Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | |||
Запоріжжя 1 лютого 2013 р. 09:00 | |||
Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Кваліфікація | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 2503 | ЧЕРЕДНИЧЕНКО Карина | Дніпропетровська, СДЮШОР №3 Днп | 18.06.1996 | 13.83 | I | Олійник В.Я., Закорко Л.А. |
13.83 | — | — |
2 | 1299 | ЧАПАЄВА Анастасія | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 22.03.1996 | 12.99 | II | Яковлєв В.А. |
12.99 | — | — |
3 | 2506 | БЕЛЯКОВА Альона | Дніпропетровська, СДЮШОР №3 Днп | 21.12.1998 | 12.87 | II | Олійник В.Я., Василенко Н., Закорко Л.А. |
12.87 | — | — |
4 | 213 | ШУХ Аліна | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 12.02.1999 | 12.28 | II | Шух М.С. () |
12.28 | — | — |
5 | 445 | БАЙРАК Юлія | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Дніпропетровськ | 09.02.1998 | 12.21 | II | Алдошина Н.В. |
12.21 | — | — |
6 | 218 | КОСЕНКО Катерина | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 04.03.1997 | 12.18 | II | Самолюк А.А.О.М. |
12.18 | — | — |
7 | 986 | УСОВА Анастасія | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса | 01.01.1997 | 11.73 | III | Шурхал Ю, Черновол О.г. |
11.73 | — | — |
8 | 1289 | ДУНАЄВСЬКА Анна | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 08.03.1997 | 11.25 | III | Бєліков В.П. |
11.25 | — | — |
9 | 967 | ГРИГОРЩУК Валерія | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса | 05.01.1996 | 11.23 | III | Бухарєва Л.В. (), Олійник І.А. |
10.73 | 11.23 | — |
10 | 863 | МОРОЗЕНКО Катерина | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 02.01.1997 | 11.21 | III | Захарченко І.В. |
11.21 | — | — |
11 | 998 | ДЕНЕЖКО Катерина | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса | 23.05.1996 | 11.19 | III | Савицька О.В. |
11.19 | — | — |
12 | 2358 | ШАЙДОВА Катерина | Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук | 30.04.1996 | 11.12 | III | Козлова В.М. |
X | 11.12 | — |
13 | 992 | ІСМАЙЛОВА Діана | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса | 03.02.1999 | 11.00 | III | Цапколенко В.Є. |
10.25 | 10.57 | 11.00 |
14 | 530 | ГАРКУША Дар`я | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 20.04.2000 | 10.99 | III | Ціох І.В. |
10.99 | — | — |
15 | 582 | ПРОЧАН Ангелина | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 28.01.1997 | 10.80 | III | Кушнірук А.В. |
10.29 | 10.80 | X |
16 | 2326 | ТРИГУБ Тетяна | Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава | 30.08.1999 | 10.66 | III | Озірна І |
10.66 | 10.25 | 9.48 |
17 | 307 | ЛУКАШЕНКО Маргарита | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Рогань | 23.06.1999 | 10.51 | III | Мінаков Ю.М., Соколов, Фарбітна І.П. |
10.05 | 10.51 | 10.24 |
18 | 310 | ШВЕЦЬ Альона | Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків | 11.03.1997 | 10.50 | III | Комісов М.Р., Пупов С. |
10.33 | 10.32 | 10.50 |
19 | 2133 | ПАНЬКІВ Христина | Івано-Франківська, У, СДЮШОР Ів-Франківськ | 20.07.1997 | 9.88 | I юн | Шмигельський Р. |
9.39 | 9.88 | 9.71 |
20 | 2032 | ПЕРЕВЕРЗЄВА Станіслава | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв | 08.07.1997 | 9.77 | I юн | Ільїн А.С. |
9.26 | 9.77 | 9.04 |
21 | 2518 | ТУРГУНБАЄВА Анастасія | Дніпропетровська, СДЮШОР №3 Днп | 20.05.1996 | 9.72 | I юн | Олійник В.Я., Закорко Л.А. |
X | 9.70 | 9.72 |
22 | 2050 | БАСЮК Віра | Миколаївська, МОН, РДЮСШ Новоодеська | 19.01.1996 | 9.53 | I юн | Куцов В. |
8.94 | 9.12 | 9.53 |