Склад збірної України на чемпіонат АБАФ-2020 з легкої атлетики

Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 19-20 вересня в м. Клуж-Напока (Румунія) візьме участь в головному міжнародному старті нинішнього сезону - чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.
 
До складу української делегації увійшли 45 спортсменів (21 чоловік та 24 жінки) і 21 офіційна особа.
 
ЖІНКИ
 200 м, 100 м з/б
 Чубковцова Ганна
 м. Київ
 400 м
 Рижикова Анна
 Дніпропетровська обл.
 400 м
 Логвіненко Аліна
 Донецька обл.
 800 м
 Вдовиченко Дар’я
 Київська обл.
 800 м
 Ремень Анастасія
 Запорізька обл.
 1500 м
 Міщенко Анна (за інші кошти)
 Харківська обл.
 1500 м
 Дем’янюк Орися (за інші кошти)
 Львівська обл.
 5000 м
 Шматенко Юлія
 Харківська обл.
 100 м з/б
 Плотіцина Анна
 Київська обл.
 400 м з/б
 Ткачук Вікторія
 Донецька обл.
 400 м з/б
 Миколенко Марія
 Донецька обл.
 3000 м з/п
 Стребкова Наталія
 Тернопільська обл.
 3000 м з/п
 Жмурко Анна
 Чернігівська обл.
 висота
 Окунєва Оксана
 Миколаївська обл.
 висота
 Чумаченко Юлія
 Донецька обл.
 жердина
 Килипко Марина
 Харківська обл.
 жердина
 Гладійчук Яна
 м. Київ
 довжина
 Мартинова Оксана
 Харківська обл.
 довжина
 Луньова Анна (за інші кошти)
 Харківська обл.
 потрійний
 Піменова Ірина (за інші кошти)
 Харківська обл.
 потрійний
 Пташкіна Тетяна (за інші кошти)
 Луганська обл.
 молот
 Климець Ірина
 Волинська обл.
 молот
 Шамотіна Альона
 Дніпропетровська обл.
 багатоборство
 Шух Аліна
 Київська обл.
 
ЧОЛОВІКИ
 100 м, 200 м, 4х100 м
 Соколов Олександр
 Миколаївська обл.
 100 м, 4х100 м
 Коваленко Станіслав
 Дніпропетровська обл.
 200 м, 4х100 м
 Ібрагімов Еміль
 Чернівецька обл.
 400 м
 Погорілко Олександр
 Сумська обл.
 400 м
 Даниленко Данило
 Волинська обл.
 800 м
 Гуцол Євген
 Волинська обл.
 800 м
 Миронець Олег
 Чернівецька обл.
 110 м з/б, 4х100 м
 Солянов Віктор
 м. Київ
 400 м з/б
 Романюк Дмитро
 Рівненська обл.
 400 м з/б
 Нечипоренко Денис
 Черкаська обл.
 висота
 Проценко Андрій
 Херсонська обл.
 висота
 Яковенко Дмитро
 Кіровоградська обл.
 жердина
 Бортніков Артур
 Дніпропетровська обл.
 жердина
 Кравченко Ілля
 Київська обл.
 довжина
 Ісаченков Ярослав
 Харківська обл.
 довжина, потрійний
 Гончар Ігор
 Донецька обл.
 потрійний
 Шепелєв Владислав
 Одеська обл.
 молот
 Кохан Михайло
 Дніпропетровська обл.
 молот
 Перевозніков Сергій
 Закарпатська обл.
 ядро
 Мусієнко Ігор
 Сумська обл.
 ядро
 Самолюк Віктор
 Київська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Тиртишник Вячеслав
 головний тренер
 Сердюченко Олексій
 старший тренер (стрибки)
 Курбаков Олег
 старший тренер (витривалість)
 Чмир Ярослав
 старший тренер (метання)
 Ятченко Ігор
 провідний тренер
 Гелетій Тетяна
 провідний тренер
 Кохан Сергій
 тренер
 Корнієнко Дмитро
 тренер
 Шух Майя
 тренер
 Кравченко Володимир
 тренер
 Гринник Іван
 тренер
 Паламарчук Олександр
 тренер
 Чумак Олена
 тренер
 Приходько Віталій
 тренер
 Зуєв Геннадій
 тренер
 Шевцов Віктор
 тренер
 Казак Володимир
 тренер
 Мельник Валерій
 лікар
 Ліповой Володимир
 масажист
 Пронін Владислав
 масажист
 Пузанов Ігор
 масажист

 

Joomla template by ByJoomla.com