Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 17 | ||||||||||
Men Youth U18 Relay 100+200+300+400 m | ||||||||||
Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | 02.02.2013 | Час початку / Events start: 13:35 |
|||||
Ukrainian Indoor Youth Championships | Час закінчення/ Events end: |
||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(4) | Забіг: 1(4) | |||||||||
1 | 147 | ЛУК'ЯНЕНКО Назар Nazar Lukyanenko |
15.01.1996 | Київська, МОН, КОДЮСШ "Гарт" Б.Ц. , MON |
||||||
1 | 150 | ЛОБАТЕНКО Микола Mykola Lobatenko |
24.02.1996 | Київська, МОН, КОДЮСШ "Гарт" Б.Ц. , MON |
||||||
1 | 152 | ЧЕРНЕНКО Іван Ivan Chernenko |
16.08.1997 | Київська, МОН, КОДЮСШ "Гарт" Б.Ц. , MON |
||||||
1 | 156 | МАХАРИНСЬКИЙ Олексій Oleksiy Makharynskyy |
07.01.1997 | Київська, МОН, КОДЮСШ "Гарт" Б.Ц. , MON |
||||||
2 | 816 | ЧОРНОМАЗ Богдан Bohdan Chornomaz |
02.04.1996 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
2 | 819 | ПАСЄВІН Максим Maksym Pasyevin |
10.06.1997 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
2 | 823 | БАЙДАЛЮК Дмитро Dmytro Baydalyuk |
04.07.1996 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
2 | 824 | ГРИНЕЦЬ Михайло Mykhaylo Hrynets |
08.05.1996 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
3 | 478 | ГАВАЗА Костянтин Kostyantyn Havaza |
09.06.1997 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
||||||
3 | 507 | ЄЛИСЕЄНКО Сергій Serhiy Yelyseyenko |
07.05.1996 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
||||||
3 | 528 | НАЗИМА Сергій Serhiy Nazyma |
23.08.1996 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР "Метеор" Днп , MON |
||||||
3 | 2 502 | КОМПАНІЄЦЬ Сергій Serhiy Kompaniyets |
17.05.1996 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
||||||
4 | 1 074 | АРХІПЦЕВ Олександр Oleksandr Arkhiptsev |
21.01.1996 | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , MON |
||||||
4 | 1 097 | БЕЗДРОБНИЙ Артем артем Bezdrobnyy |
17.01.1998 | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , Dynamo |
||||||
4 | 1 104 | ФЕДОРЧУК Павло Pavlo Fedorchuk |
09.02.1997 | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , MON |
||||||
4 | 1 105 | ПЛОХИЙ Євген Yevhen Plokhyy |
04.07.1998 | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , MON |
||||||
Heat : 2(4) | Забіг: 2(4) | |||||||||
1 | 5 | САМЕЛЮК Анатолій Anatoliy Samelyuk |
01.04.1997 | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь , MON |
||||||
1 | 105 | СТАЙЛОВСЬКИЙ Василь Vasyl Staylovskyy |
15.03.1996 | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь , MON |
||||||
1 | 106 | ЄФІМЕНКО Вадим Vadym Yefimenko |
09.09.1997 | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь , MON |
||||||
1 | 141 | ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав Vladyslav Ternavskyy |
16.05.1996 | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь , MON |
||||||
2 | 1 630 | ГРАНИЦЬКИЙ Ігор Ihor Hranytskyy |
17.01.1996 | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн , MON |
||||||
2 | 1 634 | КОЗИК Андрій Andriy Kozyk |
07.05.1997 | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн , MON |
||||||
2 | 1 638 | ЯНЧЕВСЬКИЙ Ярослав Yaroslav Yanchevskyy |
07.08.1996 | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн , MON |
||||||
2 | 1 657 | ДАНИЛЬЧИК Роман Roman Danylchyk |
28.03.1997 | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн , MON |
||||||
3 | 480 | РАБОТА Владислав Vladyslav Rabota |
12.03.1997 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | ||||||
3 | 489 | ЛЕБІДЬ Валерій Valeriy Lebid |
18.05.1997 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | ||||||
3 | 2 508 | ЧЕСАК Микита Mykyta Chesak |
12.04.1997 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | ||||||
3 | 2 520 | ІВАНОВ Дмитро Dmytro Ivanov |
25.12.1996 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | ||||||
4 | 830 | ТЕСЛЕНКО Максим Maksym Teslenko |
15.01.1998 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | ||||||
4 | 834 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр Oleksandr Pavlyuchenko |
31.05.1996 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | ||||||
4 | 856 | САВЕНКО Андрій Andriy Savenko |
