Чемпіонат України серед юніорів | |||
Київ 14 червня 2014 р. 10:55 | |||
Біг на 200 м Юніори Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 338 | ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | 17.01.1995 | 0.0 | 22.38 | I | Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т. | ||
2 | 1822 | ШЕЛЕСЬКО Ростислав | Житомирська, К, КДЮСШ | 26.06.1997 | 0.0 | 22.42 | I | Цуд І., Шелесько С.П. () | ||
3 | 581 | УРАКОВ Дмитро | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 10.05.1995 | 0.0 | 23.02 | I | Рурак М.І., Рурак К.М. | ||
4 | 874 | ЛАВРЕНКО Дмитро | м. Київ, МОН, ДЮСШ №17 Київ | 16.05.1997 | 0.0 | 23.21 | II | Каран В.Т., Вернигора Н. | ||
5 | 740 | БОНДАРЕНКО Максим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 29.12.1995 | 0.0 | 23.95 | III | Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В. () | ||
6 | 869 | ЄЛІСЄЄВ Михайло | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 19.11.1995 | -1.0 | 25.13 | III | бр. Лебедєвих (), Ліщук С.О. () | ||
250 | ПАВЛУСЕНКО Юрій | Київська, Інваспорт | 01.03.1996 | DQ 163.3 | Якимчук Є.М. | |||||
2335 | МАЛИНОВСЬКИЙ Євген | Полтавська, С, ПДЮСШ №1 Плт | 24.06.1998 | DNS | Клименко В | |||||
Забіг 2 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2221 | ПОЗДНЯКОВ Олексій | Чернігівська, С, ОШВСМ Чрг | 01.04.1995 | 0.3 | 22.04 | КМС | Марченко М.С., Салівон Р.П. | ||
2 | 988 | КИРИЛЕНКО Володимир | Одеська, Д, СДЮШОР "Д" | 25.05.1996 | 0.3 | 23.44 | II | Мазурік О.О. | ||
3 | 324 | ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан | Харкiвська, Д, ХРЛІСП | 16.11.1995 | 0.3 | 23.56 | II | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | ||
4 | 336 | ДЕСЯТЕРІК Максим | Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ | 21.03.1995 | 0.3 | 23.85 | III | Ісправнікова В.М. (), Сінєков Ю.М. | ||
5 | 1309 | КОРЕЦЬКИЙ Олексій | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 28.03.1995 | 0.3 | 23.96 | III | Пилипей Л.П., Вятіорець С.Є. | ||
6 | 828 | ПІДЛІСНИЙ Станіслав | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 23.02.1996 | 0.3 | 24.16 | III | Махонін М.П. | ||
2412 | ПІМЕНОВ Денис | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Новомиргородська | 22.01.1998 | DNF | Дарієнко О | |||||
2407 | ЧОРНИЙ Сергій | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська | 23.05.1997 | DNS | Приймак В.М. () | |||||
Забіг 3 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1298 | ТРИТЯК Станіслав | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 19.06.1995 | -0.3 | 22.71 | I | Пилипей Л.П., Глива Є.М. () | ||
2 | 987 | ЗАХАРЯН Олександр | Одеська, МОН, ДЮСШ | 06.01.1995 | -0.3 | 22.77 | I | Саксін О. | ||
3 | 873 | ЛЯШЕНКО Павло | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 04.01.1998 | -0.3 | 23.51 | II | Окрайченко К.Й., Гладченко В.І. () | ||
4 | 1587 | ТОМЧУК Андрій | Хмельницька, Д, ШВСМ Хмл | 24.06.1996 | -0.3 | 23.53 | II | Ліщук В.В. | ||
5 | 778 | САЄНКО Денис | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 22.10.1997 | -0.3 | 24.09 | III | Масляков В.Д. | ||
1463 | ЧЕПУРНИЙ Владислав | Луганська, У, ЛОВУФК Луганськ | 11.05.1997 | DNS | Шатохін В.М., Осколков О. | |||||
2242 | ДУБОВИК Віктор | Чернігівська, С, КДЮСШ Спартак | 25.09.1995 | DNS | Філіпови В.Ф. та В.І. | |||||
Забіг 4 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2416 | ФЕДОРОВСЬКИЙ Григорій | Кіровоградська, К, КЗ ДЮСШ №2 Крв | 17.01.1995 | 1.1 | 22.30 | I | Нищеменко В.А. | ||
