Чемпіонат України серед юніорів | |||
Київ 14 червня 2014 р. 14:35 | |||
Естафетний біг 4х100 м Юніори Фінал | ||||||||||
Забіг 1 (2) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1181 | ГЛУШКО Олександр | Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він | 21.01.1997 | 42.60 | I | Черненков С.О. (), Москвін А.Г. | |||
1 | 1183 | ДЕНИСЮК Денис | Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він | 21.01.1995 | 42.60 | I | Черненков С.О. (), Голота Л.М. () | |||
1 | 1187 | БОРИСОВ Дмитро | Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він | 12.06.1996 | 42.60 | I | Черненков С.О. () | |||
1 | 1193 | РЯБЧУН Руслан | Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він | 19.05.1995 | 42.60 | I | Черненков С.О. () | |||
3 | 984 | СЕЛЕЗНЬОВ Дмитро | Одеська, Д, ОСДЮСШОР | 04.12.1996 | 43.25 | II | Орлов О | |||
3 | 985 | ПЕРВУШИН Владислав | Одеська, МОН, КДЮСШ | 12.09.1996 | 43.25 | II | Малютін М.В. | |||
3 | 987 | ЗАХАРЯН Олександр | Одеська, МОН, ДЮСШ | 06.01.1995 | 43.25 | II | Саксін О. | |||
3 | 988 | КИРИЛЕНКО Володимир | Одеська, Д, СДЮШОР "Д" | 25.05.1996 | 43.25 | II | Мазурік О.О. | |||
5 | 1822 | ШЕЛЕСЬКО Ростислав | Житомирська, К, КДЮСШ | 26.06.1997 | 43.81 | II | Цуд І., Шелесько С.П. () | |||
5 | 1828 | ЧЕРНЯЄВ Ілля | Житомирська, ЖСДЮШОР | 30.07.1995 | 43.81 | II | Бр. Денисова | |||
5 | 1839 | ШУЛЬГА Вячеслав | Житомирська, ЖСДЮШОР | 24.05.1998 | 43.81 | II | Бр. Денисова | |||
5 | 1844 | КОС Андрій | Житомирська, С, ЖСДЮШОР | 01.06.1995 | 43.81 | II | Ледньова А.Є. | |||
6 | 816 | ЧОРНОМАЗ Богдан | м. Київ, У, РВУФК | 02.04.1996 | 44.21 | II | Копанайко С. | |||
6 | 824 | ГРИНЕЦЬ Михайло | м. Київ, ДЮСШ "Юний Динамівець" | 08.05.1996 | 44.21 | II | Гринець О. | |||
6 | 874 | ЛАВРЕНКО Дмитро | м. Київ, МОН, ДЮСШ №17 Київ | 16.05.1997 | 44.21 | II | Каран В.Т., Вернигора Н. | |||
6 | 882 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 31.05.1996 | 44.21 | II | бр. Лебедєвих () | |||
8 | 725 | ШИЯТИЙ Ростислав | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 01.01.1997 | 45.50 | III | Кивенко А.С. | |||
8 | 741 | ПИТЕЛЬ Петро | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 13.07.1996 | 45.50 | III | Нечипоренко Л.А., Юнак Л. | |||
8 | 742 | ГОНЧАРЕНКО Вадим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 14.01.1997 | 45.50 | III | Проценко І | |||
8 | 745 | ЛЮШЕНКО Олег | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 17.02.1996 | 45.50 | III | Нечипоренко Л.А., Люшенко а.м. | |||
Забіг 2 (2) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
2 | 456 | ШАМАТРІН Данило | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | 28.08.1995 | 43.18 | II | Степанова Т.В. | |||
2 | 512 | РЕПЕШКО Олексій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР СК "Метеор" Днп | 06.10.1996 | 43.18 | II | Слюсар А.Д., Пацеля О.О. | |||
2 | 513 | ЗЯЙКО Владислав | Дніпропетровська, У, ДЮСШ №1 м. Нікополь | 23.07.1996 | 43.18 | II | Пацеля О.О., Сендецький Ю.В. | |||
2 | 520 | КОВАЛЕНКО Станіслав | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №9 Кривий Ріг | 23.04.1997 | 43.18 | II | Каруца Ж.А., Смолій С | |||
4 | 324 | ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан | Харкiвська, Д, ХРЛІСП | 16.11.1995 | 43.30 | II | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | |||
4 | 334 | ДАЮК Артем | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | 24.01.1999 | 43.30 | II | Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М. | |||
4 | 338 | ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | 17.01.1995 | 43.30 | II | Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т. | |||
4 | 372 | РЕВЕНКО Олександр | Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків | 14.05.1996 | 43.30 | II | Пупов С. | |||
7 | 1297 | КРИВОРУЧКО Єгор | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 02.09.1996 | 45.20 | III | Курочкін А.Б., Штанов Ю | |||
7 | 1298 | ТРИТЯК Станіслав | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 19.06.1995 | 45.20 | III | Пилипей Л.П., Глива Є.М. () | |||
7 | 1309 | КОРЕЦЬКИЙ Олексій | Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми | 28.03.1995 | 45.20 | III | Пилипей Л.П., Вятіорець С.Є. | |||
7 | 1325 | РУДЕНКО Павло | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 08.07.1996 | 45.20 | III | Курочкін А.Б., Штанов Ю | |||
9 | 155 | КАРПЕНКО Олександр | Київська, У, КОШВСМ | 19.08.1995 | 46.47 | III | Карпенко В. | |||
9 | 176 | ПОЖАР Дмитро | Київська, К, КОЦОП | 06.04.1995 | 46.47 | III | Шурмельов С.О., Кадира О | |||
9 | 185 | ГОРДІЙЧУК Максим | Київська, К, СДЮШОР | 19.09.1997 | 46.47 | III | Шурмельов С.О. | |||
9 | 264 | ГАНЖАЛЮК Сергій | Київська, МОН, КОЛІФКС Б.Ц. | 02.03.1998 | 46.47 | III | Зайцев В.О., Гаман Л.Л. | |||
9 | 280 | КОЧЕТКОВ Тимофій | Київська, МОН | 07.06.1996 | 46.47 | III | Кочетков О.В. () | |||
54 | ОЖЕГОВ Віталій | Донецька, МОН, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 19.08.1995 | DQ 170.7 | Гурей В.А. (), Козлов М.Я. | |||||
61 | КУЧЕРЕНЕНКО Максим | Донецька, У, ДЮСШ "Машинобудівник" м.Дружківка | 29.12.1995 | DQ 170.7 | Кузьменко Ю.М. | |||||
117 | ГОНЧАР Ігор | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | 06.06.1996 | DQ 170.7 | Зюськови | |||||
131 | МАЛОСІЛОВ Олександр | Донецька, Д-С, ДВУОР ім. С.Бубки | 06.06.1997 | DQ 170.7 | Кравченко А, Чумак О.В. () | |||||
611 | РОМАНЦОВ Артем | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 10.02.1997 | DNF | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||||
635 | КРАВЦОВ Роман | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 18.05.1995 | DNF | Рурак М.І., Рурак К.М. | |||||
641 | ГОРБАЧОВ Євген | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 18.04.1995 | DNF | Рурак М.І., Рурак К.М. | |||||
703 | ПАВЛЕНКО Володимир | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 13.09.1995 | DNF | Апанович В.І.,Л.Д. () |