Стрибки у довжину Юніори | |||||||||||||||||||
Junior Men Long Jump | |||||||||||||||||||
Всеукраїнські змагання на призи В.Подлужного | 23.02.2013 | Час початку/ Start time: 13:30 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Донецьк манеж СДЮШОР №1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
9 | ШЕВЧЕНКО Віктор Viktor Shevchenko |
01.07.1995 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | ||||||||||||||||
1 | ЮДАЄВ Владислав Vladyslav Yudayev |
08.05.1995 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | ||||||||||||||||
6 | ВІННИЧУК Євген Yevhen Vinnychuk |
02.08.1994 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | ||||||||||||||||
2 | КАРАСЬОВ Богдан Bohdan Karasyov |
27.08.1994 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | ||||||||||||||||
8 | КУЧЕРЕНЕНКО Максим Maksym Kucherenenko |
29.12.1995 | ДЮСШ Дружківка | ||||||||||||||||
3 | 1 148 | ГРЕБЕНЮК Олег Oleh Hrebenyuk |
15.03.1994 | ДЮСШ "Лада" Днп | |||||||||||||||
10 | КУЛІК Едуард Eduard Kulik |
24.08.1995 | ДЮСШ Дружківка | ||||||||||||||||
4 | АНДРУСИК Володимир Volodymyr Andrusyk |
01.02.1995 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | ||||||||||||||||
13 | КОРДЮКОВ Андрій Andriy Kordyukov |
22.10.1994 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | ||||||||||||||||
12 | ШУМАКОВ Тімур Timur Shumakov |
07.06.1994 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
7 | АЛЕКСАНДРОВ Олександр Oleksandr Aleksandrov |
16.10.1994 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | ||||||||||||||||
11 | ЧЕРНІКОВ Дмитро Dmytro Chernikov |
18.03.1995 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
5 | МАЛХАСЯН Давід David Malkhasyan |
18.05.1994 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | ||||||||||||||||
14 | ЧУПРИНА Максим Maksym Chupryna |
14.11.1995 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
15 | ОВЕРЧЕНКО Дмитро Dmytro Overchenko |
20.12.1994 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||