Стрибки у висоту Юнаки 17 | ||||||||||||||||||||||||
Men Youth U18 High Jump | ||||||||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 01.02.2013 | Час початку / Events start: 18:00 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Кваліфікація Qualification |
Квалиф. норматив Qualification norm |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Висоти | Результат | Місце | |||||||||||||||||
Heights | ||||||||||||||||||||||||
Start order | Bib | Name | Date of birth | Team | Results | Place | ||||||||||||||||||
1 | 1 899 | КЛИМЧУК Сергій Serhiy Klymchuk |
11.02.1996 | Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська , Spartak |
||||||||||||||||||||
2 | 1 825 | МАЗУР Владислав Vladyslav Mazur |
21.11.1996 | Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамо" Житомир , Dynamo |
||||||||||||||||||||
3 | 1 361 | КРАВЧУК Вадим Vadym Kravchuk |
28.10.1996 | Львiвська, К, ЛУФК , Kolos |
||||||||||||||||||||
4 | 1 225 | МОГЕР Богдан Bohdan Moher |
30.05.1996 | Вінницька, К, РДЮСШ Козятин , Kolos |
||||||||||||||||||||
5 | 807 | ГОРСТКА Арсеній Arseniy Horstka |
01.01.1997 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||||||||||||||||
6 | 818 | ДЗЮБЕНКО Іван Ivan Dzyubenko |
20.01.1997 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||||||||||||||||
7 | 1 859 | ШКЛЯРУК Андрій Andriy Shklyaruk |
06.11.1997 | Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамо" Житомир , Dynamo |
||||||||||||||||||||
8 | 2 405 | БАЛАЄНКО Євген Yevhen Balayenko |
10.01.1997 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
||||||||||||||||||||
9 | 1 517 | ПОНОМАРЕНКО Олександр Oleksandr Ponomarenko |
30.04.1997 | Луганська, Д, СДЮШОР м.Луганск , Dynamo |
||||||||||||||||||||
10 | 90 | ГАЙДАР Олександр Oleksandr Haydar |
18.01.1997 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц , MON |
||||||||||||||||||||
11 | 2 409 | АЛІМСЬКИЙ Володимир Volodymyr Alimskyy |
17.05.1996 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
||||||||||||||||||||
12 | 2 066 | БАЮНОВ Артем Artem Bayunov |
09.07.1997 | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв , MON |
||||||||||||||||||||
13 | 2 407 | СЛУЦЬКИЙ Яков Yakov Slutskyy |
07.03.1997 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
||||||||||||||||||||
14 | 1 815 | НІКІТІН Дмитро Dmytro Nikitin |
31.07.1999 | Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамівець" Житомирська , Dynamo |
||||||||||||||||||||
15 | 1 795 | БАРАННІКОВ Олександр Oleksandr Barannikov |
23.01.1997 | Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамо" Житомир , Dynamo |
||||||||||||||||||||
16 | 1 228 | БОРОВСЬКИЙ Владислав Vladyslav Borovskyy |
07.04.1997 | Вінницька, К, РДЮСШ Козятин , Kolos |
||||||||||||||||||||
17 | 608 | ТРУНОВ Владислав Vladyslav Trunov |
06.05.1996 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||||||||||||||||
18 | 2 515 | ПРИЗИГЛЕЙ Дмитро Dmytro Pryzyhley |
05.05.1998 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | ||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||||||||||||||||