|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Стартова
позиція |
Номер |
Прізвище, ім'я |
Дата
народження |
Команда |
Прихід |
Час |
Вітер |
Очки |
Місце |
|
|
|
Забіг: 1(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 679 |
ДЕМЧУК Юрий |
18.09.1994 |
Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
789 |
МОГИЛЯСТИЙ Михайло |
24.03.1995 |
Черкаська, МОН-Д, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 399 |
МЕКЕЛИТА Богдан |
14.06.1995 |
Львiвська, МОН, ЛУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 338 |
ЯКИМЕНКО Євген |
12.10.1994 |
Полтавська, К, ДЮСШ №5 Полтава |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 332 |
ЦВЕНЬ Денис |
20.04.1996 |
Полтавська, , ДЮСШ "Авангард" м.Кременчук |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 2(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 340 |
СІТНІКОВ Сергій |
08.01.1995 |
Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
331 |
ЧУБУН Богдан |
26.08.1994 |
Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 329 |
КОРЕЦЬКИЙ Олексій |
28.03.1995 |
Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
492 |
КОМПАНІЄЦЬ Сергій |
17.05.1996 |
Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" м.Дніпропетровськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 337 |
ДУДКА Андрій |
01.01.1996 |
Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 3(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 164 |
КОРНІЙЧУК Анатолій |
03.08.1994 |
Івано-Франківська, К |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
889 |
ПОЛІЩУК Спартак |
11.09.1994 |
м. Київ, МОН, ДЮСШ-17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
409 |
ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан |
16.11.1995 |
Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 390 |
ХВОРОВ Роман |
24.11.1995 |
Львiвська, МОН, ДЮСШ 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 340 |
ТРЕТ`ЯК Станислав |
19.06.1995 |
Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 4(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 678 |
МЕНДЕЛЮК Владислав |
31.03.1995 |
Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
470 |
ПАНЧЕНКО Руслан |
16.02.1994 |
Дніпропетровська, У, ДЮСШ "Локомотив" Дніпропетровськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 539 |
КОРОГОДІН Максим |
10.01.1995 |
Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 203 |
ДВОРНИКОВ Андрій |
06.01.1995 |
Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" Чернігів |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 091 |
КЛЕЦ Денис |
26.12.1995 |
АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 5(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 341 |
ЄРЕМЕНКО Ігор |
28.09.1996 |
Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
623 |
ГОРБАЧОВ Євген |
18.04.1995 |
Запорiзька, У, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
473 |
ШАМАТРІН Данило |
25.08.1995 |
Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Дніпропетровськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 338 |
КОЛЕСНИКОВ Богдан |
01.01.1995 |
Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
908 |
ЗАХАРЧЕНКО Микита |
19.08.1994 |
м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР КФВС МОН |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 6(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
946 |
ЛАПЧИК Володимир |
09.02.1995 |
Одеська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
635 |
КРАВЦОВ Роман |
18.05.1995 |
Запорiзька, У, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 310 |
ЛЕМЕШКО Денис |
17.03.1994 |
Сумська, МОН, ОДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
824 |
ГРИНЕЦЬ Михайло |
08.05.1996 |
м. Київ, У, СДЮШОР "У" Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
895 |
ВЕТЛІН Павло |
07.01.1994 |
м. Київ, Д-С, КМШВСМ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 7(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 532 |
ЗЕНЦЕВ Анатолій |
13.10.1995 |
Луганська, К, ОК ДЮСШ "Колос"Луганська |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 308 |
НЕЧИПОРЕНКО Олександр |
26.02.1995 |
Сумська, МОН, ОДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 447 |
ВІННИЧУК Євген |
02.08.1994 |
Луганська, МОН |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 336 |
РУДЕНКО Павло |
08.07.1996 |
Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 8(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 683 |
ЯРЕМЧУК Василь |
12.01.1995 |
Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 221 |
ПОЗДНЯКОВ Олексій |
01.04.1995 |
Чернігiвська, С, КДЮСШ м. Прилуки |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
632 |
ПАВЛЕНКО Володимир |
13.09.1995 |
Запорiзька, У, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 335 |
КРИВОРУЧКО Єгор |
02.09.1996 |
Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 285 |
ГРІНЧЕНКО Андрій |
28.06.1995 |
Сумська, МОН, ОДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 9(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 680 |
ЦІНІВСЬКИЙ Ілля |
20.08.1995 |
