Стрибки у висоту Дівчата 17 | ||||||||||||||||||||||||
Women Youth U18 High Jump | ||||||||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 02.02.2013 | Час початку / Events start: 10:40 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Квалиф. норматив Qualification norm |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Висоти | Результат | Місце | |||||||||||||||||
Heights | ||||||||||||||||||||||||
Start order | Bib | Name | Date of birth | Team | Results | Place | ||||||||||||||||||
1 | 413 | КЛІНЦОВА Лілія Liliya Klintsova |
12.07.1997 | Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ №9 м.Харків , MON |
||||||||||||||||||||
2 | 1 833 | ОРДИНСЬКА Євгенія Yevheniya Ordynska |
08.02.1996 | Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамівець" Житомирська , Dynamo |
||||||||||||||||||||
3 | 1 359 | ЮРЧУК Ірина Iryna Yurchuk |
14.05.1996 | Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка , ZSU |
||||||||||||||||||||
4 | 1 798 | МИРОНЮК Ірина Iryna Myronyuk |
15.05.1998 | Житомирська, , СДЮШОР Жтм | ||||||||||||||||||||
5 | 811 | КОСТЮК Валерія Valeriya Kostyuk |
17.04.1997 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||||||||||||||||
6 | 628 | ГЛІЖЕНКО Тетяна Tetyana Hlizhenko |
03.12.1998 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||||||||||||||||
7 | 1 224 | ОЛЕКСЮК Ярослава Yaroslava Oleksyuk |
12.07.1998 | Вінницька, К, РДЮСШ Козятин , Kolos |
||||||||||||||||||||
8 | 1 220 | СІРИК Дар`я Dar`ya Siryk |
18.10.1997 | Вінницька, К, РДЮСШ Козятин , Kolos |
||||||||||||||||||||
9 | 2 034 | ВЛАСЮК Вероніка Veronika Vlasyuk |
09.08.1997 | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР м.Миколаїв , MON |
||||||||||||||||||||
10 | 1 829 | МИРОНЮК Карина Karyna Myronyuk |
15.05.1998 | Житомирська, , СДЮШОР Жтм | ||||||||||||||||||||
11 | 649 | КЛИМЕНКО Катерина Kateryna Klymenko |
03.05.1996 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||||||||||||||||
12 | 2 298 | ЛУКАЧАТ Юлія Yuliya Lukachat |
24.08.1996 | Тернопiльська, К, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль , Kolos |
||||||||||||||||||||
13 | 1 223 | ПИЛЯВЕЦЬ Анна Anna Pylyavets |
23.08.1997 | Вінницька, К, РДЮСШ Козятин , Kolos |
||||||||||||||||||||
14 | 535 | СОЛОВЕЙ Руслана Ruslana Solovey |
13.03.1997 | Дніпропетровська, МОН, ОДЮСШ "Спартак" Дніпропетровськ , MON |
||||||||||||||||||||
15 | 2 507 | ЗАСКАЛЬКО Ілона Ilona Zaskalko |
29.12.1998 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | ||||||||||||||||||||
16 | 44 | ВОЛОШИНА Катерина Kateryna Voloshyna |
21.02.1998 | Донецька, МОН, ДЮСШ м.Дебальцево , MON |
||||||||||||||||||||
17 | 17 | ПИРОЖЕНКО Наталя Natalya Pyrozhenko |
23.01.1997 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||||||||||||||||
18 | 1 226 | КАЛАШНЮК Надія Nadiya Kalashnyuk |
13.02.1996 | Вінницька, К, РДЮСШ Козятин , Kolos |
||||||||||||||||||||
19 | 596 | БАБІЙ Єлизавета єлизавета Babiy |
24.07.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||||||||||||||||
20 | 2 299 | МОНАЧИН Анастасія Anastasiya Monachyn |
23.04.1997 | Тернопiльська, К, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль , Kolos |
||||||||||||||||||||
21 | 608 | ЛАВРУША Валерія Valeriya Lavrusha |
30.09.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||||||||||||||||
22 | 1 848 | МЕЛЬНИЧУК Ольга Olha Melnychuk |
09.08.1999 | Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамівець" Бердичів , Dynamo |
||||||||||||||||||||
23 | 24 | НЕЛЕПА Ганна Hanna Nelepa |
22.04.1998 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||||||||||||||||