Затверджено склад команди для участі у чемпіонаті ABAF-2019 у приміщенні

Члени Виконкому ФЛАУ під час засідання 10 лютого у Києві затвердили склад команди для участі у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, який 16 лютого 2019 року відбудеться у Стамбулі.
 
Згідно з умовами відбору, склад команди формувався за таблицею очок ІААФ з числа призерів відбіркових змагань, а саме чемпіонату України серед дорослих і молоді у приміщенні; чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборства у приміщенні серед дорослих і молоді (7-9 лютого, Суми). При цьому кількісний склад команди мав бути 16 спортсменів (не більше двох у кожному виді програми).
 
16 спортсменів ввійшли до складу команди згідно з умовами відбору. Проте рішенням Виконкому ФЛАУ до її складу додатково включили ще трьох легкоатлеток – Юлію Чумаченко, яка була четвертою зі стрибків у висоту, але має високий результат і друге місце у таблиці очок ІААФ після Марини Бех-Романчук, а також Катерину Климюк і Анастасію Бризгіну, які разом з Тетяною Мельник і Анною Рижиковою бігтимуть у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів.
 
 
Прізвище та імя
Дата народження
Дисципліна
Область
1
Бех-Романчук Марина
18.07.1995
стрибки у довжину
Хмельницька
2
Кравчук Вадим
28.10.1986
стрибки у висоту
Львівська
3
Мельник Тетяна
02.04.1995
4х400 метрів
м. Київ
4
Гуцол Євген
13.05.1990
800 метрів
Волинська
5
Чубковцова Ганна
20.04.1994
60 метрів з бар’єрами
м. Київ
6
Красуцька Анна
20.07.1995
потрійний стрибок
Донецька
7
Рижикова Анна
24.11.1989
4х400 метрів
Дніпропетровська
8
Кравченко Ілля
08.08.2000
стрибки з жердиною
Київська
9
Миронець Олег
29.05.1998
800 метрів
Полтавська
10
Бутрим Віталій
10.01.1991
400 метрів
Сумська
11
Безніс Павло
17.06.1997
потрійний стрибок
Харківська
12
Мусієнко Ігор
22.08.1993
штовхання ядра
Сумська
13
Ковальов Андрій
11.06.1992
стрибки у висоту
Херсонська
14
Самолюк Віктор
05.09.1986
штовхання ядра
Київська
15
Качур Яна
13.01.1997
60 метрів
м. Київ
16
Ручківська Наталія
28.05.1996
60 метрів з бар’єрами
м. Київ
17
Чумаченко Юлія
02.10.1994
стрибки у висоту
Миколаївська
18
Климюк Катерина
02.06.1995
4х400 метрів
Запорізька
19
Бризгіна Анастасія
09.01.1998
4х400 метрів
Запорізька
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
1
Ольховнікова Ірина
керівник делегації
3
Рурак Костянтин
старший тренер (спринт)
2
Крушинський Вадим
тренер
4
Ліповой Володимир
масажист

 

Joomla template by ByJoomla.com