Акредитація

Акредитація на чемпіонат світу-2017 з легкої атлетики
 
ІААФ почала акредитацію на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 4-13 серпня 207 року прийматиме Лондон (Велика Британія).
 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Квота для України:
4 журналісти;
1 фотограф.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 7 травня 2017 року; на реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 30 червня 2017 року.
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
- ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
- гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Лондоні під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
 
***
 

 

Акредитація на командний чемпіонат Європи

 

Розпочато процес акредитації ЗМІ на командний чемпіонат Європи з легкої атлетики (23-25 липня, Лілль, Франція). Даний вид акредитації розповсюджується на журналістів друкованих й Інтернет ЗМІ (written press), фотографів, а також представників ТБ, які не володіють правами на трансляцію.

 

Акредитація триває до 15 травня. Пройти її можна, заповнивши відповідну онлайн-форму.

 

Офіційний медіа-готель:

The Media Hotel is Kyriad Hotel***

Parc des Moulins – 15 avenue de la Créativité - 59650 Villeneuve d’Ascq

http://www.kyriad.com/fr/hotels/kyriad-lille-est-villeneuve-dascq

 

Вартість номера (за одну особу; сніданок включений):

Номер для однієї людини: 95 євро

Номер для двох людей: 75 євро

 
***
 
Акредитація на Кубок Європи-2017 зі спортивної ходьби
 
Відкрито акредитацію ЗМІ на Кубок Європи зі спортивної ходьби (21 травня, Подебради, Чехія). Даний вид акредитації розповсюджується на журналістів і фотографів друкованих й Інтернет-ЗМІ, а також представників телебачення й радіо.
 
Представники ЗМІ, які мають намір висвітлювати Кубок Європи зі спортивної ходьби з місця подій, повинні заповнити акредитаційну форму і надіслати її до 30 квітня за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
 
Офіційні медіа-готелі:
Hotel Zámeček****
Номер для двох осіб: 95 євро за ніч
Номер для однієї особи: 130 євро за ніч
Сніданок включений у вартість номерів
 
Hotel Junior
Номер для трьох осіб: 60 євро за ніч
Номер для двох осіб: 45 євро за ніч
Номер для однієї особи: 35 євро за ніч
Сніданок включений у вартість номерів
 
***
 
Акредитація на «Діамантову лігу»
 
5 травня етапом у Досі почнеться сезон-2017 найпрестижнішої комерційної легкоатлетичної серії «Діамантова ліга». Наразі відкрита онлайн-акредитація для ЗМІ на її етапи.
 
Представники ЗМІ, які бажають висвітлювати той чи інший етап «Діамантової ліги»-2017, можуть акредитуватися за цим посиланням.
 
Дізнатися більше про «Діамантову лігу»-2017 ви можете з медіа-гіду.
 
***
 
 
Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та телефоном 050-358-83-73 (Олександр Даниленко) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com