Хто виконав нормативи на Берлін-2018 (станом на 11.07.2018)

За останній тиждень трьом українцям вдалося поповнити перелік атлетів,які виконали норматив на головний старт сезону – чемпіонат Європи, що 7-12 серпня прийматиме Берлін.
 
На чемпіонаті Києва відзначилися Артем Шаматрин (110 м з/б) та Гліб Піскунов (молот), а на чемпіонаті Ізраїлю – Ганна Красуцька (потрійний).  Отож, з огляду на те, що у кожній дисципліні, окрім марафону, кожна країна має представити найбільше трьох атлетів, на даний момент ми можемо виставити на чемпіонат Європи команду з 87 атлетів (37 чоловіків та 50 жінок). Загалом нормативи зараховуються з 1 січня 2017 року до 21 липня 2018 року. В кожній естафеті виступатиме по 16 збірних. Їх склад формуватиме самостійно ЄА за сумою двох найкращих результатів команд в вище зазначений період. Докладніше з критеріями та умовами відбору ФЛАУ можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
ЧОЛОВІКИ
   
дисципліна
норматив ЄА
атлет
результат
місце, дата
додаткові критерії ФЛАУ
 100 м
 10,35
 Сергій Смелик
 10,23
 Ерзурум, 11.06.2017
 
 Василь Макух
 10,29
 Луцьк, 02.06.2018
 
 200 м
 20,90
 Сергій Смелик
 20,34
 Кропивницький, 26.06.2018
 
 Еміль Ібрагімов
 20,86
 Кропивницький, 26.06.2018
 
 400 м
 46,70
 Євген Гуцол
 45,89
 Ерзурум, 11.06.2017
 
 Віталій Бутрим
 46,12
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 Данило Даниленко
 46,28
 Ерзурум, 11.06.2017
 
 Олексій Поздняков
 46,42
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 Станіслав Сеник
 46,68
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 800 м
 1.47,60
 Євген Гуцол
 1.46,56
 Кропивницький, 26.06.2018
 
 1500 м
 3.40,00
 Володимир Киц
 3.39,55
 Дессау, 08.06.2018
 
 5000 м
 13.42,00
 Х
 
 
 
 10000 м
 28.55,00
 Василь Коваль
 28.35,44
 Лондон, 19.05.2018
 
 Дмитро Сірук
 28.38,07
 Лондон, 19.05.2018
 
 марафон
 Без нормативу
 Олександр Сітковський
 2:10.12
 Сеул, 18.03.2018
 За поданням ГТР
 Ігор Олефіренко
 2:12,18
 Сямень, 07.01.2018
 18-е місце на ЧС-2017
 Дмитро Лашин
 2:14.45
 Берлін, 24.09.2017
 За поданням ГТР
 Юрій Русюк
 2:15.56
 Дублін, 29.10.2017
 За поданням ГТР
 Ігор Русс
 2:17.01
 Лондон, 06.08.2017
 За поданням ГТР
 3000 м з/п
 8.40,00
 Х
 
 
 
 110 м з/б
 13,85
 Артем Шаматрин
 13,84
 Київ, 03.07.2018
 
 400 м з/б
 50,70
 Данило Даниленко
 50,58
 Луцьк, 07.07.2017
 
 Денис Нечипоренко
 50,58
 Кропивницький, 26.06.2018
 
 висота
 2.26
 Богдан Бондаренко
 2.32
 Париж, 01.07.2017
 
 Андрій Проценко
 2.30
 Секешфехервар, 04.07.2017
 
 Юрій Кримаренко
 2.30
 Володимир-Волинський, 30.07.2017
 
 Віктор Лонський
 2.28
 Мінськ, 23.12.2017
 
 Дмитро Нікітін
 2.28
 Гроссето, 22.08.2017
 
 Дмитро Дем’янюк
 2.26
 Кропивницький, 08.07.2017
 
 жердина
 5.55
 Владислав Малихін
 5.70
 Жари, 27.05.2017
 
 довжина
 7.95
 Сергій Никифоров
 8.18
 Бєлград, 03.03.2017
 
 Владислав Мазур
 8.04
 Бидгощ, 14.07.2017
 
 потрійний
 16.60
 Х
 
 
 