2 | 2124 | ЦЬОК Назарій | Івано-Франківська, У, СДЮШОР Ів-Фр. | 31.10.1995 | 1.1 | 22.51 | I | Уруський І.С. | ||
3 | 631 | ГОРБ Сергій | Запорiзька, У, КДЮСШ | 20.05.1996 | 1.1 | 23.53 | II | Буренко С.І. | ||
915 | ЮРЧИК Владислав | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 27.12.1996 | DNS | бр. Лебедєвих (), Краснов А.Г. | |||||
1288 | РАПУТА Дмитро | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 01.01.1998 | DNS | Торяник О | |||||
1567 | МЕГЕГА Юрій | Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл | 27.05.1996 | DNS | Костомаха М., Новіков А.Є. | |||||
1849 | КОВАЛЬЧУК Владислав | Житомирська, К, КДЮСШ | 31.01.1997 | DNS | Сушицький А | |||||
Забіг 5 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1783 | УЛЬЯНОВ Борис | Житомирська, ЖСДЮШОР | 17.04.1998 | -0.8 | 22.97 | I | Універсал О. | ||
2 | 185 | ГОРДІЙЧУК Максим | Київська, К, СДЮШОР | 19.09.1997 | -0.8 | 23.00 | I | Шурмельов С.О. | ||
3 | 1325 | РУДЕНКО Павло | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 08.07.1996 | -0.8 | 23.80 | II | Курочкін А.Б., Штанов Ю | ||
4 | 339 | ІСАКОВ Іван | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 27.12.1995 | -0.8 | 23.85 | III | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | ||
5 | 830 | ШЕЙКО Олександр | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 11.05.1996 | -0.8 | 24.83 | III | Махонін М.П. | ||
585 | ЯВОРСЬКИЙ Михайло | Запорiзька, Чернівецька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 10.12.1996 | DNS | Рурак М.І., Рурак К.М., Степанов В.В. | |||||
Забіг 6 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 520 | КОВАЛЕНКО Станіслав | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №9 Кривий Ріг | 23.04.1997 | -0.6 | 22.55 | I | Каруца Ж.А., Смолій С | ||
2 | 1297 | КРИВОРУЧКО Єгор | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 02.09.1996 | -0.6 | 23.19 | II | Курочкін А.Б., Штанов Ю | ||
3 | 592 | КУЗЬМЕНКО Андрій | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 22.01.1996 | -0.6 | 23.67 | II | Апанович В.І.,Л.Д. () | ||
4 | 1839 | ШУЛЬГА Вячеслав | Житомирська, ЖСДЮШОР | 24.05.1998 | -0.6 | 24.19 | III | Бр. Денисова | ||
5 | 1186 | КОМЕНЧУК Олег | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Він | 23.01.1998 | -0.6 | 24.54 | III | Москвін А.Г., Хотян В () | ||
882 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 31.05.1996 | DNS | бр. Лебедєвих () | |||||
1358 | ХВОРОВ Роман | Львiвська, МОН, ДЮСШ №10 Львів | 24.11.1995 | DNS | Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю | |||||
2338 | ЦВЕНЬ Денис | Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук | 20.04.1996 | DNS | Шурмельов С.О., Щипець Ю | |||||
Забіг 7 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 513 | ЗЯЙКО Владислав | Дніпропетровська, У, ДЮСШ №1 м. Нікополь | 23.07.1996 | -1.0 | 22.71 | I | Пацеля О.О., Сендецький Ю.В. | ||
2 | 2214 | ДВОРНИКОВ Андрій | 06.01.1995 | -1.0 | 23.77 | II | ||||
3 | 1997 | КОВПАК Павло | Миколаївська, МСДЮСШОР Мик | 07.11.1997 | -1.0 | 24.11 | III | Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М. | ||
4 | 765 | САМОЙЛЕНКО Максим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 13.09.1998 | -1.0 | 24.52 | III | Василенко І.М., Дзюник І.С. | ||
5 | 869 | ГЛУЩУК Валентин | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 06.01.1999 | 0.0 | 25.49 | III | Крупеня О | ||
348 | КОЛІСНИК Тарас | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | 24.12.1995 | DNS | Літвінова Л, Поливаний В.І. | |||||
