Всеукраїнські змагання "Козацька Хортиця" на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко.
Меморіал В. Ященка
м.
Запоріжжя
Бігові види | підс. | старт | старт | підс. | Технічні види | ||||||||
02.03.2013 | |||||||||||||
1 | 12:00 | @ | @ | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Фінал | |||||||
2 | Забіги | Юніорки | Біг на 60 м | @ | @ | 12:00 | |||||||
3 | Забіги | Дівчата 17 | Біг на 60 м | @ | @ | 12:05 | |||||||
4 | 12:10 | @ | @ | Штовхання ядра 3 кг | Дівчата 17 | Фінал | |||||||
5 | Забіги | Дівчата 15 | Біг на 60 м | @ | @ | 12:20 | |||||||
6 | Забіги | Юніори | Біг на 60 м | @ | @ | 12:50 | |||||||
7 | 12:50 | @ | @ | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 15 | Фінал | |||||||
8 | Забіги | Юнаки 17 | Біг на 60 м | @ | @ | 12:55 | |||||||
9 | Забіги | Юнаки 15 | Біг на 60 м | @ | @ | 13:15 | |||||||
10 | 13:20 | @ | @ | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Фінал | |||||||
11 | Фінал | Дівчата 17 | Біг на 400 м | @ | @ | 13:40 | |||||||
12 | Фінал | Юнаки 17 | Біг на 400 м | @ | @ | 14:00 | |||||||
13 | 14:40 | @ | @ | Стрибки у довжину | Юніорки | Фінал | |||||||
14 | 14:40 | @ | @ | Стрибки у довжину | Юніори | Фінал | |||||||
15 | Фінал | Дівчата 17 | Біг на 1500 м | @ | @ | 14:40 | |||||||
16 | Фінал | Юнаки 17 | Біг на 1500 м | @ | @ | 14:50 | |||||||
17 | Фінал | Юніорки | Біг на 60 м | @ | @ | 15:05 | |||||||
18 | Фінал | Дівчата 17 | Біг на 60 м | @ | @ | 15:10 | |||||||
19 | Фінал | Дівчата 15 | Біг на 60 м | @ | @ | 15:15 | |||||||
20 | Фінал | Юніори | Біг на 60 м | @ | @ | 15:20 | |||||||
21 | Фінал | Юнаки 17 | Біг на 60 м | @ | @ | 15:25 | |||||||
22 | Фінал | Юнаки 15 | Біг на 60 м | @ | @ | 15:30 | |||||||
03.03.2013 | |||||||||||||
23 | Фінал | Юніорки | Біг на 200 м | @ | @ | 10:15 | |||||||
24 | Фінал | Дівчата 17 | Біг на 200 м | @ | @ | 10:25 | |||||||
25 | 10:30 | @ | @ | Стрибки у висоту | Юніорки | Фінал | |||||||
26 | Фінал | Дівчата 15 | Біг на 200 м | @ | @ | 10:45 | |||||||
27 | 10:45 | @ | @ | Потрійний стрибок | Дівчата 17 | Фінал | |||||||
28 | 10:45 | @ | @ | Потрійний стрибок | Юнаки 17 | Фінал | |||||||
29 | Фінал | Юніори | Біг на 200 м | @ | @ | 11:15 | |||||||
30 | 11:25 | @ | @ | Стрибки у висоту | Юніори | Фінал | |||||||
31 | 11:25 | @ | @ | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Фінал | |||||||
32 | Фінал | Юнаки 17 | Біг на 200 м | @ | @ | 11:30 | |||||||
33 | Фінал | Юнаки 15 | Біг на 200 м | @ | @ | 11:55 | |||||||
34 | Фінал | Дівчата 17 | Біг на 800 м | @ | @ | 12:25 | |||||||
35 | Фінал | Юнаки 17 | Біг на 800 м | @ | @ | 12:35 | |||||||
36 | Фінал | Дівчата 17 | Естафетний біг 4х200 м | @ | @ | 12:50 | |||||||
37 | Фінал | Юнаки 17 | Естафетний біг 4х200 м | @ | @ | 13:00 |