чемпіонат України серед команд
ДЮСШ та СДЮШОР. 1991 р.н. та мол./Ялта |
|
|
23 |
Вт |
|
24 |
Ср |
|
|
|
24 |
Ср |
||
25 |
Чт |
|
|
|
25 |
Чт |
||
26 |
Пт |
|
|
|
|
26 |
Пт |
|
27 |
Сб |
|
Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу
(Б.Церква) |
|
|
27 |
Сб |
|
28 |
Вс |
|
28.09. Чемпіонат
Івано-Франківської обл. з кросу.
28-30.09. Відкрита юнацька першість Полавської обл., 91-94 р.н. серед
команд ДЮСШ (Гребінка) |
|
|
28 |
Вс |
|
29 |
Пн |
|
Кубок України серед клубів ВНЗ (Ялта) |
|
|
29 |
Пн |
|
30 |
Вт |
|
|
|
30 |
Вт |
||
Жовтень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ
|
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Жовтень
|
|||
1 |
Ср |
|
2-4.10. Чемпіонат
Житомирської обл. серед ДЮСШ. |
|
|
1 |
Ср |
|
2 |
Чт |
|
ІІ всеукраїнська
Спартакіада серед ВНЗ І і
ІІ рівней акредитації ( Ялта).
02.10. Спартакіада школярів Одеської області з кросу (Одеса).
3-5.10. Осінній Чемпіонат Хмельницької обл.,дорослі, юніори,юнаки,
кадети з кросу. |
|
|
2 |
Чт |
|
3 |
Пт |
|
|
|
3 |
Пт |
||
4 |
Сб |
|
4-5.10. 31.05-01.06. Чемпіонат Кіровоградської обл., юнаки 93 р.н. та
мол., пам»яті В.І.Кухно.
4-5.10. Міжнародні змагання
«Кубок Ужгорода» та 3-й тур
першості Закарпатської обл.
серед ДЮСШ (Ужгород).
4-5.10. Чемпіонат Вінницької обл. з кросу.
ХІІ міжнародні змагання зі
спортивної ходьби «Вечірній
Івано - Франківськ».
04.10. Чемпіонат Тернопільської обл. з кросу серед команд районів та
ДЮСШ. |
|
|
4 |
Сб |
|
5 |
Вс |
|
Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді зі спортивної ходьби
на 50км (Івано-Франківськ).
|
|
|
5 |
Вс |
|
6 |
Пн |
|
|
|
|
6 |
Пн |
|
7 |
Вт |
|
7-8.10. Кубок Чернігівської обл. |
|
|
7 |
Вт |
|
8 |
Ср |
|
|
|
|
8 |
Ср |
|
9 |
Чт |
|
9.10. Чемпіонат м.Києва з кросу. |
|
|
9 |
Чт |
|
10 |
Пт |
|
10.10. Чемпіонат
Житомирської обл. з кросу серед школярів.
10-11.10. Чемпіонат Донецької обл. з кросу /Слов»янськ/
10-11.10. Чемпіонат
Дніпропетровської області з кросу. м.Новомосковськ.
Чемпіонат з кросу
Волинської області.
10-12.10. 3-й тур чемпіонату
Вінницької обл. серед юнаків та дівчат 91-96 р.н.
10-11.10 Першість АРКрим,
юнаки ті дівчата. |
|
|
10 |
Пт |
|
11 |
Сб |
|
11.10. Чемпіонат Закарпатської обл. з кросу (Воловець).
11.10. Чемпіонат Київської обл. з кросу (за призначенням)
11-12.10. Чемпіонат Луганської обл.з кросу.
11.10. Чемпіонат Миколаївської обл. з кросу.
11.10. Чемпіонат Чернівецької обл. з кросу. |
|
|
11 |
Сб |
|
12 |
Вс |
Чемпіонат Світу з бігу на шосе
20км
/Ріо-де-Жанейро |
Всеукраїнські змагання
з кросу на призи МОНУ/ м.Славута (Хмельницька)
11.10. 31.05-01. Спортивні ігри
Кіровоградської обл. з кросу.
12.10. Спартакіада
Рівненської обл. серед школярів 93 р.н.та мол. |
|
|
12 |
Вс |
|
13 |
Пн |
|
|
|
|
13 |
Пн |
|
14 |
Вт |
Чемпіонат Світу з гірського
бігу/Сієрє, Швейцарія |
|
|
|
14 |
Вт |
|
15 |
Ср |
|
15.10.Чемпіонат Житомирської обл. з кросу серед ВНЗ.
15. Чемпіонат та Першість Чернігівської обл. з кросу. |
|
|
15 |
Ср |
|
16 |
Чт |
|
Першість Одеської області, 93-94, 95-96 (Іллічівськ). |
|
|
16 |
Чт |
|
17 |
Пт |
|
17-18.10. Відкриті
змагання Дніпропетровської області на призи ЗТУ В.Воловика.
м.Нікополь.
