Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | |||
Запоріжжя 1 лютого 2013 р. 13:05 | |||
Біг на 400 м Юнаки 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1595 | МАТВЄЄВ Володимир | Хмельницька, У, ДЮСШ Нетішинська | 15.11.1996 | 53.22 | II | Краснов А.Г. | |||
2 | 1823 | КОВАЛЬЧУК Владислав | Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ | 29.11.1997 | 54.91 | III | Сушицький А | |||
3 | 475 | АНЕНКО Максим | Дніпропетровська, У, ДЮСШ Інгулець | 14.06.1996 | 55.64 | III | Ахкозов Л.В. | |||
4 | 303 | НОСІК Дмитро | Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 11.11.1997 | 56.99 | III | Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В. | |||
Забіг 2 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 582 | ГУБІН Роман | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 03.04.1996 | 51.82 | II | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||
2 | 2502 | КОМПАНІЄЦЬ Сергій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 17.05.1996 | 53.55 | II | бр. Фатєєвих (), Толстопятов Ф.І. | |||
3 | 2492 | ШАШИН Валерій | м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь | 26.10.1997 | 56.60 | III | Бр. Самсонової | |||
4 | 2341 | ЯКОБЧУК Олександр | Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук | 12.05.1996 | 56.91 | III | Козлова В.М. | |||
Забіг 3 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1269 | ПІДЛІСНИЙ Станіслав | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 23.02.1996 | 53.13 | II | Білодід О.Ф. | |||
2 | 528 | НАЗИМА Сергій | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР "Метеор" Днп | 23.08.1996 | 55.83 | III | Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозов Л.В. | |||
3 | 1634 | КОЗИК Андрій | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 07.05.1997 | 56.03 | III | Нечипорук І.а. | |||
4 | 605 | БОРИСЕНКО Богдан | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя | 10.01.1996 | 56.79 | III | Тиховська Л.С. | |||
Забіг 4 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 585 | ЯВОРСЬКИЙ Михайло | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.12.1996 | 51.34 | I | Рурак М.І., Рурак К.М., Степанов К | |||
2 | 1646 | ТРЕСКОВЕЦЬ Віталій | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 17.03.1996 | 54.18 | III | Дубіч В.П. | |||
3 | 481 | КУЗНЄЦОВ Євген | Дніпропетровська, С, МК ДЮСШ Дніпропетровськ | 16.06.1998 | 54.64 | III | бр. Охрименко (), Грінь В.Г. () | |||
Забіг 5 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 201 | ГОРДІЙЧУК Максим | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 19.09.1997 | 53.23 | II | Шурмельов С.О. | |||
2 | 1826 | МАЙСТРЕНКО Олександр | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 24.08.1996 | 53.52 | II | Медведчук В.В. | |||
3 | 489 | ЛЕБІДЬ Валерій | Дніпропетровська, СДЮШОР №3 Днп | 18.05.1997 | 54.22 | III | Фоміна С., Карпенко Т.В. | |||
4 | 602 | ВЕРТЕГЕЛ Руслан | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя | 03.04.1996 | 1:02.44 | III юн | Тиховська Л.С. | |||
Забіг 6 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1097 | БЕЗДРОБНИЙ Артем | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 17.01.1998 | 52.96 | II | Бр Мануйловой | |||
2 | 1911 | ТИЩЕНКО Артем | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 16.04.1997 | 53.36 | II | Сергєєв О., Михалін О | |||
3 | 1240 | КОВАЛЬ Олег | Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Вінниця | 28.07.1996 | 54.79 | III | Мельничук В.М. | |||
4 | 103 | ЗАХАРОВ Кирило | Донецька, МОН, ДЮСШ Костянтинівка | 28.02.1996 | 56.27 | III | Гурей В.А. () | |||
Забіг 7 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1307 | ТЮТЮННИКОВ Михайло | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 11.08.1996 | 52.20 | II | Білодід О.Ф. | |||
2 | 1847 | КОВАЛЬЧУК Дмитро | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 20.11.1996 | 53.11 | II | ||||
3 | 2258 | ДОПТА Володимир | Тернопiльська, К, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль | 15.02.1997 | 54.49 | III | Васірук М., Гавронська Н.Я. | |||
4 | 609 | САЗОНОВ Микита | Запорiзька, ДЮСШ "Локомотив" м. Запоріжжя | 31.05.1996 | 56.05 | III | Литовченко І.О. | |||
Забіг 8 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1604 | МЕГЕГА Юрій | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Хмельницька | 27.05.1996 | 52.87 | II | Новіков А.Є., Костомаха М. | |||
2 | 2520 | ІВАНОВ Дмитро | Дніпропетровська, СДЮШОР №3 Днп | 25.12.1997 | 54.81 | III | Бр. Пташнікових | |||
787 | ПИТЕЛЬ Петро | Черкаська, МОН, ОСДЮШОР Черкаська | 13.07.1996 | DQ 162.7 | Юнак Л., Нечипоренко О.В. () | |||||
1074 | АРХІПЦЕВ Олександр | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 21.01.1996 | DQ 163.3 | Селицька С.С., Леонов О.М. | |||||
Забіг 9 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 823 | БАЙДАЛЮК Дмитро | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 04.07.1996 | 52.09 | II | Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П. | |||
2 | 88 | ДЕНИСОВ Ілля | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 29.07.1996 | 52.36 | II | Гурей В.А. () | |||
3 | 1783 | ШУЛЬГА Вячеслав | Житомирська, СДЮШОР Жтм | 24.05.1998 | 56.73 | III | Бр. Денисова |