Стрибки у висоту Дівчата 17 | ||||||||||||||||||||||||
Women Youth U18 High Jump | ||||||||||||||||||||||||
Всеукраїнські змагання на призи В.Подлужного | 23.02.2013 | Час початку / Events start: 11:00 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Квалиф. норматив Qualification norm |
||||||
м.Донецьк манеж СДЮШОР №1 | |||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Висоти | Результат | Місце | |||||||||||||||||
Heights | ||||||||||||||||||||||||
Start order | Bib | Name | Date of birth | Team | Results | Place | ||||||||||||||||||
1 | НЕЛЕПА Ганна Hanna Nelepa |
22.04.1998 | ДЮСШ Костянтинівка | |||||||||||||||||||||
4 | ВОЛОШИНА Катерина Kateryna Voloshyna |
21.02.1998 | ДЮСШ Дебальцеве | |||||||||||||||||||||
8 | МИНАЙЛУК Анастасія Anastasiya Mynayluk |
06.02.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||||||||||||||||
9 | ПИРОЖЕНКО Наталя Natalya Pyrozhenko |
23.01.1997 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||||||||||||||||
3 | ГНЕВНА Юлія Yuliya Hnevna |
12.09.1996 | ДЮСШ Костянтинівка | |||||||||||||||||||||
7 | ГЛИНСЬКА Олександра Oleksandra Hlynska |
15.08.1997 | ДЮСШ Костянтинівка | |||||||||||||||||||||
2 | ЛАВРИНЕНКО Дар'я Darya Lavrynenko |
23.02.1996 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||||||||||||||||
10 | ШАПОВАЛОВА Вероніка Veronika Shapovalova |
11.08.1999 | ДЮСШ "Колос" Донецьк | |||||||||||||||||||||
11 | МАСЛОВА Ольга Olha Maslova |
28.04.1996 | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | |||||||||||||||||||||
5 | КУЗЕЛЬ Анастасія Anastasiya Kuzel |
08.05.1997 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||||||||||||||||
6 | МІЩЕНКО Анастасія Anastasiya Mishchenko |
01.05.1998 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||||||||||||||||
13 | РУДЕНКО Євгенія Yevheniya Rudenko |
25.04.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||||||||||||||||
12 | ШУЛЬГА Анна Anna Shulha |
19.03.1998 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||||||||||||||||