Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств. | |||
Суми 13 лютого 2013 р. 12:00 | |||
Біг на 400 м Чоловіки Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1317 | БУТРИМ Віталій | Сумська, ЗСУ-С, ШВСМ | 10.01.1991 | 47.46 | МС | Гудим М.П., Гудим С. | |||
2 | 1243 | ГОЛОВАЩЕНКО Роман | Вінницька, К, ШВСМ Вінницька | 14.04.1987 | 49.09 | КМС | Митурич В.М. | |||
3 | 1633 | ЛУК'ЯНЧУК Роман | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 28.09.1992 | 49.80 | КМС | Машанєнков О.В. | |||
4 | 525 | АБРАМЕНКО Олександр | Дніпропетровська, Д, МК ДЮСШ | 10.06.1992 | 50.36 | КМС | бр. Охрименко () | |||
5 | 1799 | ЧОРНИЙ Юрій | Житомирська, МОН, СДЮШОР | 25.02.1992 | 50.56 | I | Бр. Денисова | |||
Забіг 2 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1070 | ЗАРЕЦЬКИЙ Костянтин | АР Крим, Д, ШВСМ | 21.06.1989 | 50.59 | I | Решетняк А.В. | |||
2 | 1318 | ТЮТЮННИКОВ Михайло | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 11.08.1996 | 51.48 | I | Білодід О.Ф., Корж С.О. () | |||
3 | 557 | ЄРЬОМЕНКО Михайло | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 17.03.1989 | 51.92 | II | Фатєєв А.Ю., Фатєєв А. | |||
4 | 422 | ОНАЦЬКИЙ Олексій | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 18.11.1993 | 51.98 | II | Фарбітна І.П. | |||
131 | БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро | Донецька, Д, ШВСМ | 01.09.1993 | DQ 163.3 | Іщенко В.Т., Вегнери | |||||
2240 | ПОЗДНЯКОВ Олексій | Чернігiвська, С, ОШВСМ | 01.04.1995 | DNS | Марченко М.С. | |||||
Забіг 3 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1807 | ЯРКО Роман | Житомирська, Д, ШВСМ | 06.11.1989 | 50.32 | КМС | Нікітіни А.В.,Н.М. () | |||
2 | 585 | ЯВОРСЬКИЙ Михайло | Запорiзька, У, СДЮШОР | 10.12.1996 | 50.53 | КМС | Рурак М.І., Рурак К.М., Степанов В.В. | |||
3 | 1258 | МОВЧАН Євгеній | Сумська, МОН, ШВСМ | 25.04.1993 | 50.87 | I | Савицький М.В (), Бондар А.І., Білодід О.Ф. | |||
4 | 1227 | ВІТОВ Іван | Вінницька, К, СДЮШОР | 01.05.1992 | 51.00 | I | Мельничук В.М. | |||
5 | 551 | ПЕРЕП'ЯТЕНКО Олексій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 25.05.1992 | 51.37 | I | бр. Фатєєвих (), Бойко В.І. | |||
6 | 1325 | ТЄТЄРЕВ Богдан | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 08.11.1992 | 51.81 | II | Пилипей Л.П. | |||
Забіг 4 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1817 | КОСТІЧЕВ Максим | Житомирська, СДЮШОР | 29.08.1991 | 49.24 | КМС | Ледньова А.Є. | |||
2 | 1630 | КУХАРЧУК Олег | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 15.07.1993 | 49.58 | КМС | Янчук С.І., Чулаєвський Б.В. | |||
3 | 727 | ХАРКІВСЬКИЙ Вадим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 31.10.1994 | 50.48 | КМС | Дзюник І.С. | |||
4 | 428 | АГАПОВ Микола | Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" | 30.06.1991 | 50.60 | I | Ірхін В.І. | |||
5 | 1647 | ТКАЧУК Назар | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 14.11.1995 | 51.54 | I | Дітлашок В | |||
1320 | САВІН Вадим | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 26.06.1994 | DQ 163.3 | Білодід О.Ф. | |||||
