Потрійний стрибок Жінки | |||||||||||||||||||
Women Triple Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств. | 13.02.2013 | Час початку/ Start time: 18:25 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Кваліфікація Qualification |
|||||||
м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 299 | ПІМЕНОВА Ірина Iryna Pimenova |
19.12.1988 | Харкiвська, У, ШВСМ з л/а , Ukraine |
|||||||||||||||
2 | 713 | ЯНЧЕНКО Ірина Iryna Yanchenko |
22.03.1988 | Черкаська, Д, ШВСМ , Dynamo |
|||||||||||||||
3 | 1 494 | ПТАШКІНА Тетяна Tetyana Ptashkina |
10.01.1993 | Луганська, МОН, ЦСДЮШОР , MON |
|||||||||||||||
4 | 871 | КОСТУСЄВА Марія Mariya Kostusyeva |
14.11.1990 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
5 | 745 | НІКОЛАЄВА Ірина Iryna Nikolayeva |
20.01.1984 | Черкаська, МОН, ШВСМ , MON |
|||||||||||||||
6 | 1 075 | ЯСТРЕБОВА Наталія Nataliya Yastrebova |
12.10.1984 | АР Крим, Д-МОН, ШВСМ, Київська | |||||||||||||||
7 | 500 | ГОЛОВЧЕНКО Ірина Iryna Holovchenko |
21.07.1988 | Дніпропетровська, У, ШВСМ , Ukraine |
|||||||||||||||
8 | 1 749 | МИКИТЮК Ірина Iryna Mykytyuk |
19.01.1986 | Чернівецька, , ШВСМ | |||||||||||||||
9 | 301 | АЛЄКСЄЄНКО Олена Olena Alyeksyeyenko |
21.08.1990 | Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" , MON |
|||||||||||||||
10 | 521 | КРАВЧЕНКО Катерина Kateryna Kravchenko |
29.01.1992 | Дніпропетровська, , СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
11 | 1 736 | ЦИХОЦЬКА Руслана Ruslana Tsyhotska |
23.03.1986 | Чернівецька, , ДШВСМ | |||||||||||||||
12 | 1 815 | СОБОЛЕВСЬКА Анна Anna Sobolevska |
21.09.1991 | Житомирська, МОН, СДЮШОР , MON |
|||||||||||||||
13 | 2 239 | КРАСУЦЬКА Анна Anna Krasutska |
20.07.1995 | Чернігiвська, С, ОШВСМ , Spartak |
|||||||||||||||
14 | 296 | МАМЄЄВА Світлана Svitlana Mamyeyeva |
19.04.1982 | Харкiвська, , ШВСМ з л/а | |||||||||||||||
15 | 934 | ФЕСЮН Ганна Hanna Fesyun |
20.09.1991 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
16 | 341 | НАКІСЬКО Олександра Oleksandra Nakisko |
17.05.1994 | Харкiвська, У, ШВСМ з л/а , Ukraine |
|||||||||||||||
17 | 864 | САМАРСЬКА Анастасія Anastasiya Samarska |
08.02.1993 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
18 | 936 | ЮЩЕНКО Віталія Vitaliya Yushchenko |
27.04.1989 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
19 | 732 | МАКЄЄВА Марина Maryna Makyeyeva |
17.08.1990 | Черкаська, Д, ШВСМ , Dynamo |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||