Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  м. Євпаторія 2 березня 2013 р. 12:25  
   
Спортивна ходьба 20 км Жінки  Фінал            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 161 ОЛЯНОВСЬКА Людмила UKR, Київська, МОН, КОШВСМ 20.02.1993 1:30:26h МСМК Лисенко М.П., Соломін А., Тараканов Є
                     
2 1230 ЯКОВЕНКО Ольга UKR, Вінницька, Вінниця, К, ШВСМ Вінницька 01.06.1987 1:30:38h МСМК Москвін А.Г., Ковенко А.В.
                     
3 122 ШУМКІНА Олена UKR, Донецька, ЗСУ, ШВСМ Донецьк 24.01.1988 1:32:39h МСМК Тобіас Д
                     
4 1272 КАШИНА Інна UKR, Сумська, С, СДЮШОР Голубничого 27.09.1991 1:32:58h МСМК Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
                     
5 1852 ЯКОВЧУК Галина UKR, Житомирська, С, ОСДЮШОР Житомир 21.02.1992 1:35:58h МС Чернови В.І. та А.І.
                     
6 1282 ШЕЛЕСТ Людмила UKR, Сумська, ЗСУ, ШВСМ Сумська 04.10.1974 1:37:48h МС Синявіна Р.Ф., Шелест О.П.
                     
7 160 КОВАЛЕНКО Ганна UKR, Київська, ЦОП 27.12.1992 1:38:24h МС Тобіас Д
                     
8 1853 КОНЦЕВИЧ Наталія UKR, Житомирська, С, ОШВСМ Житомир 14.04.1984 1:39:53h МС Чернови В.І. та А.І.
                     
9 1955 ВІТОВЩИК Василина UKR, Волинська, С, ШВСМ Волиньська 30.04.1990 1:40:09h МС Яловик В.Т., Калитка М.Ф., Калитка С.В.
                     
10 1280 ФЕРЕНЦ Вікторія UKR, Сумська, К, КЗ ДЮСШ Сум.р.н. 10.03.1993 1:43:13h КМС Мирошниченко О, Мирошниченко С
                     
11 1966 БОЙКО Надія UKR, Волинська, С, ШВСМ Волиньська 27.10.1992 1:45:50h КМС Яловик В.Т., Калітка М.Ф.
                     
12 2265 КАЛЕНСЬКА Олеся UKR, Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ 17.07.1989 1:48:50h I Будкевич Г.Б., Смечук Я.І.
                     
13 2434 КОНДУР Георгіна UKR, Закарпатська, С, ШВСМ Закарпатська 06.05.1991 1:54:58h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л
                     
14 2266 МИХАЙЛИШИН Христина UKR, Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ 24.07.1992 1:58:02h II Зозуля В., Смечук Я.І., Єретик В
                     
15 2436 РОШКО Андріана UKR, Закарпатська, С, ШВСМ Закарпатська 22.08.1993 2:00:23h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л
                     
16 2270 КАМІННИК Тетяна UKR, Тернопiльська, К, ОДЮСШ 15.07.1993 2:00:27h II Зозуля В.
                     
936 ЖОРНЯК Наталія UKR, м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР 26.05.1989 DNF   Яковлєв Б.О.