17-18. 28-29.05. Чемпіонат
Херсонської обл.(Н.Каховка) |
|
|
17 |
Пт |
|
18 |
Сб |
|
Кубок України зі спортивної
ходьби на
19-20.01. Чемпіонат Київської обл. , юнаки 91-92 р.н. (Бровари)
10км, міжнародні змагання
«Кубок Карпат»,
всеукраїнські
змагання зі
спортивної ходьби на призи
МОНУ (Мукачево).
18.10. Чемпіонат Львівської обл. з кросу. |
|
|
18 |
Сб |
|
19 |
Вс |
|
|
|
19 |
Вс |
||
20 |
Пн |
|
|
|
|
20 |
Пн |
|
21 |
Вт |
|
|
|
|
21 |
Вт |
|
22 |
Ср |
|
22-23.12.Відкритий Кубок Луганської обл. |
|
|
22 |
Ср |
|
23 |
Чт |
|
23-25.10 Відкрита першість АРКрим на призи Л.Блонськой і С.Демидюка. |
|
|
23 |
Чт |
|
24 |
Пт |
|
24-25.10. Обласні змагання
«2 милі миру» м. Дніпропетровськ. |
|
|
24 |
Пт |
|
25 |
Сб |
|
Чемпіонат України з кросу
(Кіровоград).
25.10. Чемпіонат Рівненської обл. серед ДЮСШ МОН. |
|
|
25 |
Сб |
|
26 |
Вс |
|
|
|
26 |
Вс |
||
27 |
Пн |
|
|
|
|
27 |
Пн |
|
28 |
Вт |
|
|
|
|
28 |
Вт |
|
29 |
Ср |
|
|
|
|
29 |
Ср |
|
30 |
Чт |
|
|
|
|
30 |
Чт |
|
31 |
Пт |
|
|
|
|
31 |
Пт |
|
Листопад
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Листопад
|
|||
1 |
Сб |
|
|
|
|
1 |
Сб |
|
2 |
Вс |
|
2.11. ХХІ пробіг пам»яті В.Ткачука. (Київ) |
|
|
2 |
Вс |
|
3 |
Пн |
|
3-4.11. Відкриті змагання з метань, присвячені 64-й річниці визволення
м.Києва від німецько-фашистських загарбників (м.Київ) |
|
|
3 |
Пн |
|
4 |
Вт |
|
|
|
|
4 |
Вт |
|
5 |
Ср |
|
|
|
|
5 |
Ср |
|
6 |
Чт |
|
|
|
|
6 |
Чт |
|
7 |
Пт |
|
7-8.11. Турнір на призи Н.Ткаченко, молодь, юніори, юнаки/Донецьк/ |
|
|
7 |
Пт |
|
8 |
Сб |
|
Чемпіонат Київської обл. , юнаки 91-92 р.н.(Бровари) |
|
|
8 |
Сб |
|
9 |
Вс |
|
9-11.11.Чемпіонат та першість
м.Севастополь «Золота осінь» |
|
|
9 |
Вс |
|
10 |
Пн |
|
|
|
|
10 |
Пн |
|
11 |
Вт |
|
|
|
|
11 |
Вт |
|
12 |
Ср |
|
|
|
|
12 |
Ср |
|
13 |
Чт |
|
14-15.11. Першість
Донецької обл., юнаки 91-93 р.н. /Костянтинівка/ |
|
|
13 |
Чт |
|
14 |
Пт |
|
15-16
ІІ всеукраїнська
Спартакіада серед учнів ПТНЗ /Харків |
|
|
14 |
Пт |
|
15 |
Сб |
|
|
|
|
15 |
Сб |
|
16 |
Вс |
|
|
|
|
16 |
Вс |
|
17 |
Пн |
|
|
|
|
17 |
Пн |
|
18 |
Вт |
|
|
|
|
18 |
Вт |
|
19 |
Ср |
|
|
|
|
19 |
Ср |
|
20 |
Чт |
|
|
|
|
20 |
Чт |
|
21 |
Пт |
|
|
|
|
21 |
Пт |
|
22 |
Сб |
|
22-23.11. Чемпіонат Київської обл. юнаки 93 та мол.,(Бровари) |
|
|
22 |
Сб |
|
23 |
Вс |
|
|
|
|
23 |
Вс |
|
24 |
Пн |
|
|
|
|
24 |
Пн |
|
25 |
Вт |
|
|
|
|
25 |
Вт |
|
26 |
Ср |
|
|
|
|
26 |
Ср |
|
27 |
Чт |
|
28-29.11. Турнір на призи ЗМС Н.Зюськової, юніори, юнаки старші та
молодші /Донецьк/ |
|
|
27 |
Чт |
|
28 |
Пт |
|
29.11. Першость
Берегівської ДЮСШ (Берегово).
28-29.11. Змагання на призи олімпійців Житомирщини. Житомир.
28-29.11. Першість Дніпропетровської області з багатоборств , юнаки та
дівчата 91-96 р.н. |
|
|
28 |
Пт |
|
29 |
Сб |
|
|
|
29 |
Сб |
||
30 |
Вс |
|
30.11. Чемпіонат
Кіровоградської обл., юнаки 91-92 р.н., юніори, дорослі. |
|
|
30 |
Вс |
|
Грудень
|
Офіційні змагання
ЄАА і
ІААФ |
Змагання за
календарем ФЛАУ (міжнародні та всеукраїнські)
|
Змагання за кордоном за запрошенням |
Позастадіон. МЗ за корд.
за запрош. та МЗ ветеранів |
Грудень
|
|||
1 |
Пн |
|
|
|
|
1 |
Пн |
|
2 |
Вт |
|
|
|
|
2 |
Вт |
|
3 |
Ср |
|
|
|
|
3 |
Ср |
|
4 |
Чт |
|
|
|
|
4 |
Чт |
|
5 |
Пт |
|
5-6.12. Першість
Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 94-95 р.н.
5-6.12. Першість Одеської області, 91-92, 93-94(Одеса).
06.12. Меморіал Ю.Кутенка (Львів). |
|
|
5 |
Пт |
|
6 |
Сб |
|
|
|
6 |
Сб |
||
7 |
Вс |
|
7-9.12. Відкрита Першість Сумської обл. серед учнів ДЮСШ. |
|
|
7 |
Вс |
|
8 |
Пн |
|
|
|
|
8 |
Пн |
|
9 |
Вт |
|
Міжнародні змагання з багатоборств пам»яті ЗТ СРСР
А.А. Коваленка (Київ). |
|
|
9 |
Вт |
|
10 |
Ср |
|
|
|
|
10 |
Ср |
|
11 |
Чт |
|
11-12.12 Першість
Дніпропетровської області, юнаки та дівчата 92-93 р.н. |
|
|
11 |
Чт |
|
12 |
Пт |
|
12-13.12. Першість Одеської
області 93-94 (Одеса).
12-13.12. Зимова першість Волинської обл. серед учнів ДЮСШ.
12-13.12. Чемпіонат Львівської обл. серед ДЮСШ, 91 р.н. та мол.
12-14.12. Чемпіонат Хмельницької обл. у приміщенні,дорослі,
юніори,юнаки, кадети. |
|
|
12 |
Пт |
|
13 |
Сб |
|
|
|
13 |
Сб |
||
14 |
Вс |
Чемпіонат Європи з кросу/ Оостенд/Бельгія |
|
|
|
14 |
Вс |
|
15 |
Пн |
|
|
|
|
15 |
Пн |
|
16 |
Вт |
|
Всеукраїнські змагання,
присвячені пам»яті С. Операйла. 1989 р.н. та мол./Київ |
|
|
16 |
Вт |
|
17 |
Ср |
|
|
|
17 |
Ср |
||
18 |
Чт |
|
|
|
|
18 |
Чт |
|
19 |
Пт |
|
19-20.12. Кубок Запорізької обл.
19-20.12. Першість Донецької обл. серед ДЮСШ на призи СК С.Бубки та ФЛА
Донецької обл., юніори, юнаки/Донецьк/
19-20.12. Чемпіонат Тернопільської обл. серед команд ДЮСШ 94 р.н. та
мол. «Призи Миколая» |
|
|
19 |
Пт |
|
20 |
Сб |
|
20-21.12. Зимовий кубок Вінницької області.
19-20 Всеукраїнські юнацькі змагання
на призи олімпійського чемпіона М. Авілова/Одеса
20.12. Зимовий Кубок
Київської обл.(Бровари)
20-21. Зимовий Кубок Чернівецької обл. |
|
|
20 |
Сб |
|
21 |
Вс |
|
|
|
|
21 |
Вс |
|
22 |
Пн |
|
|
|
|
22 |
Пн |
|
23 |
Вт |
|
|
|
|
23 |
Вт |
|
24 |
Ср |
|
|
|
|
24 |
Ср |
|
25 |
Чт |
|
25-26.12.Відкриті всеукраїнські змагання на призи
олімпійського чемпіона В.Голубничого/Суми.
26.12, Кубок Одеської області (Одеса).
25.12. Новорічний День стрибуна.
26-27.12. Відкритий кубок Миколаївської обл.
25.12. Зимовий чемпіонат та
Першість Чернігівської обл. серед ДЮСШ (Бровари) |
|
|
25 |
Чт |
|
26 |
Пт |
|
|
|
26 |
Пт |
||
27 |
Сб |
|
27.12. Кубок Донецької обл. /Донецьк/ |
|
|
27 |
Сб |
|
28 |
Вс |
|
|
|
|
28 |
Вс |
|
29 |
Пн |
|
29-30. Кубок Харківської обл. |
|
|
29 |
Пн |
|
30 |
Вт |
|
30.12. Легкоатлетичний пробіг «Новорічна Ратуша» /Мукачево/
30.12. Обласні змагання (Дніпропетровської області) з стрибків у висоту
під музику. М.Синельниково. |
|
|
30 |
Вт |
|
31 |
Ср |
|
28-й Відкритий передноворічний пробіг
центральними вулицями міста (м.Київ) |
|
|
31 |
Ср |
|