Потрійний стрибок Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Women Youth U18 Triple Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 02.02.2013 | Час початку/ Start time: 12:35 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 2 327 | КОРСУН Ольга Olha Korsun |
11.11.1996 | Полтавська, К, ДЮСШ №5 Полтава , Kolos |
|||||||||||||||
2 | 876 | ПІДДУБНА Поліна Polina Piddubna |
07.07.1997 | м. Київ, Д, ДЮСШ "Юний динамівець" , Dynamo |
|||||||||||||||
3 | 2 412 | ТКАЧЕНКО Анна Anna Tkachenko |
24.11.1996 | Кіровоградська, Д, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Dynamo |
|||||||||||||||
4 | 959 | БОТУШАН Валерія Valeriya Botushan |
04.03.1997 | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса , MON |
|||||||||||||||
5 | 146 | ПАВЛЮК Юлія Yuliya Pavlyuk |
21.01.1997 | Київська, МОН, КОДЮСШ "Гарт" Б.Ц. , MON |
|||||||||||||||
6 | 611 | ЧЕРНИШ Юлія Yuliya Chernysh |
20.10.1997 | Запорiзька, С, ОКДЮСШ "Спартак" м. Запоріжжя , Spartak |
|||||||||||||||
7 | 157 | ПРОЙДИСВІТ Олександра Oleksandra Proydysvit |
18.11.1997 | Київська, МОН, КОДЮСШ "Гарт" Б.Ц. , MON |
|||||||||||||||
8 | 592 | УЛЬЯНЧЕНКО Катерина Kateryna Ulyanchenko |
23.03.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
9 | 1 372 | СИРОЇД Марія Mariya Syroyid |
24.01.1996 | Львiвська, МОН, ДЮСШ № 1 Червоноград , MON |
|||||||||||||||
10 | 451 | СІНЕЙ Марія Mariya Siney |
29.03.1997 | Дніпропетровська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 НІКОПОЛЬ , MON |
|||||||||||||||
11 | 2 408 | ДУМЧЕВА Анастасія Anastasiya Dumcheva |
12.06.1997 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
|||||||||||||||
12 | 2 406 | КОЛОС Олена Olena Kolos |
18.03.1996 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
|||||||||||||||
13 | 305 | КОРСУНЕНКО Анастасія Anastasiya Korsunenko |
23.09.1997 | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Рогань , MON |
|||||||||||||||
14 | 849 | УЛЬЯНКІНА Аліна Alina Ulyankina |
20.08.1997 | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ , MON |
|||||||||||||||
15 | 7 | ПОПОВА Катерина Kateryna Popova |
07.08.1996 | Донецька, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | |||||||||||||||
16 | 34 | ПОПКОВА Аліна Alina Popkova |
01.12.1998 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
|||||||||||||||
17 | 1 516 | КОЛТАКОВА Анастасія Anastasiya Koltakova |
29.01.1998 | Луганська, Д, СДЮШОР м.Луганск , Dynamo |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||