Забіг 5 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 418 | ВАСЮРЕНКО Денис | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ | 02.03.1991 | 49.92 | КМС | Чурилін С.Г., Сінєков Ю.М. | |||
2 | 534 | ПУЗАНОВ Антон | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР | 25.05.1993 | 50.93 | I | Родкіна Т.І., Ярощук В., Герун А | |||
3 | 723 | МОГИЛЯСТИЙ Михайло | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 24.03.1995 | 51.49 | I | Дзюник І.С. | |||
1733 | КІЗИМА Сергій | Чернівецька, ШВСМ | 05.09.1990 | DQ 162.7 | Миронюк Г.Г. | |||||
1327 | ГОЛУБЧЕНКО Олег | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 02.10.1993 | DNF | Торяник О | |||||
1821 | РОМАНЧУК Олександр | Житомирська, К, ДЮСШ | 10.05.1987 | DNS | Сушицький А, Коняхіна Н.Ф. | |||||
Забіг 6 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 318 | БІКУЛОВ Дмитро | Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а | 11.07.1990 | 48.41 | МС | Манжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г. | |||
2 | 827 | БОРОДІН Сергій | м. Київ, У, ДШВСМ | 14.10.1981 | 49.35 | КМС | Красовський С.Ф. | |||
3 | 2264 | ЧЕКРІЙ Андрій | Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ | 13.12.1993 | 50.87 | I | Васірук М.С. () | |||
4 | 555 | РУДЕНКО Дмитро | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 12.06.1990 | 51.31 | I | бр. Фатєєвих () | |||
5 | 1307 | ПІДЛІСНИЙ Станіслав | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 23.02.1996 | 52.47 | II | Білодід О.Ф., Корж С.О. () | |||
1857 | ГЕДЗЮК Дмитро | Житомирська, К, ДЮСШ | 26.05.1991 | Зорнік В.Р. | ||||||
Забіг 7 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 142 | НАКОНЕЧНИЙ Максим | Донецька, У, ШВСМ | 20.04.1988 | 49.06 | КМС | Русєв М.І. | |||
2 | 1362 | МАЦКЕВИЧ Олексій | Львiвська, С | 10.09.1994 | 49.91 | КМС | Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю | |||
3 | 1531 | МАЗУРО Сергій | Луганська, У, КДЮСШ | 05.10.1986 | 50.36 | КМС | Стусік Ю.Є. | |||
4 | 1235 | ОГОРОВИЙ Микола | Вінницька, К, СДЮШОР | 30.10.1992 | 50.98 | I | Митурич В.М. | |||
5 | 1272 | РЕДЧЕНКО Андрій | Сумська, С, СДЮШОР Голубничого | 27.11.1992 | 52.38 | II | Гудим М.П., Гудим С. | |||
Забіг 8 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 627 | РЄМЄНЬ Олексій | Запорiзька, Донецька, У-Д, ШВСМ | 25.06.1986 | 48.71 | КМС | Рурак М.І., Рурак К.М. | |||
2 | 552 | КІКАС Єгор | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 18.12.1988 | 50.38 | КМС | Фатєєв А.Ю., Гладиліна Г.І. | |||
3 | 2247 | ЧАЙКА Ігор | Тернопiльська, Д, ТОК ШВСМ | 10.10.1992 | 51.16 | I | Борейко Т.М. (), Борейко М.М. | |||
4 | 1526 | ДМИТРИЄНКО Олександр | Луганська, У, КДЮСШ | 10.05.1987 | 51.61 | I | Стусік Ю.Є. | |||
5 | 1827 | РУДЗІНСЬКИЙ Віталій | Житомирська, Д, СДЮШОР | 07.08.1981 | 52.08 | II | Нікітіни А.В.,Н.М. () | |||
Забіг 9 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 602 | БУРАКОВ Володимир | Запорiзька, ЗСУ-У, ШВСМ | 06.05.1985 | 47.33 | МС | Рурак М.І., Рурак К.М. | |||
2 | 561 | МОРДОВЕЦЬ Віталій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 22.02.1993 | 51.73 | II | Вартанов Г.Б., Герун А | |||
3 | 774 | ЖУРАВЕЛЬ Ігор | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 25.07.1995 | 52.37 | II | Масляков В.Д. | |||