 ядро
 19.90
 Ігор Мусієнко
 20.14
 Кам’янець-Подільський, 27.04.2018
 
 диск
 63.50
 Микита Нестеренко
 63.77
 Мукачево, 15.02.2017
 
 молот
 74.00
 Сергій Регеда
 76.92
 Київ, 21.05.2017
 
 Гліб Піскунов
 75.50
 Київ, 04.07.2018
 
 Володимир Мисливчук
 74.43
 Нова Каховка, 31.03.2018
 
 спис
 80.00
 Х
 
 
 
 десятиборство
 7850
 Олексій Касьянов
 8281
 Гьотціс, 28.05.2017
 
 ходьба 20 км
 1:25.00
 Іван Лосєв
 1:20.53
 Луцьк, 10.03.2018
 20-е місце на КЧС-2018
 Віктор Шумік
 1:22.57
 Луцьк, 10.03.2018
 44-е місце на КЧС-2018
 Олексій Казанін
 1:23.27
 Суми, 16.06.2018
 1-е місце на ЧУ-2018
 ходьба 50 км
 4:08.00
 Мар’ян Закальницький
 3:44.59
 Тайцан, 05.05.2018
 4-е місце на КЧС-2018
 Іван Банзерук
 3:48.15
 Подебради, 21.05.2017
 19-е місце на ЧС-2017
 Валерій Літанюк
 3:53.05
 Тайцан, 05.05.2018
 15-е місце на КЧС-2018
 
ЖІНКИ
 
дисципліна
 норматив ЄА
атлет
результат
місце, дата
 додаткові критерії ФЛАУ
 100 м
 11,50
 Христина Стуй
 11,22
 Нансі, 27.06.2018
 
 200 м
 23,50
 Яна Качур
 23,20
 Бидгощ, 15.07.2017
 
 Аліна Калістратова
 23,30
 Луцьк, 07.06.2017
 
 Христина Стуй
 23,47
 Луцьк, 07.06.2017
 
 Єлізавета Бризгіна
 23,49
 Луцьк, 07.06.2017
 
 Тетяна Мельник
 23,49
 Рига, 29.05.2018
 
 400 м
 53,40
 Анастасія Бризгіна
 51,89
 Луцьк, 06.06.2017
 
 Катерина Климюк
 52,25
 Луцьк, 06.06.2017
 
 Анна Ярощук-Рижикова
 52,51
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 Вікторія Ткачук
 52,63
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 Тетяна Мельник
 52,92
 Кропивницький, 06.07.2017
 
 Аліна Логвіненко
 52,96
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 Ольга Ляхова
 53,00
 Кропивницький, 06.07.2017
 
 Ольга Бібік
 53,04
 Кропивницький, 06.07.2017
 
 Олена Колесниченко
 53,39
 Прага, 13.05.2017
 
 800 м
 2.02,50
 Наталія Прищепа
 1.58,82
 Лозанна, 06.07.2017
 
 Ольга Ляхова
 1.59,84
 Стокгольм, 18.06.2017
 
 Анастасія Ткачук
 2.01,57
 Мец, 12.02.2017
 
 Галина Сішко
 2.02,28
 Нінове, 15.07.2017
 
 1500 м
 4.12,00
 Х
 
 
 
 5000 м
 15.40,00
 Юлія Шматенко
 15.22,85
 Кропивницький, 08.07.2017
 
 10000 м
 33.20,00
 Юлія Шматенко
 32.57,31
 Лондон, 19.05.2018
 
 Вікторія Калюжна
 33.10,66
 Лондон, 19.05.2018
 
 Валерія Зіненко
 33.12,30
 Лондон, 19.05.2018
 
 марафон
 Без нормативу
 Ольга Котовська
 2:30.18
 Дегу, 02.04.2017
 За поданням ГТР
 Дар’я Михайлова
 2:35.55
 Варшава, 23.04.2017
 За поданням ГТР
 Вікторія Хапіліна
 2:35.55
 Дублін, 29.10.2017
 За поданням ГТР
 Віра Овчарук
 2:46.35
 Майнц, 07.05.2017
 За поданням ГТР
 3000 м з/п
 9.55,00
 Марія Шаталова
 9.36,56
 Уельва, 14.06.2017
 
