Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | |||
Запоріжжя 1 лютого 2013 р. 17:55 | |||
Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал | ||||||||||
Забіг 1 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1870 | КРАВЧЕНКО Тетяна | Херсонська, К, ДЮСШ "Золота нива" Хрс | 29.10.1998 | 2:30.62 | II | Турищева Н.А. (), Мягков С.К. | |||
2 | 1903 | МАЛИШ Світлана | Херсонська, К, ДЮСШ "Золота нива" Хрс | 19.06.1997 | 2:33.90 | III | Турищева Н.А. (), Мягков С.К. | |||
3 | 617 | БАКУМОВСЬКА Яна | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 03.03.1996 | 2:34.77 | III | Іванісов П.М. | |||
4 | 2327 | МАЛОГУБ Тетяна | Полтавська, К, ОДЮСШ "Колос" Плт | 22.01.1997 | 2:39.09 | III | Кристенков , Чепіжний С.Ю. | |||
5 | 581 | ФОКІНА Єлізавета | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 20.07.1997 | 2:46.72 | III | бр. Мальцева М.П. | |||
Забіг 2 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1913 | ЯСТРЕБ Ярослава | Херсонська, К, ДЮСШ "Золота нива" Хрс | 19.06.1998 | 2:29.08 | II | Турищева Н.А. (), Мягков С.К. | |||
2 | 2002 | БУШУРА Валерія | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв | 27.06.1996 | 2:30.40 | II | Гриник І.В., Львова-грицак В | |||
3 | 751 | КОВАЛЕНКО Вікторія | Черкаська, МОН-Д, ОСДЮШОР Черкаська | 25.01.1998 | 2:31.44 | II | Лашкул С. | |||
4 | 1520 | ЖУРАВЛЬОВА Олена | Луганська, МОН, ДЮСШ Ровеньки | 21.09.1996 | 2:35.06 | III | Резніченко Г.В. (), Константинова О.М. () | |||
589 | РАДОЛОВА Вікторія | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 29.10.1997 | DQ 163.5 | бр. Мальцева М.П. | |||||
Забіг 3 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 2061 | МЕЛЬНИК Ганна | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв | 10.06.1997 | 2:24.91 | II | Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф. | |||
2 | 171 | СОСНОВСЬКА Анастасія | Київська, МОН, КОЛІФКС | 18.02.1996 | 2:25.25 | II | Гаман Л.Л., Зайцев В.О. | |||
3 | 1239 | КОЛЬЦОВА Вікторія | Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Вінниця | 22.05.1997 | 2:25.77 | II | Маляр О.С. | |||
4 | 585 | СМІРНОВА Христина | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 14.12.1997 | 2:40.60 | III | бр. Мальцева М.П. | |||
2136 | МЕЛЬНИЧУК Христина | Івано-Франківська, К, ДЮСШ м.Івано-Франківська | 26.12.1997 | DNS | Богоносюк М, Непорадна Н, Перегінець М.І. | |||||
Забіг 4 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 2305 | БІЛЬЧАК Оксана | Тернопiльська, МОН, ДЮСШ Зборівська | 05.05.1998 | 2:25.55 | II | Сташків М.В., Небельський В | |||
2 | 1670 | БУРА Юлія | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 24.04.1998 | 2:25.60 | II | Машаненков О.В. | |||
3 | 804 | ГВОЗДИК Катерина | Черкаська, МОН-Д, ОСДЮШОР Черкаська | 04.09.1997 | 2:26.01 | II | Семеренко І. | |||
4 | 1002 | СУРОЄДОВА Ірина | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса | 09.08.1996 | 2:26.86 | II | Настаченко Л.І., Настаченко В.Ф. | |||
5 | 1218 | ДОРОШЕНКО Тетяна | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця | 30.10.1996 | 2:34.15 | III | Бех О.В. | |||
6 | 2421 | КУЧЕРЕНКО Анна | Кіровоградська, К, ДЮСШ №2 м.Кіровоград | 24.11.1997 | 2:44.52 | III | Нищеменко В.А. | |||
Забіг 5 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1827 | СТАРЖИНСЬКА Марія | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 31.03.1997 | 2:19.03 | I | Медведчук В.В. | |||
2 | 1669 | ДУЦЬ Марина | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 17.07.1997 | 2:19.44 | I | Фінкевич Т.Л. | |||
3 | 313 | ЮРЧЕНКО Надія | Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 | 29.01.1998 | 2:25.28 | II | Поливаний В.І., Літвінова Л, Третяк А.Я. | |||
4 | 797 | ГАВРИЛОВА Анжела | Черкаська, МОН-Д, ОСДЮШОР Черкаська | 13.09.1998 | 2:26.98 | II | Нечипоренко О.В. () | |||
5 | 2242 | СТЕПЕНКО Яна | Чернігiвська, С, КДЮСШ м. Прилуки | 07.07.1996 | 2:38.82 | III | Марченко М.С., Салівон Р.П. | |||
1906 | ЖМУРКО Анастасія | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 28.04.1996 | DQ 163.3 | Сергеєв С.О., Михалін О | |||||
Забіг 6 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1844 | ТРИБЕЛЬ Наталія | Житомирська, СДЮШОР Жтм | 04.10.1997 | 2:23.78 | II | Ледньов А.Є. | |||
2 | 1886 | ШАПОВАЛ Олександра | Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 29.02.1996 | 2:24.53 | II | Трикоз С.А., Великих Н.В. () | |||
3 | 1666 | ОМЕЛЯНОВА Ірина | Рівненська, МОН, КОЛІФКС | 24.01.1998 | 2:27.63 | II | Фінчук Т.Л. | |||
4 | 314 | ЛЕОНТЬЄВА Валерія | Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 | 18.04.1998 | 2:29.66 | II | Поливаний В.І., Літвінова Л, Третяк А.Я. | |||
5 | 444 | ПАРХОМЕНКО Юлія | Дніпропетровська, С, МК ДЮСШ Дніпропетровськ | 31.01.1996 | 2:31.46 | II | бр. Охрименко () | |||
31 | АРІСТОВА Марина | Донецька, К, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 23.10.1996 | DNS | Москвіна М.Г. (), Шаповалов М. | |||||
Забіг 7 (7) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 170 | МОРОЗ Юлія | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 19.01.1996 | 2:16.77 | I | Шурмельов С.О. | |||
2 | 39 | ЦАРИК Марина | Донецька, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 03.10.1996 | 2:17.88 | I | Степанцов К.А., Тищук Д.І. | |||
3 | 822 | ДОРОШ Юлія | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 06.05.1996 | 2:20.89 | I | Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П. | |||
4 | 815 | СІРЯК Катерина | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 20.07.1998 | 2:21.11 | I | Гончаренко М.Я. | |||
5 | 1821 | МИКОЛАЙЧУК Катерина | Житомирська, СДЮШОР Жтм | 18.08.1996 | 2:28.04 | II | БЕХ П.Г. |