Рівненська, К, ОДЮСШ "Колос" Рівне |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
585 |
ЯВОРСЬКИЙ Михайло |
10.12.1996 |
Запорiзька, У, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 538 |
ЯСКЕВИЧ Ігор |
13.03.1995 |
Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 141 |
КУЛІЄВ Борис |
26.06.1995 |
АР Крим, К, МХ ДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 398 |
СВІДЕРСЬКИЙ Петро |
12.04.1994 |
Львiвська, МОН, ДЮСШ №2 Львів |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 10(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 681 |
КАШИРСЬКИЙ Олексій |
04.01.1995 |
Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 396 |
ТРОХІМЧУК Юрій |
25.12.1995 |
Львiвська, МОН, ЛУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
599 |
ТОПТУНЕНКО Михайло |
27.04.1994 |
Запорiзька, У, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 762 |
ПОМАГАЄВ Олександр |
27.07.1994 |
Чернівецька, У, ДЮСШ "Авангард" м.Чернівці |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 771 |
ЧЕРНЯЄВ Ілля |
30.07.1995 |
Житомирська, , СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 11(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
999 |
ЛЯБІН Максим |
22.12.1994 |
Одеська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 362 |
МАЦКЕВИЧ Олексій |
10.09.1994 |
Львiвська, С |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 277 |
НАТАЛІЧ Богдан |
05.01.1994 |
Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
475 |
ЛЕБІДЬ Валерій |
18.05.1997 |
Дніпропетровська, , КЗ МКДЮСШ м.Харків 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 167 |
СЕМЕНЮК Степан |
11.01.1995 |
Івано-Франківська, К |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 12(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 311 |
СУПРУН Владислав |
03.06.1998 |
Сумська, МОН, ОДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
777 |
ПИГУЛЬ Максим |
28.04.1994 |
Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 560 |
МЕГЕГА Юрій |
27.05.1996 |
Хмельницька, МОН, ДЮСШ Хмельницька |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 413 |
ФЕДОРОВСЬКИЙ Григорий |
17.01.1995 |
Кіровоградська, С, СДЮШОР-2 Кіровоград |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 329 |
ОЗІРНИЙ Матвій |
29.11.1994 |
Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 13(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 254 |
ДЕНИСЮК Денис |
21.02.1995 |
Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 321 |
СУПРУН Володимир |
24.01.1994 |
Сумська, С, СДЮШОР Голубничого |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 276 |
БАБАЄВ Єміль |
18.05.1996 |
Сумська, МОН, ДЮСШ Ромни |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 214 |
РЯБЧУН Руслан |
19.05.1995 |
Вінницька, К, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 14(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 717 |
БОЖЕСКУ Вадим |
10.09.1994 |
Чернівецька, , ДЮСШ Кіцманська |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
192 |
ПОЛОВИЦЯ Олег |
13.05.1994 |
Київська, Д, ЦОП |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 385 |
ГОЛІНЕЙ Андрій |
18.12.1995 |
Львiвська, МОН, ДЮСШ Яворів |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 533 |
РЗАЄВ Ельвін |
15.09.1995 |
Луганська, К, ОК ДЮСШ "Колос"Луганська |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
326 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл |
17.01.1995 |
Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 15(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
484 |
НАЗИМА Сергій |
23.08.1996 |
Дніпропетровська, МОН, ДВУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
КОЛЕСНИКОВ Микита |
17.01.1994 |
Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Донецьк |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 028 |
ЦВЄТОВ Ігор |
02.03.1994 |
Миколаївська, , ДЮСШ №5 м.Миколаїв |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 722 |
РАДОМСЬКИЙ Тарас |
22.09.1994 |
Чернівецька, , ДЮСШ Кіцманська |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
790 |
ХАРКІВСЬКИЙ Вадим |
31.10.1994 |
Черкаська, МОН-Д, ОСДЮСШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 16(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
487 |
ВАРИЧ Андрій |
22.05.1995 |
Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ Лада |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
234 |
ПОДОЛЯК Максим |
29.10.1995 |
Київська, МОН, РВУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 088 |
СЯСНЄВ Віктор |
18.05.1995 |
АР Крим, У, ДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
477 |
ЧЕСАК Микита |
12.04.1997 |
Дніпропетровська, МОН, ДВУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
ОЖЕГОВ Віталій |
19.08.1995 |
Донецька, С, КДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Прізвище та підпис рефері |
Секретар 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Прізвище та підпис старшого судді |
Секретар 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Прізвище та підпис старшого хронометриста |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|