П’ятиборство Дівчата. Стрибки у довжину Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Pentathlon. Women Youth U18 Long Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 01.02.2013 | Час початку/ Start time: 15:15 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 1 383 | КИРИЛЕНКО Викторія Vyktoriya Kyrylenko |
01.12.1996 | Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львівська , Kolos |
|||||||||||||||
2 | 483 | ШАСТУН Катерина Kateryna Shastun |
21.12.1997 | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Дніпропетровськ , MON |
|||||||||||||||
3 | 1 102 | ВОЛКОВА Христина Khrystyna Volkova |
25.03.1997 | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь , Dynamo |
|||||||||||||||
4 | 2 326 | ТРИГУБ Тетяна Tetyana Tryhub |
30.08.1999 | Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава , Spartak |
|||||||||||||||
5 | 1 594 | РАЩУК Марія Mariya Rashchuk |
06.04.1997 | Хмельницька, МОН, ДЮСШ м.Полонне , MON |
|||||||||||||||
6 | 24 | НЕЛЕПА Ганна Hanna Nelepa |
22.04.1998 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц , MON |
|||||||||||||||
7 | 463 | МІНІХУЗІНА Кристина Krystyna Minikhuzina |
25.06.1998 | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Лада" Днп , MON |
|||||||||||||||
8 | 975 | ЛАРІНА Катерина Kateryna Larina |
06.01.1997 | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса , Dynamo |
|||||||||||||||
9 | 850 | ТИЩЕНКО Катерина Kateryna Tyshchenko |
14.02.1996 | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ , MON |
|||||||||||||||
10 | 169 | ГАРБАРЧУК Ольга Olha Harbarchuk |
12.01.1996 | Київська, МОН, КОЛІФКС , MON |
|||||||||||||||
11 | 168 | ГАРБАРЧУК Юлія Yuliya Harbarchuk |
12.01.1996 | Київська, МОН, КОЛІФКС , MON |
|||||||||||||||
12 | 2 504 | ГЕЙКО Катерина Kateryna Heyko |
27.10.1997 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
13 | 217 | КАШИЧ Анна Anna Kashych |
01.10.1997 | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. , Kolos |
|||||||||||||||
14 | 213 | ШУХ Аліна Alina Shukh |
12.02.1999 | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. , Kolos |
|||||||||||||||
15 | 1 513 | НАЙДЬОНОВА Анатасія Anatasiya Naydyonova |
24.04.1998 | Луганська, Д, СДЮШОР м.Луганск , Dynamo |
|||||||||||||||
16 | 2 328 | КОЛЕСНІКОВА Карина Karyna Kolesnikova |
21.11.1998 | Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава , Spartak |
|||||||||||||||
17 | 438 | ХАРЛАН Оксана Oksana Kharlan |
16.04.1999 | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ Синельниково , MON |
|||||||||||||||
18 | 423 | МАРТИНОВА Оксана Oksana Martynova |
11.09.1996 | Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" м.Харків , MON |
|||||||||||||||
19 | 431 | РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина Iryna Rofe-beketova |
18.09.1998 | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків , MON |
|||||||||||||||
20 | 2 509 | ДУНІНА Єлізавета Yelizaveta Dunina |
25.06.1997 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||