Біг на 300 м Юнаки 17    
  Men Youth U18 300 m
             
             
             
             
  Міжнародні змагання на призи братів В. та С.Бубки 07.02.2013 Час початку /
        Events start: 14:50
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Донецьк,л/а манеж"Донецьк"      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 3(5) Забіг: 3(5)              
  1   ЧЕРНЕНКО Євген
Yevhen Chernenko
22.05.1996 СДЮШОР №1 м.Донецьк          
  2   СТАРІКОВ Євген
Yevhen Starikov
12.03.1996            
  6   ВОРОБЙОВ Андрій
Andriy Vorobyov
21.01.1998            
  Heat : 4(5) Забіг: 4(5)              
  1   БЕЗРУКОВ Юрій
Yuriy Bezrukov
22.01.1997            
  2   КОНОВАЛЕНКО Артем
Artem Konovalenko
11.05.2000 ДЮСШ "Політехнік" Донецька          
  3   ШЕХОВЦОВ Владислав
Vladyslav Shekhovtsov
04.04.1998 ДЮСШ "Заграва"          
  4   ХОЗЛУ Сергій
Serhiy Khozlu
14.04.1999 ДЮСШ "Заграва"          
  5   РАЧИНСЬКИЙ Артем
Artem Rachynskyy
28.04.1998            
  6   КАСТОРНИЙ Дмитро
Dmytro Kastornyy
20.02.1999 ДЮСШ "Заграва"          
  Heat : 5(5) Забіг: 5(5)              
  1   ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав
Vladyslav Ternavskyy
16.05.1996 КДЮСШ №4 м.Маріуполь          
  2   ЗАХАРОВ Кирило
Kyrylo Zakharov
28.02.1996            
  3   БРІЖАХІН Михайло
Mykhaylo Brizhakhin
27.04.1997 СДЮШОР Н. Ткаченко Днц          
  4   ОТЧЕНАШЕНКО Євген
Yevhen Otchenashenko
01.01.1997 КДЮСШ №4 м.Маріуполь          
  5   ЛОБОДА Артем
Artem Loboda
18.02.1998 ДЮСШ "Заграва"          
  6   РУДАКОВ Денис
Denys Rudakov
03.10.1997 ДЮСШ "Політехнік" Донецька          
  Heat : 6(5) Забіг: 6(5)              
  1   ТРУНОВ Микита
Mykyta Trunov
05.08.1998 ДЮСШ "Іллічевіць" Маріуполь          
  2   РУДНЄВ Мирослав
Myroslav Rudnyev
19.08.1998            
  4   ЛУЦЕНКО Павло
Pavlo Lutsenko
30.11.1997            
  5   ЗУБКОВ Олександр
Oleksandr Zubkov
30.04.1998 ДЮСШ "Політехнік" Донецька          
  6   КИРИЧЕНКО Микита
Mykyta Kyrychenko
25.09.1997            
  Heat : 7(5) Забіг: 7(5)              
  1   ПОНАРІН Олексій
Oleksiy Ponarin
13.02.1997            
  2   КОЛГАНОВ Єгор
Yehor Kolhanov
15.09.1998            
  3   ГОРБЕНКО Даніїл
Daniyil Horbenko
07.11.1999            
  4   НЕЧИТАЙЛО Денис
Denys Nechytaylo
19.05.1999            
  5   КОРОЛЬКОВ Данііл
Daniil Korolkov
28.07.1999            
  6   РОГАЧЕНКО Микола
Mykola Rohachenko
22.05.2000            
  7   МАСЮК Богдан
Bohdan Masyuk
25.09.2001            
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста