ФЛАУ
     
  Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді.  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 13 червня 2012 р. 17:20  
   
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 93 ЛІХАЧОВ Іван Донецька, Донецьк, Д, ШВСМ 27.04.1989 7.90 100 МС Солдаткіни В.в.,о.в.
  7.83 7.75 X X X 7.90  
+1.6 +0.1       0.0  
                     
2 159 КУЗНЄЦОВ Віктор Київська, Бровари, Д, КОШВСМ 17.07.1986 7.90 80 МС Гредунови Н.М. та В.Т.
  7.90 7.79 7.36 7.50 7.57 7.37  
0.0 +1.5 0.0 0.0 0.0 0.0  
                     
3 572 МОСКАЛЕНКО Максим Дніпропетровська, Дніпропетровськ, ЗСУ, ШВСМ Дніпропетровська 20.10.1987 7.62 70 МС Бондаренко В.Г., Котова Т.
  7.40 7.62 7.44 X 7.60 7.51  
+1.5 +1.6 0.0   0.0 0.0  
                     
4 262 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Бровари, Д, КОШВСМ 11.05.1987 7.58 60 КМС Медвідь М.В.
  7.29 7.58 7.32 7.28 7.37 7.25  
+1.2 +1.6 +0.1 0.0 0.0 0.0  
                     
5 1362 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка 29.01.1991 7.44 50 КМС Петринець Л.
  7.38 7.24 7.44 6.11 7.05 X  
+1.3 +0.3 +0.1 0.0 0.0    
                     
6 915 БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ Дмитро м. Київ, Київ, Д, КМШВСМ 25.03.1985 7.35 40 КМС Орнанджи О.І., Федорець В.А.
  7.35 5.25 X 5.44 7.05 X  
+1.7 +0.6   0.0 0.0    
                     
7 103 ДОГАДОВ Олександр Донецька, Маріуполь, МОН, ДЮСШ № 4 08.09.1992 7.28 30 КМС Шкарпов В.О. 
  X 7.24 7.12 7.28 7.10 7.19  
  +1.3 0.0 0.0 0.0 0.0  
                     
8 796 ОНОПРІЄНКО Станіслав Черкаська, Черкаси, Д, ШВСМ 19.06.1991 7.27 25 КМС Вавринкевич В.В. 
  7.04 7.27 7.12 6.99    
0.0 +0.7 0.0 0.0      
                     
9 45 БІЛОБОРОДОВ Михайло Донецька, Донецьк, МОН, СДЮШОР №1 м. Донецьк 31.10.1993 7.20 20 I Солдаткіни В.в.,о.в., Денисова А.В. 
  X 6.99 7.20        
  +2.0 0.0        
                     
10 161 РУДЯК Роман Київська, Бровари, Д, КОШВСМ 05.01.1992 7.11 15 I Гредунови Н.М. та В.Т.
  7.11 X 6.90        
+0.3   0.0        
                     
11 2280 БУЛАК Орест Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ 15.08.1984 7.10 10 I Кармелюк Є.Т.
  6.97 7.03 7.10        
+0.1 +1.8 0.0        
                     
12 644 ДУЧИНСЬКИЙ Євген Запорiзька, Запоріжжя, С, ШВСМ Запорізька 26.12.1991 6.98 5 I Льопа Д.І.
  6.98 X X        
+1.2