 Наталія Стребкова
 9.41,31
 Секешфегервар, 02.07.2018
 
 100 м з/б
 13,25
 Ганна Плотіцина
 12,89
 Кропивницький, 05.07.2017
 
 400 м з/б
 57,70
 Вікторія Ткачук
 55,46
 Прага, 04.06.2018
 
 Олена Колесниченко
 55,50
 Луцьк, 07.07.2017
 
 Анна Ярощук-Рижикова
 55,81
 Кропивницький, 26.06.2018
 
 Марія Миколенко
 56,41
 Кропивницький, 26.06.2018
 
 висота
 1.90
 Юлія Левченко
 2.01
 Лондон, 12.08.2017
 
 Оксана Окунєва
 1.97
 Кропивницький, 06.08.2017
 
 Катерина Табашник
 1.96
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 Ірина Геращенко
 1.95
 Кропивницький, 22.06.2017
 
 Ярослава Магучіх
 1.93
 Луцьк, 14.06.2018
 
 Юлія Чумаченко
 1.92
 Кропивницький, 25.06.2018
 
 жердина
 4.45
 Марина Килипко
 4.62
 Клермон-Ферран, 25.02.2018
 
 довжина
 6.60
 Марина Бех
 6.71
 Бєлград, 04.03.2017
 
 Христина Гришутіна
 6.64
 Суми, 10.02.2018
 
 потрійний
 13.90
 Ольга Саладуха
 14.20
 Ханья, 02.06.2018
 
 Ганна Карасуцька
 14.01
 Тель-Авів, 04.07.2018
 
 ядро
 16.50
 Ольга Голодна
 18.22
 Київ, 14.06.2017
 
 Галина Облещук
 17.87
 Луцьк, 07.06.2017
 
 Вікторія Клочко
 16.65
 Мінськ, 22.06.2018
 
 диск
 56.00
 Наталія Семенова
 64.09
 Київ, 30.06.2017
 
 Вікторія Клочко
 56.25
 Конча-Заспа, 16.06.2018
 
 молот
 69.00
 Ірина Климець
 72.63
 Конча-Заспа, 15.06.2018
 
 Альона Шамотіна
 72.37
 Київ, 30.06.2017
 
 Ірина Новожилова
 71.18
 Київ, 14.06.2017
 
 Наталія Золотухіна
 69.10
 Київ, 30.06.2017
 
 спис
 59.00
 Ганна Гацько-Федусова
 60.48
 Київ, 30.06.2017
 
 семиборство
 5900
 Аліна Шух
 6381
 Гроссето, 21.07.2017
 
 Дарина Слобода
 6104
 Кропивницький, 26.06.2018
 1-е місце на ЧУ-2018
 Рімма Гордієнко
 6036
 Кропивницький, 26.06.2018
 2-е місце на ЧУ-2018
 ходьба 20 км
 1:37.00
 Інна Кашина
 1:28.58
 Тайцан, 05.05.2018
 9-е місце на КЧС-2018
 Надія Боровська
 1:29.22
 Луцьк, 11.03.2018
 11-е місце на КЧС-2018
 Марія Філюк
 1:34.11
 Суми, 16.06.2018
 1-е місце на ЧУ-2018
 ходьба 50 км
 4:50.00
 Христина Юдкіна
 4:22.15
 Тайцан, 05.05.2018
 12-е місце на КЧС-2018
 Василина Вітовщик
 4:24.08
 Тайцан, 05.05.2018
 13-е місце на КЧС-2018
 Аліна Цвілій
 4:28.49
 Тайцан, 05.05.2018
 15-е місце на КЧС-2018
 
В разі, якщо ви знайдете якісь неточності в таблиці, прохання про це повідомити на електронну адресу      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Joomla template by ByJoomla.com