П’ятиборство Юнаки. Біг на 60 м з/б (0.914) Юнаки 17 | ||||||||||
Pentathlon. Men Youth U18 60 m hurdles (0.914) | ||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 01.02.2013 | Час початку / Events start: 10:00 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(3) | Забіг: 1(3) | |||||||||
1 | 300 | МАКАРЧУК Микола Mykola Makarchuk |
01.12.1997 | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Ukraine |
||||||
2 | 2 440 | ВАКІЙ Євген Yevhen Vakiy |
05.02.1996 | Закарпатська, МОН, ДЮСШ Тячів , MON |
||||||
3 | 1 005 | СОКОЛОВ Денис Denys Sokolov |
05.08.1996 | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса , Dynamo |
||||||
4 | 437 | КОВАЛЕНКО Олександр Oleksandr Kovalenko |
03.01.1997 | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ Синельниково , MON |
||||||
5 | 2 511 | ОГОЛЬ Павло Pavlo Ohol |
03.04.1997 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп , MON |
||||||
6 | 1 501 | РЕШЕТНЯК Руслан Ruslan Reshetnyak |
27.02.1997 | Луганська, МОН, СДЮШОР м.Стаханов , MON |
||||||
7 | 430 | ШКРИПИНЕЦЬ Кирило Kyrylo Shkrypynets |
18.08.1998 | Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" м.Харків , MON |
||||||
8 | 292 | ГУБАРЕНКО Андрій Andriy Hubarenko |
28.02.1997 | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків , MON |
||||||
Heat : 2(3) | Забіг: 2(3) | |||||||||
1 | 942 | КІТ Владислав Vladyslav Kit |
05.10.1997 | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса , Dynamo |
||||||
2 | 613 | БІЛОУСОВ Сергій Serhiy Bilousov |
19.01.1997 | Запорiзька, С, ДЮСШ "Спартак" Запоріжжя , Spartak |
||||||
3 | 1 105 | ПЛОХИЙ Євген Yevhen Plokhyy |
04.07.1998 | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , MON |
||||||
4 | 1 238 | НЕДОСНОВАНИЙ Олександр Oleksandr Nedosnovanyy |
12.07.1997 | Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Вінниця , Kolos |
||||||
5 | 1 503 | КРОХМАЛЬОВ Владислав Vladyslav Krokhmalyov |
25.05.1996 | Луганська, МОН, СДЮШОР м.Стаханов , MON |
||||||
6 | 436 | ХИЖНЯК Роман Roman Khyzhnyak |
07.02.1996 | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків , MON |
||||||
7 | 299 | МАРТЕМ'ЯНОВ Дмитро Dmytro Martemyanov |
08.07.1997 | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Ukraine |
||||||
Heat : 3(3) | Забіг: 3(3) | |||||||||
1 | 202 | НЕХАЄНКО Владислав Vladyslav Nekhayenko |
28.07.1996 | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. , Kolos |
||||||
2 | 1 004 | КУЧЕРЕНКО Ілля Illya Kucherenko |
02.08.1996 | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса , Dynamo |
||||||
3 | 211 | ЖИТНИК Віталій Vitaliy Zhytnyk |
17.07.1996 | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. , Kolos |
||||||
4 | 1 104 | ФЕДОРЧУК Павло Pavlo Fedorchuk |
09.02.1997 | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , MON |
||||||
5 | 247 | ЗЛИДАР Анатолій Anatoliy Zlydar |
12.02.1997 | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. , Kolos |
||||||
6 | 1 505 | БУДЗИНСЬКИЙ Іван Ivan Budzynskyy |
27.09.1996 | Луганська, МОН, СДЮШОР м.Стаханов , MON |
||||||
7 | 1 502 | КЛІВЦУР Максим Maksym Klivtsur |
31.05.1996 | Луганська, МОН, СДЮШОР м.Стаханов , MON |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||