Естафетний біг 4х400 м Юніорки | ||||||||||
Junior Women Relay 4х400 m | ||||||||||
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ | 07.02.2013 | Час початку / Events start: 13:45 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(2) | Забіг: 1(2) | |||||||||
2 | 2 406 | ПАЛАДІЙ Марія Mariya Paladiy |
01.09.1994 | Кіровоградська, Д, СДЮШОР-2 Кіровоград , Dynamo |
||||||
2 | 2 412 | МЕЛЬНИК Тетяна Tetyana Melnyk |
02.04.1995 | Кіровоградська, МОН, СДЮШОР-2 Кіровоград , MON |
||||||
2 | 2 415 | ПРЯДУН Валерія Valeriya Pryadun |
13.04.1995 | Кіровоградська, К, СДЮШОР-2 Кіровоград , Kolos |
||||||
2 | 2 422 | КАЧУР Яна Yana Kachur |
13.01.1997 | Кіровоградська, С, РВУФК , Spartak |
||||||
3 | 183 | МАТІЙЧУК Вікторія Viktoriya Matiychuk |
23.06.1994 | Київська, К, БВУФК Бровари , Kolos |
||||||
3 | 184 | СТАТКЕВИЧ Інна Inna Statkevych |
30.06.1995 | Київська, К, БВУФК Бровари , Kolos |
||||||
3 | 232 | ШЕВЧЕНКО Тетяна Tetyana Shevchenko |
19.03.1994 | Київська, Д, КОШВСМ , Dynamo |
||||||
3 | 235 | МОРОЗ Юлія Yuliya Moroz |
19.01.1996 | Київська, К, РВУФК , Kolos |
||||||
4 | 63 | ГОЛЄНЄВА Анастасія Anastasiya Holyenyeva |
08.09.1995 | Донецька, , ДЮСШ "Заграва" | ||||||
4 | 66 | СІДОРСЬКА Олена Olena Sidorska |
30.07.1994 | Донецька, Д, ДВУОР ім. С.Бубки , Dynamo |
||||||
4 | 76 | ТКАЧУК Вікторія Viktoriya Tkachuk |
08.11.1994 | Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки , MON |
||||||
4 | 90 | ПЕЛАГЕЙ Аліна Alina Pelahey |
20.07.1995 | Донецька, , ДВУОР ім. С.Бубки | ||||||
5 | 750 | ГВОЗДИК Катерина Kateryna Hvozdyk |
04.09.1997 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
5 | 779 | МОШЕНЕЦЬ Марина Maryna Moshenets |
19.10.1994 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
5 | 796 | МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія Valeriya Monastyretska |
23.06.1994 | Черкаська, Д, ОСДЮСШОР , Dynamo |
||||||
5 | 805 | САРИЧЕВА Аліна Alina Sarycheva |
22.09.1995 | Черкаська, Д, ОСДЮСШОР , Dynamo |
||||||
Heat : 2(2) | Забіг: 2(2) | |||||||||
2 | 446 | БОРИСЮК Юлія Yuliya Borysyuk |
25.02.1995 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР , MON |
||||||
2 | 447 | АКСЬОНОВА Оксана Oksana Aksyonova |
29.01.1997 | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК , MON |
||||||
2 | 449 | ГАЛДЕЦЬКА Юлія Yuliya Haldetska |
03.03.1995 | Дніпропетровська, У, ДЮШ Вільногорськ , Ukraine |
||||||
2 | 453 | СТАВНИЧА Дарія Dariya Stavnycha |
15.08.1997 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" м.Дніпропетровськ , Ukraine |
||||||
3 | 1 262 | РУБАН Тетяна Tetyana Ruban |
01.04.1996 | Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка , MON |
||||||
3 | 1 288 | ГАЛЕЄВА Валерія Valeriya Haleyeva |
08.06.1997 | Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка , MON |
||||||
3 | 1 324 | КОВАЛЕНКО Аліна Alina Kovalenko |
31.08.1994 | Сумська, МОН, ОДЮСШ , MON |
||||||
3 | 1 349 | ДУГІНА Маргарита Marharyta Duhina |
24.09.1997 | Сумська, МОН, ОДЮСШ , MON |
||||||
4 | 1 671 | ПРИЩЕПА Наталія Nataliya Pryshchepa |
11.09.1994 | Рівненська, К-Д, ОШВСМ , Kolos-Dyna |
||||||
4 | 1 673 | САНЖАРОВСЬКА Альбіна Albina Sanzharovska |
28.02.1994 | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
4 | 1 674 | КЛИМЮК Катерина Kateryna Klymyuk |
02.06.1995 | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
4 | 1 684 | БЛИЗНЮК Катерина Kateryna Blyznyuk |
05.03.1995 | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
5 | 944 | САПЕТЧЕНКОВА Ксенія Kseniya Sapetchenkova |
27.05.1994 | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
5 | 945 | ЧЕРНИКОВА Ганна Hanna Chernykova |
28.08.1995 | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
5 | 949 | ЩИРСЬКА Анжела Anzhela Shchyrska |
18.01.1994 | Одеська, У, ОСДЮСШОР , Ukraine |
||||||
5 | 961 | ХАСАНОВА Катерина Kateryna Khasanova |
15.05.1996 | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||