28.04.1996 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | ||||||
4 | 892 | СОРОКІН Гліб Hlib Sorokin |
27.02.1997 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | ||||||
Heat : 3(4) | Забіг: 3(4) | |||||||||
1 | 943 | МЕЛЬНІК Вадим Vadym Melnik |
22.10.1996 | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса , MON |
||||||
1 | 944 | ЖЕКОВ Ілля Illya Zhekov |
15.03.1996 | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса , MON |
||||||
1 | 965 | ПЕРВУШИН Владислав Vladyslav Pervushyn |
12.09.1996 | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса , MON |
||||||
1 | 980 | СЕЛЕЗНЕВ Дмитро Dmytro Seleznev |
04.12.1996 | Одеська, МОН, ОблСДЮСШОР Одеса , MON |
||||||
2 | 582 | ГУБІН Роман Roman Hubin |
03.04.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
2 | 585 | ЯВОРСЬКИЙ Михайло Mykhaylo Yavorskyy |
10.12.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
2 | 589 | КУЗЬМЕНКО Андрій андрій Kuzmenko |
22.01.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
2 | 618 | САДИКІН Денис Denys Sadykin |
16.09.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
3 | 63 | ГОНЧАР Ігор Ihor Honchar |
06.06.1996 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||
3 | 66 | ЄГОРОВ Богдан Bohdan Yehorov |
22.05.1996 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||
3 | 79 | ЧИКАНОВ Олексій Oleksiy Chykanov |
16.02.1996 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||
3 | 88 | ДЕНИСОВ Ілля Illya Denysov |
29.07.1996 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||
4 | 736 | ЩИБРЯ Богдан Bohdan Shchybrya |
18.04.1997 | Черкаська, МОН, ОСДЮШОР Черкаська , MON |
||||||
4 | 747 | ГОНЧАРЕНКО Вадим Vadym Honcharenko |
04.01.1997 | Черкаська, МОН-Д, ОСДЮШОР Черкаська | ||||||
4 | 749 | П`ЯНКОВ Денис Denys P`yankov |
02.04.1998 | Черкаська, МОН-Д, ОСДЮШОР Черкаська | ||||||
4 | 787 | ПИТЕЛЬ Петро Petro Pytel |
13.07.1996 | Черкаська, МОН, ОСДЮШОР Черкаська , MON |
||||||
Heat : 4(4) | Забіг: 4(4) | |||||||||
1 | 443 | ЛИСЕНКО Олег Oleh Lysenko |
12.04.1997 | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Дніпропетровськ , MON |
||||||
1 | 447 | СКОРОБОГАТИЙ Дмитро Dmytro Skorobohatyy |
21.01.1996 | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Дніпропетровськ , MON |
||||||
1 | 448 | АЛМАЗ Олег Oleh Almaz |
29.07.1997 | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Дніпропетровськ , MON |
||||||
1 | 481 | КУЗНЄЦОВ Євген Yevhen Kuznyetsov |
16.06.1998 | Дніпропетровська, С, МК ДЮСШ Дніпропетровськ , Spartak |
||||||
2 | 1 269 | ПІДЛІСНИЙ Станіслав Stanislav Pidlisnyy |
23.02.1996 | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми , MON |
||||||
2 | 1 307 | ТЮТЮННИКОВ Михайло Mykhaylo Tyutyunnykov |
11.08.1996 | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми , MON |
||||||
2 | 1 325 | ДОЛУДА Владлен Vladlen Doluda |
26.05.1996 | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми , MON |
||||||
2 | 1 342 | БАБАЄВ Еміль Emil Babayev |
18.05.1996 | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми , MON |
||||||
3 | 455 | ДРАГУН Володимир Volodymyr Drahun |
08.09.1997 | Дніпропетровська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 НІКОПОЛЬ , MON |
||||||
3 | 457 | ЮРАКОВ Віталій віталій Yurakov |
13.04.1996 | Дніпропетровська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 НІКОПОЛЬ , MON |
||||||
3 | 459 | КАРЯКА Владислав владислав Karyaka |
25.01.1996 | Дніпропетровська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 НІКОПОЛЬ , MON |
||||||
3 | 460 | РЕПЕШКО Олексій олексій Repeshko |
06.10.1996 | Дніпропетровська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 НІКОПОЛЬ , MON |
||||||
4 | 584 | СВИРИДОВ Дмитро Dmytro Svyrydov |
05.11.1996 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||
4 | 605 | БОРИСЕНКО Богдан Bohdan Borysenko |
10.01.1996 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||
4 | 606 | СТЕПАНОВ Володимир Volodymyr Stepanov |
16.05.1996 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||
4 | 638 | КРАВЧЕНКО Дмитро Dmytro Kravchenko |
11.11.1996 | Запорiзька, МОН, ДЮСШ №10 Запоріжжя , MON |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||