Потрійний стрибок Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Women Youth U18 Triple Jump | |||||||||||||||||||
Всеукраїнські змагання на призи В.Подлужного | 23.02.2013 | Час початку/ Start time: 14:20 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Донецьк манеж СДЮШОР №1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | ПОПОВА Катерина Kateryna Popova |
07.08.1996 | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | ||||||||||||||||
ПОПКОВА Аліна Alina Popkova |
01.12.1998 | ДЮСШ м.Харцизськ | |||||||||||||||||
4 | 724 | КОМАР Вікторія Viktoriya Komar |
08.02.1996 | ДЮСШ №4 Маріуполь | |||||||||||||||
СИДОРЕНКО Інна Inna Sydorenko |
21.05.1997 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||||||||||||
6 | 729 | ВИДРА Анастасія Anastasiya Vydra |
11.04.1997 | ДЮСШ №4 Маріуполь | |||||||||||||||
12 | САРБАШ Лія Liya Sarbash |
25.11.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
3 | КРАВЕЦЬ Віра Vira Kravets |
05.09.1997 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
9 | ЗАЙЧЕНКО Ксенія Kseniya Zaychenko |
12.08.1997 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
2 | 570 | СІЖУК Марія Mariya Sizhuk |
22.06.1997 | РДЮСШ Новоодеська | |||||||||||||||
10 | МІЛОВАНОВА Яна Yana Milovanova |
01.01.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
11 | БОЛОТОВА Ганна Hanna Bolotova |
01.01.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||||||||||||
5 | 730 | ПЕТРУШИНА Марія Mariya Petrushyna |
18.01.1999 | ДЮСШ №4 Маріуполь | |||||||||||||||
7 | ПОДОЛЯНЮК Елеонора Eleonora Podolyanyuk |
28.06.1997 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | ||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||