Стрибки з жердиною Юнаки 17                          
  Men Youth U18 Pole Vault                          
                                                 
                                                 
                                                 
                                                 
  Міжнародні змагання на призи братів В. та С.Бубки 07.02.2013 Час початку /
        Events start: 11:30
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Квалиф. норматив 
Qualification norm
   
  м.Донецьк,л/а манеж"Донецьк"      
       
  Старт.
поз.
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Висоти Результат Місце  
  Heights  
  Start order Bib Name Date of birth Team                                 Results Place  
   
  3   РОДИН Артем
Artem Rodyn
26.07.1996                                        
  6   ЛАЗОРЕНКО Данило
Danylo Lazorenko
12.04.1996 СДЮШОР №8 ім.С.Бубки                                      
  5   ФІЛІН Юрій
Yuriy Filin
04.09.1997 СДЮШОР №8 ім.С.Бубки                                      
  4   ПАХОМОВ Владислав
Vladyslav Pakhomov
12.01.1996                                        
  8   МЯСНИКОВ Анатолій
Anatoliy Myasnykov
01.04.1996 СДЮШОР №8 ім.С.Бубки                                      
  2   СКЛЯРОВ Андрій
Andriy Sklyarov
05.04.1997 СДЮШОР №8 ім.С.Бубки                                      
  7   БОЛДИРЕВ Константин
Konstantyn Boldyrev
12.02.1997                                        
  1   ЛУКЬЯНЧЕНКО Федір
Fedir Lukyanchenko
14.10.1996 СДЮШОР Н. Ткаченко Днц                                      
                                                 
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                                      
                                                 
                                                 
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                                      
                                                 
                                                 
  Прізвище та підпис старшого хронометриста