1460 | БУДЗИНСЬКИЙ Іван | Луганська, МОН, СДЮШОР | 27.09.1996 | DNS | Касьянов С.о. | |||||
1776 | ЛИСАК Володимир | Житомирська, К, КДЮСШ | 26.01.1996 | DNS | Ведєрніков В.В. (), Трухан Л.В. | |||||
Забіг 8 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1911 | ШАЛУХІН Владислав | Херсонська, РВУФК | 08.11.1996 | -0.1 | 22.61 | I | Прокудін О.М., Каратун І.А. | ||
2 | 364 | МАЙСТРЕНКО Олександр | Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк | 24.08.1996 | -0.1 | 24.08 | III | Бодрови В.В. та Н.Д., Медведчук В.В. | ||
3 | 749 | СОКОЛОВ Владислав | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 24.06.1996 | -0.1 | 24.09 | III | Колот А.В. | ||
4 | 280 | КОЧЕТКОВ Тимофій | Київська, МОН | 07.06.1996 | -0.1 | 24.17 | III | Кочетков О.В. () | ||
5 | 886 | РУСАН Денис | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 22.02.1998 | -0.1 | 25.07 | III | Гончаренко М.Я. | ||
85 | ШАПОВАЛОВ Олег | Донецька, У, ДЮСШ "Машинобудівник" м.Дружківка | 14.06.1995 | DNS | Кузьменко Ю.М. | |||||
1321 | ГОРДІЄНКО Олексій | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 22.08.1996 | DNS | Сердюченко О. | |||||
Забіг 9 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 824 | ГРИНЕЦЬ Михайло | м. Київ, ДЮСШ "Юний Динамівець" | 08.05.1996 | 0.4 | 22.75 | I | Гринець О. | ||
2 | 2259 | ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн | 07.10.1996 | 0.4 | 22.92 | I | Васірук М.С. () | ||
3 | 1966 | ВИШИНСЬКИЙ Дмитро | Волинська, МОН, ОДЮСШ Влн | 18.07.1996 | 0.4 | 23.18 | II | Кирийчук В. | ||
4 | 741 | ПИТЕЛЬ Петро | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 13.07.1996 | 0.4 | 23.55 | II | Нечипоренко Л.А., Юнак Л. | ||
5 | 1559 | ПРИСЯЖНИЙ Владислав | Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл | 08.08.1997 | 0.4 | 23.76 | II | Піснярська А., Новіков А.Є. | ||
6 | 524 | АЛМАЗ Олег | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №1 м. Нікополь | 29.07.1997 | 0.4 | 24.98 | III | Пацеля О.О., Прядко Л. | ||
7 | 903 | БАБА Мурад | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 11.06.1996 | 0.4 | 25.77 | I юн | Гладченко В.І. () | ||
1828 | ЧЕРНЯЄВ Ілля | Житомирська, ЖСДЮШОР | 30.07.1995 | DNF | Бр. Денисова | |||||
Забіг 10 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 745 | ЛЮШЕНКО Олег | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 17.02.1996 | -1.0 | 22.50 | I | Нечипоренко Л.А., Люшенко а.м. | ||
2 | 1353 | ГОЛІНЕЙ Андрій | Львiвська, С, ДЮСШ "Фаворит" | 18.12.1995 | -1.0 | 22.75 | I | Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю, Кархут М.В. | ||
3 | 334 | ДАЮК Артем | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | 24.01.1999 | -1.0 | 23.57 | II | Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М. | ||
4 | 1792 | СТРУТИНСЬКИЙ Владислав | Житомирська, К, КДЮСШ | 05.04.1999 | -1.0 | 24.03 | III | Сушицький А, Приходько В.М. | ||
5 | 904 | МАХОВСЬКИЙ Роман | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 06.11.1995 | -1.0 | 24.69 | III | Гладченко В.І. () | ||
6 | 880 | ВОЙНАЛОВИЧ Ігор | м. Київ, У, РВУФК | 13.01.1999 | -1.0 | 25.14 | III | Приходько В.М., Москаленко О.І. () | ||
582 | ГУБІН Роман | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 03.04.1996 | DQ 162.7 | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||||
879 | МАРТИНЕНКО Олексій | м. Київ, У, РВУФК | 30.01.1997 | DNS | Приходько В.М., Москаленко О.І. () |