Біг на 300 м Юнаки 17 | ||||||||||
Men Youth U18 300 m | ||||||||||
Всеукраїнські змагання на призи В.Подлужного | 24.02.2013 | Час початку / Events start: 11:30 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Донецьк манеж СДЮШОР №1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(14) | Забіг: 1(14) | |||||||||
1 | ЧИКАНОВ Олексій Oleksiy Chykanov |
16.02.1996 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | РАЗУМОВ Владислав Vladyslav Razumov |
05.03.1996 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||
3 | 572 | ЄФІМОВ Дмитро Dmytro Yefimov |
15.12.1996 | РДЮСШ Новоодеська | ||||||
Heat : 2(14) | Забіг: 2(14) | |||||||||
1 | СІМЧЕНКО Едуард Eduard Simchenko |
03.05.1997 | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | |||||||
2 | МУРАЄВ Костянтин Kostyantyn Murayev |
08.10.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||
3 | 729 | ДУЛЕЦЬКИЙ Максим Maksym Duletskyy |
25.03.1996 | ДЮСШ №4 Маріуполь | ||||||
Heat : 3(14) | Забіг: 3(14) | |||||||||
1 | БЕЗРУКОВ Юрій Yuriy Bezrukov |
22.01.1997 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | МАКСИМОВ Максим Maksym Maksymov |
16.09.1997 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
3 | САМОЙЛОВ Ілля Illya Samoylov |
19.10.1997 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
Heat : 4(14) | Забіг: 4(14) | |||||||||
1 | СТАРІКОВ Євген Yevhen Starikov |
12.03.1996 | ДЮСШ Єнакієве | |||||||
2 | БІЗІН Владислав Vladyslav Bizin |
04.02.1997 | ДЮСШ Єнакієве | |||||||
3 | РУДАКОВ Денис Denys Rudakov |
03.10.1997 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
Heat : 5(14) | Забіг: 5(14) | |||||||||
1 | КОВАЛЕНКО Андрій Andriy Kovalenko |
25.06.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||
2 | КОРНІЄНКО Євген Yevhen Korniyenko |
01.01.1997 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||
3 | ХОЗЛУ Сергій Serhiy Khozlu |
14.04.1999 | ДЮСШ "Заграва" | |||||||
Heat : 6(14) | Забіг: 6(14) | |||||||||
1 | ВОЙНАРОВСЬКИЙ Сергій Serhiy Voynarovskyy |
01.04.1997 | ДЮСШ "Заграва" | |||||||
2 | ЗУБКОВ Олександр Oleksandr Zubkov |
30.04.1998 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
3 | РАЧИНСЬКИЙ Артем Artem Rachynskyy |
28.04.1998 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||
Heat : 7(14) | Забіг: 7(14) | |||||||||
1 | ВІХЛЯЄВ Геннадій Hennadiy Vikhlyayev |
15.09.1998 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
2 | ТОКАРЕВ Глеб Hleb Tokarev |
14.01.2000 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | ГРИГОР'ЄВ Сергій Serhiy Hryhoryev |
04.01.1998 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
Heat : 8(14) | Забіг: 8(14) | |||||||||
1 | ЧИСТЯК Артур Artur Chystyak |
18.06.1997 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | |||||||
2 | ІВАНОВ Станіслав Stanislav Ivanov |
02.07.1999 | СДЮШОР №1 м.Донецьк | |||||||
3 | КАСТОРНИЙ Дмитро Dmytro Kastornyy |
20.02.1999 | ДЮСШ "Заграва" | |||||||
Heat : 9(14) | Забіг: 9(14) | |||||||||
1 | ПОНАРІН Олексій Oleksiy Ponarin |
13.02.1997 | ДЮСШ Єнакієве | |||||||
2 | РЕВЕНКО Дмитро Dmytro Revenko |
28.03.1997 | ДЮСШ Єнакієве | |||||||
3 | БАРТКОВ Максим Maksym Bartkov |
21.01.1998 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
Heat : 10(14) | Забіг: 10(14) | |||||||||
1 | ГУРЬЯНИЧЕВ Герман Herman Huryanychev |
25.07.1997 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | ШЕХОВЦОВ Владислав Vladyslav Shekhovtsov |
04.04.1998 | ДЮСШ "Заграва" | |||||||
3 | КОРОЛЬКОВ Данііл Daniil Korolkov |
28.07.1999 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
Heat : 11(14) | Забіг: 11(14) | |||||||||
1 | КАЛІНІЧЕНКО Олексій Oleksiy Kalinichenko |
03.06.1998 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | РОГАЧЕНКО Микола Mykola Rohachenko |
22.05.2000 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
3 | ДЕРЕЗУЦЬКИЙ Євген Yevhen Derezutskyy |
09.07.1999 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
Heat : 12(14) | Забіг: 12(14) | |||||||||
1 | НЕЧИТАЙЛО Денис Denys Nechytaylo |
19.05.1999 | ДЮСШ №1 м.Макіївка | |||||||
2 | ДОЛЖЕНКОВ Денис Denys Dolzhenkov |
21.06.1999 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
3 | КОВИРЗІН Єгор Yehor Kovyrzin |
10.11.2000 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
Heat : 13(14) | Забіг: 13(14) | |||||||||
1 | ГОРБЕНКО Даніїл Daniyil Horbenko |
07.11.1999 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
2 | КОНОВАЛЕНКО Артем Artem Konovalenko |
11.05.2000 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
3 | СЕЛІФАНОВ Едуард Eduard Selifanov |
14.05.1999 | ДЮСШ м.Дзержинськ | |||||||
Heat : 14(14) | Забіг: 14(14) | |||||||||
1 | 648 | ПЕФТІБАЙ Владислав Vladyslav Peftibay |
04.10.1998 | Обл.ДЮСШ м. Донецьк | ||||||
2 | КИРИЛОВ Єгор Yehor Kyrylov |
10.07.2001 | ДЮСШ м.Артемівськ | |||||||
3 | ДОМАШИН Владислав Vladyslav Domashyn |
18.09.1999 | ДЮСШ "Політехнік" Донецька | |||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||