Біг на 60 м Юнаки 17 | ||||||||||
Men Youth U18 60 m | ||||||||||
Всеукраїнські змагання на призи В.Подлужного | 23.02.2013 | Час початку / Events start: 13:50 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Забіги Heats |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Донецьк манеж СДЮШОР №1 | 6t | ||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(14) | Забіг: 1(14) | |||||||||
1 | ЧЕРНЕНКО Євген Yevhen Chernenko |
22.05.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | КОЛОДІН Владислав Vladyslav Kolodin |
12.12.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | 648 | ПЕФТІБАЙ Владислав Vladyslav Peftibay |
04.10.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||
Heat : 2(14) | Забіг: 2(14) | |||||||||
1 | ЄГОРОВ Богдан Bohdan Yehorov |
22.05.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | СИМОНЕНКО Денис Denys Symonenko |
03.01.1997 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | СТРІОНОВ Ілля Illya Strionov |
25.12.1999 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||
Heat : 3(14) | Забіг: 3(14) | |||||||||
1 | ЧИКАНОВ Олексій Oleksiy Chykanov |
16.02.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | ГОНЧАР Ігор Ihor Honchar |
06.06.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | СІМЧЕНКО Едуард Eduard Simchenko |
03.05.1997 | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | |||||||
Heat : 4(14) | Забіг: 4(14) | |||||||||
1 | ШАЙХУТДИНОВ Дмитро Dmytro Shaykhutdynov |
03.09.1996 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | 572 | ЄФІМОВ Дмитро Dmytro Yefimov |
15.12.1996 | РДЮСШ Новоодеська | ||||||
3 | МИХАЛЕВСЬКИЙ Антон Anton Mykhalevskyy |
17.12.1996 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
Heat : 5(14) | Забіг: 5(14) | |||||||||
1 | КОРЧМАР Кирило Kyrylo Korchmar |
05.01.1996 | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | |||||||
2 | ОВСЯННІКОВ Антон Anton Ovsyannikov |
30.12.1996 | ДЮСШ "Колос" Донецьк | |||||||
3 | 729 | ДУЛЕЦЬКИЙ Максим Maksym Duletskyy |
25.03.1996 | ДЮСШ №4 Маріуполь | ||||||
Heat : 6(14) | Забіг: 6(14) | |||||||||
1 | ЧИСТЯК Артур Artur Chystyak |
18.06.1997 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||
2 | ВІХЛЯЄВ Геннадій Hennadiy Vikhlyayev |
15.09.1998 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | 571 | ЧЕБОТАР Валерій Valeriy Chebotar |
12.06.1999 | РДЮСШ Новоодеська | ||||||
Heat : 7(14) | Забіг: 7(14) | |||||||||
1 | ГРИГОР'ЄВ Сергій Serhiy Hryhoryev |
04.01.1998 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | РУДАКОВ Денис Denys Rudakov |
03.10.1997 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
3 | КОРНІЄНКО Євген Yevhen Korniyenko |
01.01.1997 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||
Heat : 8(14) | Забіг: 8(14) | |||||||||
1 | ІВАНОВ Олександр Oleksandr Ivanov |
18.12.1998 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | НОВІКОВ Сергій Serhiy Novikov |
21.07.1999 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | КРАВЧУК Кирило Kyrylo Kravchuk |
23.06.1999 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
Heat : 9(14) | Забіг: 9(14) | |||||||||
1 | РУДНЄВ Мирослав Myroslav Rudnyev |
19.08.1998 | ДЮСШ Дружківка | |||||||
2 | ЗУБКОВ Олександр Oleksandr Zubkov |
30.04.1998 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
3 | КИРИЛОВ Єгор Yehor Kyrylov |
10.07.2001 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
Heat : 10(14) | Забіг: 10(14) | |||||||||
1 | САВЕЛЬЄВ Яромир Yaromyr Savelyev |
22.10.1998 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | РАЧИНСЬКИЙ Артем Artem Rachynskyy |
28.04.1998 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||
3 | РОГАЧЕНКО Микола Mykola Rohachenko |
22.05.2000 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
Heat : 11(14) | Забіг: 11(14) | |||||||||
1 | ГОНЧАРУК Дмитро Dmytro Honcharuk |
11.12.1997 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | СЕЛІФАНОВ Едуард Eduard Selifanov |
14.05.1999 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||
3 | КРАСНИКОВ Владислав Vladyslav Krasnykov |
14.11.1999 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
Heat : 12(14) | Забіг: 12(14) | |||||||||
1 | БОБИК Ілля Illya Bobyk |
24.11.1997 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | ТІТАРЕНКО Ярослав Yaroslav Titarenko |
11.04.1997 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
3 | ТОКАРЕВ Глеб Hleb Tokarev |
14.01.2000 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
Heat : 13(14) | Забіг: 13(14) | |||||||||
1 | ГОРБЕНКО Даніїл Daniyil Horbenko |
07.11.1999 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
2 | ІПАТОВ Владислав Vladyslav Ipatov |
27.06.1998 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
3 | 199 | КРИЩЕНКО Дмитро Dmytro Kryshchenko |
24.10.1999 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||
Heat : 14(14) | Забіг: 14(14) | |||||||||
1 | 983 | КРИШТАЛЬ Сергій Serhiy Kryshtal |
19.03.1999 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||
2 | МАСЮК Богдан Bohdan Masyuk |
25.09.2001 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||