Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств. | |||
Суми 13 лютого 2013 р. 17:40 | |||
Біг на 800 м Жінки Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1747 | ЛУПУ Наталія | Чернівецька, К-Д, ДШВСМ | 04.11.1987 | 2:04.10 | Якимчук (), Степанов В.В. | ||||
2 | 2426 | КЕЛЕМЕН Олеся | Закарпатська, Д, ШВСМ | 25.07.1990 | 2:04.80 | Перегінець М.І., Будкевич Г.Б., Футуйма О.Я. () | ||||
3 | 111 | ЛОБАНОВА Лілія | Донецька, Д, ШВСМ | 03.04.1991 | 2:06.15 | Степанцов К.А., Лобанов О. | ||||
4 | 621 | ПЕЛИХ Ганна | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 07.12.1986 | 2:08.15 | Мальцев М.П. (), Свириденко В.О. | ||||
5 | 949 | ЩИРСЬКА Анжела | Одеська, У, ОСДЮСШОР | 18.01.1994 | 2:14.14 | Юрченко А., Колодєєв М.І. | ||||
6 | 1374 | ДЗИБА Юлія | Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка | 18.06.1993 | 2:20.14 | Дорошина О | ||||
Забіг 2 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 115 | ШЕВЧЕНКО Анжеліка | Донецька, Д, ШВСМ | 29.10.1987 | 2:03.68 | Ліщинський І.І. | ||||
2 | 2327 | ЛЯХОВА Ольга | Полтавська, Донецька, Д, КДЮСШ "Авангард" | 18.03.1992 | 2:03.93 | Степанцов К.А., Крамарова Л.А. () | ||||
3 | 1118 | САВІНА Ксенія | АР Крим, Д | 04.06.1989 | 2:10.68 | Савін О.М. | ||||
4 | 1220 | ЧЕХІВСЬКА Юлія | Вінницька, ШВСМ Вінницька | 17.03.1992 | 2:14.31 | Турлюк В.М. | ||||
5 | 1306 | ПЄВНЕВА Ірина | Сумська, С, СДЮШОР Голубничого | 30.09.1989 | 2:14.96 | Яценко В.в. | ||||
6 | 305 | СИЧ Любов | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ | 03.10.1993 | 2:29.13 | Зудін М | ||||
Забіг 3 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 2121 | ТКАЧУК Анастасія | Івано-Франківська, Д-К, ШВСМ | 20.04.1993 | 2:05.98 | Лабич П.В., Перегінець М.І. | ||||
2 | 103 | ПОТАПЕНКО Людмила | Донецька, Д, ШВСМ | 23.07.1993 | 2:08.49 | Краснов О.Г., Степанцов К.А. | ||||
3 | 1332 | МОЛОДИКА Тетяна | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 14.10.1988 | 2:09.56 | Пилипей Л.П. | ||||
4 | 1857 | БОГАТКО Наталія | Житомирська, Д, ШВСМ | 13.05.1983 | 2:19.89 | Нікітіни А.В.,Н.М. () | ||||
2331 | ЯРЕМЕНКО Катерина | Полтавська | 02.12.1990 | DQ 163.3 | Янош В.Г. () | |||||
1671 | ПРИЩЕПА Наталія | Рівненська, Д-К, ОШВСМ | 11.09.1994 | DNS | Романчук М, Попеляєв А.В. | |||||
Забіг 4 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1238 | ПЕТЛЮК Тетяна | Вінницька, м. Київ, Д, ДШВСМ | 22.02.1982 | 2:03.87 | Фадєєв О.Є. | ||||
2 | 518 | ЖУШМАН Олена | Дніпропетровська, Д, ШВСМ | 30.12.1985 | 2:04.35 | Крот М.А., Щербакова А.І., Каруца Ж.А. | ||||
3 | 1073 | ВАЛІВАЧ Віра | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь | 03.03.1993 | 2:14.34 | Шишенін В.А., Леонов О.Н. | ||||
4 | 2354 | АНТОНОВА Валерія | Полтавська, КДЮСШ "Авангард" | 10.11.1993 | 2:16.45 | Бугрова Н.С., Приходько В.М. | ||||
5 | 948 | СИДОРЕНКО Анастасія | Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" | 01.01.1995 | 2:21.00 | Настаченко В.Ф. | ||||
1270 | ХМЕЛИК Олександра | Сумська, С, СДЮШОР Голубничого | 16.10.1993 | DNF | Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М. |