Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | |||
Запоріжжя 1 лютого 2013 р. 13:35 | |||
Біг на 60 м Дівчата 17 1/2 фіналу | ||||||||||
Забіг 1 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 598 | ЛАВРОВА Аліса | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 24.06.1996 | 7.92 | I | Вертепа А | |||
2 | 1593 | АВРАМЧУК Іванна | Хмельницька, МОН, ДЮСШ м.Полонне | 17.04.1998 | 8.00 | II | Івчук Л.К. | |||
3 | 212 | РОМАНЮК Олександра | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 22.07.1996 | 8.02 | II | Панасенко Л.О. | |||
4 | 1647 | КОВТУН Інна | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 25.08.1997 | 8.10 | II | Кожарко С.М., Ковтун Г, Янчук С.І. | |||
5 | 826 | БРИЗГІНА Анастасія | м. Київ, Д, ДЮСШ "Юний динамівець" | 09.01.1998 | 8.11 | II | Коваленко Т.І. | |||
6 | 1116 | МОРОЗОВА Анастасія | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 10.02.1997 | 8.14 | II | Білуха Т.В. () | |||
7 | 477 | КАБАСЬ Юлія | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 08.01.1997 | 8.17 | II | Бр. Слюсар, Герун А | |||
8 | 1855 | РАФАЛЬСЬКА Дарина | Житомирська | 28.09.1999 | 8.27 | III | ||||
Забіг 2 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 814 | ХАБІНА Яна | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 27.05.1997 | 7.86 | I | Хабіна О.П. (), Коваленко Т.І. | |||
2 | 1779 | ЯЧНІК Марина | Житомирська, СДЮШОР Жтм | 09.02.1997 | 7.98 | II | Бр. Денисова | |||
3 | 1598 | РУЧКІВСЬКА Наталія | Хмельницька, МОН, ДЮСШ МОН Старокостянтинівська | 28.05.1996 | 8.00 | II | Гоняк В.М. | |||
4 | 50 | СКИТСЬКА Ірина | Донецька, КДЮСШ № 1 Артемівськ | 18.05.1997 | 8.15 | II | Третьяков М.К. (), Вегнери | |||
5 | 586 | БІРЮЧКОВА Ірина | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 26.05.1996 | 8.15 | II | Рурак М.І., Рурак К.М., Селицька С.С. | |||
6 | 306 | ТИМОШЕНКО Єлизавета | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Рогань | 06.03.1997 | 8.16 | II | , Соколов, Костоглодов О. | |||
7 | 2199 | МАЗУР Наталія | Чернігiвська, КДЮСШ"Україна" Чернігівська | 02.01.1996 | 8.16 | II | Плотіцин С | |||
8 | 1091 | МУДРОВА Олександра | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 07.04.1996 | 8.19 | II | Бр Мануйловой | |||
Забіг 3 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 462 | РУРАК Вікторія | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Лада" Днп | 14.06.1997 | 7.92 | I | Воронько Р., Рурак К.М. | |||
2 | 1088 | АНДРУСЯК Наталя | АР Крим, У, ДЮСШ №1 м. Євпаторія | 31.03.1996 | 7.98 | II | Агутін О.Ф., Рурак М.І. | |||
3 | 7 | ПОПОВА Катерина | Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 07.08.1996 | 8.06 | II | Чумак О.В. () | |||
4 | 597 | ТОНІЄВИЧ Єлизавета | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 24.11.1996 | 8.12 | II | Боднар В.Я. | |||
5 | 1365 | ХАРЧЕНКО Романа | Львiвська, МОН, ЛДЮСШ 2 м.Львів | 17.10.1996 | 8.19 | II | Нікіфоров О | |||
6 | 845 | КАРДАШЕВА Аліна | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 24.05.1998 | 8.21 | II | Коваленко Т.І. | |||
7 | 2025 | ЖУЧКОВА Каріна | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв | 28.11.1998 | 8.23 | II | Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф. | |||
8 | 296 | КАРАТАЄВА Альбіна | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 01.10.1997 | 8.37 | III | Фарбітна І.П. |