130 | КОЗАКОВ Євген | Донецька, ШВСМ | 27.03.1993 | DQ 163.3 | Вегнери | |||||
1811 | КОРПАН Анатолій | Житомирська, Д, ШВСМ | 10.02.1988 | DQ 163.3 | Нікітіни А.В.,Н.М. () | |||||
Забіг 10 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1188 | КНИШ Михайло | Вінницька, К, ШВСМ Вінницька | 22.11.1983 | 48.73 | КМС | Мельничук В.М. | |||
2 | 554 | ЛУКОВСЬКИЙ Ігор | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 08.09.1993 | 49.96 | КМС | Фатєєв А. | |||
3 | 788 | КУЛИК Микола | Черкаська, МОН-Д, ОСДЮСШОР | 24.05.1981 | 51.38 | I | Масляков В.Д. | |||
4 | 953 | ІБРАГІМОВ Артем | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | 27.09.1994 | 51.50 | I | Романов В.Р. () | |||
5 | 1858 | ХОХЛЮК Андрій | Житомирська, К, ДЮСШ | 19.05.1993 | 52.48 | II | Ведєрніков В.В. () | |||
Забіг 11 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 979 | СИНЯНСЬКИЙ Анатолій | Одеська, Дніпропетровська, Д, ШВСМ | 04.02.1991 | 48.98 | КМС | Олійник І.А., Родкіна Т.І. | |||
2 | 1859 | ДЗЮБЕНКО Назарій | Житомирська, К, ДЮСШ | 27.09.1990 | 49.30 | КМС | Трухан Л.В. | |||
3 | 536 | НАЗИМА Євген | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК | 23.06.1993 | 50.12 | КМС | Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозова Л.В. | |||
4 | 1386 | ВАЙДА Микола | Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка | 18.12.1993 | 51.40 | I | Дорошина О, Порошина О.В. () | |||
5 | 2244 | ЛУЦЕНКО Іван | Чернігiвська, С, ОШВСМ | 07.03.1987 | 51.45 | I | Луценко В.В., Святенко В.І. | |||
6 | 1322 | ДНІЩЕНКО Дмитро | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 08.05.1992 | 51.52 | I | Білодід О.Ф., Корж В. | |||
Забіг 12 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1313 | ГУЦОЛ Євген | Сумська, Д-У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 13.05.1990 | 48.28 | МС | Пилипей Л.П. | |||
2 | 1813 | ЗАБЕЛА Віктор | Житомирська, Д, ДЮСШ | 13.09.1992 | 49.13 | КМС | Нікітіни А.В.,Н.М. () | |||
3 | 1754 | ДАНІЛОВ Олександр | Чернівецька, К, ШВСМ | 24.06.1987 | 50.64 | I | Ячнюк І.О., Павлюк І. | |||
4 | 1363 | БАС Юрій | Львiвська, С | 31.03.1992 | 51.79 | II | Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю, Сташків М.В. | |||
5 | 1275 | ГАРКУША Іван | Сумська, С, СДЮШОР Голубничого | 05.11.1993 | 53.94 | II | Гудим М.П. | |||
Забіг 13 (13) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 2418 | ТЕСЛЕНКО Денис | Кіровоградська, ЗСУ-У, ОШВСМ | 18.04.1989 | 48.71 | КМС | Тесленко О.М., Красовський С.Ф. | |||
2 | 1354 | МАРЧУК Степан | Львiвська, К, ЛШВСМ | 03.01.1990 | 48.87 | КМС | Сазонова В.І. | |||
3 | 2230 | ЄРМОЛЕНКО Андрій | Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" Чернігів | 23.12.1991 | 50.77 | I | Сердюк В.І. | |||
4 | 1308 | НЕЧИПОРЕНКО Олександр | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 26.02.1995 | 50.98 | I | Білодід О.Ф., Корж В. | |||
5 | 1333 | КОЗАЧЕНКО Вячеслав | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 21.03.1991 | 51.45 | I | Пилипей Л.П., Остапенко Ю | |||
6 | 833 | ПЕТРОВ Роман | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 04.07.1993 | 51.91 | II | Гончаренко М.Я. |