Потрійний стрибок Юнаки 17 | |||||||||||||||||||
Men Youth U18 Triple Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 02.02.2013 | Час початку/ Start time: 10:00 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 737 | ШИЯТИЙ Ростислав Rostyslav Shyyatyy |
01.01.1997 | Черкаська, МОН, ОСДЮШОР Черкаська , MON |
|||||||||||||||
2 | 2 512 | НОВОХАТЬКО Владислав Vladyslav Novokhatko |
18.04.1996 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
3 | 2 243 | САМОЙЛЕНКО Євген Yevhen Samoylenko |
23.05.1997 | Чернігiвська, С, КДЮСШ м. Прилуки , Spartak |
|||||||||||||||
4 | 2 052 | КОМІН Андрій Andriy Komin |
16.10.1996 | Миколаївська, МОН, РДЮСШ Новоодеська , MON |
|||||||||||||||
5 | 736 | ЩИБРЯ Богдан Bohdan Shchybrya |
18.04.1997 | Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська , MON |
|||||||||||||||
6 | 837 | РЕЗАНОВ Олександр Oleksandr Rezanov |
03.01.1998 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
7 | 99 | ХАРА Денис Denys Khara |
02.07.1997 | Донецька, МОН, ДЮСШ СК "Лідер" Маріуполь , MON |
|||||||||||||||
8 | 2 524 | ПОПКО Олександр Oleksandr Popko |
22.03.1998 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
9 | 63 | ГОНЧАР Ігор Ihor Honchar |
06.06.1996 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
|||||||||||||||
10 | 2 523 | КОПИТЬКО Антон Anton Kopytko |
18.08.1999 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
11 | 298 | БЕЗНІС Павло Pavlo Beznis |
17.06.1997 | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Ukraine |
|||||||||||||||
12 | 57 | МАЛОСІЛОВ Олександр Oleksandr Malosilov |
06.06.1997 | Донецька, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | |||||||||||||||
13 | 304 | ЗЮЗЬКОВ Вадим Vadym Zyuzkov |
20.04.1996 | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Ukraine |
|||||||||||||||
14 | 715 | СІВАК Дмитро Dmytro Sivak |
21.04.1997 | Черкаська, К, ДЮСШ Катеринопільська , Kolos |
|||||||||||||||
15 | 984 | КІОСЄВ Вадим Vadym Kiosyev |
25.04.1996 | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса , MON |
|||||||||||||||
16 | 2 439 | МАЦОЛА Ерік Erik Matsola |
13.01.1997 | Закарпатська, МОН, ДЮСШ Тячів , MON |
|||||||||||||||
17 | 2 501 | ДАВИДЕНКО Антон Anton Davydenko |
26.03.1996 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
18 | 636 | МОЛЧАНОВ Данило Danylo Molchanov |
17.10.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
19 | 2 337 | ЛОМОНОСОВ Ігор Ihor Lomonosov |
24.06.1996 | Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук , Ukraine |
|||||||||||||||
20 | 2 438 | ГУСАР Андрій Andriy Husar |
17.10.1997 | Закарпатська, МОН, ДЮСШ Тячів , MON |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||