Біг на 60 м Дівчата 17 | ||||||||||
Women Youth U18 60 m | ||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 01.02.2013 | Час початку / Events start: 13:35 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
1/2 фіналу | Формула виходу Event draw |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | 2x3+2t | ||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(3) | Забіг: 1(3) | |||||||||
1 | 1 855 | РАФАЛЬСЬКА Дарина Daryna Rafalska |
28.09.1999 | Житомирська | ||||||
2 | 1 647 | КОВТУН Інна Inna Kovtun |
25.08.1997 | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн , MON |
||||||
3 | 826 | БРИЗГІНА Анастасія Anastasiya Bryzhina |
09.01.1998 | м. Київ, Д, ДЮСШ "Юний динамівець" , Dynamo |
||||||
4 | 598 | ЛАВРОВА Аліса Alisa Lavrova |
24.06.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
5 | 1 593 | АВРАМЧУК Іванна Ivanna Avramchuk |
17.04.1998 | Хмельницька, МОН, ДЮСШ м.Полонне , MON |
||||||
6 | 212 | РОМАНЮК Олександра Oleksandra Romanyuk |
22.07.1996 | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. , Kolos |
||||||
7 | 1 116 | МОРОЗОВА Анастасія Anastasiya Morozova |
10.02.1997 | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
||||||
8 | 477 | КАБАСЬ Юлія Yuliya Kabas |
08.01.1997 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
||||||
Heat : 2(3) | Забіг: 2(3) | |||||||||
1 | 1 091 | МУДРОВА Олександра Oleksandra Mudrova |
07.04.1996 | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , Dynamo |
||||||
2 | 50 | СКИТСЬКА Ірина Iryna Skytska |
18.05.1997 | Донецька, , КДЮСШ № 1 Артемівськ | ||||||
3 | 1 779 | ЯЧНІК Марина Maryna Yachnik |
09.02.1997 | Житомирська, , СДЮШОР Жтм | ||||||
4 | 586 | БІРЮЧКОВА Ірина Iryna Biryuchkova |
26.05.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
5 | 814 | ХАБІНА Яна Yana Khabina |
27.05.1997 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
6 | 1 598 | РУЧКІВСЬКА Наталія Nataliya Ruchkivska |
28.05.1996 | Хмельницька, МОН, ДЮСШ МОН Старокостянтинівська , MON |
||||||
7 | 306 | ТИМОШЕНКО Єлизавета Yelyzaveta Tymoshenko |
06.03.1997 | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Рогань , MON |
||||||
8 | 2 199 | МАЗУР Наталія Nataliya Mazur |
02.01.1996 | Чернігiвська, , КДЮСШ"Україна" Чернігівська | ||||||
Heat : 3(3) | Забіг: 3(3) | |||||||||
1 | 296 | КАРАТАЄВА Альбіна Albina Karatayeva |
01.10.1997 | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Ukraine |
||||||
2 | 2 025 | ЖУЧКОВА Каріна Karina Zhuchkova |
28.11.1998 | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв , MON |
||||||
3 | 597 | ТОНІЄВИЧ Єлизавета Yelyzaveta Toniyevych |
24.11.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
4 | 462 | РУРАК Вікторія Viktoriya Rurak |
14.06.1997 | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Лада" Днп , MON |
||||||
5 | 1 088 | АНДРУСЯК Наталя Natalya Andrusyak |
31.03.1996 | АР Крим, У, ДЮСШ №1 м. Євпаторія , Ukraine |
||||||
6 | 7 | ПОПОВА Катерина Kateryna Popova |
07.08.1996 | Донецька, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | ||||||
7 | 845 | КАРДАШЕВА Аліна Alina Kardasheva |
24.05.1998 | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ , MON |
||||||
8 | 1 365 | ХАРЧЕНКО Романа Romana Kharchenko |
17.10.1996 | Львiвська, МОН, ЛДЮСШ 2 м.Львів , MON |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||