Акредитація

Акредитація на чемпіонат світу-2019 з легкої атлетики

 

ІААФ почала акредитацію на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 27 вересня-6 жовтня 2019 року прийматиме Доха (Катар).

 

Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.

 

Квота для України:

4 журналісти;

1 фотограф.

 

Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 24 травня 2019 року; на реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 15 липня 2019 року.

 

Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:

- ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;

 

- гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Досі під час чемпіонату світу, або що журналіст/фотограф самостійно гарантує покриття коштами проїзду, проживання та перебування у Досі під час проведення чемпіонату світу.

 

Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

 

У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.

 

Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.

 
***
 
Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за контактами  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com