Біг на 60 м Юнаки 17    
  Men Youth U18 60 m
             
             
             
             
  Міжнародні змагання на призи братів В. та С.Бубки 08.02.2013 Час початку /
        Events start: 12:35
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Забіги
Heats
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Донецьк,л/а манеж"Донецьк" 4t    
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(9) Забіг: 1(9)              
  1   МІХЄЄВ Владислав
Vladyslav Mikhyeyev
17.01.1998            
  2   РОГАЧЕНКО Микола
Mykola Rohachenko
22.05.2000            
  Heat : 2(9) Забіг: 2(9)              
  1   ГОРБЕНКО Даніїл
Daniyil Horbenko
07.11.1999            
  2   КРАСНИКОВ Владислав
Vladyslav Krasnykov
14.11.1999            
  3   МАСЮК Богдан
Bohdan Masyuk
25.09.2001            
  Heat : 3(9) Забіг: 3(9)              
  1   БЕЗРУКОВ Юрій
Yuriy Bezrukov
22.01.1997            
  2   ОЛІФЕРОВСЬКИЙ Ілля
Illya Oliferovskyy
05.08.1998            
  3   РАЧИНСЬКИЙ Артем
Artem Rachynskyy
28.04.1998            
  Heat : 4(9) Забіг: 4(9)              
  1   РУДНЄВ Мирослав
Myroslav Rudnyev
19.08.1998            
  2   СИМОНЕНКО Денис
Denys Symonenko
03.01.1997 СДЮШОР №1 м.Донецьк          
  3   ЧЕРНИШОВ Богдан
Bohdan Chernyshov
19.02.1998            
  4   САВЕЛЬЄВ Яромир
Yaromyr Savelyev
22.10.1998            
  Heat : 5(9) Забіг: 5(9)              
  1   СОРОКІН Володимир
Volodymyr Sorokin
01.03.1997 Обл.ДЮСШ м. Донецьк          
  2   ЦИЛГАЙ Артем
Artem Tsylhay
20.09.1996 Обл.ДЮСШ м. Донецьк          
  3   ОТЧЕНАШЕНКО Євген
Yevhen Otchenashenko
01.01.1997 КДЮСШ №4 м.Маріуполь          
  4   ТОКАРЕНКО Микита
Mykyta Tokarenko
22.04.1998            
  Heat : 6(9) Забіг: 6(9)              
  1   САМЕЛЮК Анатолій
Anatoliy Samelyuk
01.04.1997 КДЮСШ №4 м.Маріуполь          
  2   ЄФІМЕНКО Вадим
Vadym Yefimenko
09.09.1997 КДЮСШ №4 м.Маріуполь          
  3   ГОЛОТА Дмитро
Dmytro Holota
04.08.1996 ДЮСШ "Іллічевіць" Маріуполь          
  4   МИХАЛЕВСЬКИЙ Антон
Anton Mykhalevskyy
17.12.1996            
  Heat : 7(9) Забіг: 7(9)              
  1   ЄГОРОВ Богдан
Bohdan Yehorov
22.05.1996 СДЮШОР №1 м.Донецьк          
  2   ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав
Vladyslav Ternavskyy
16.05.1996 КДЮСШ №4 м.Маріуполь          
  Heat : 8(9) Забіг: 8(9)              
  1   МАЛОСІЛОВ Олександр
Oleksandr Malosilov
06.06.1997 СДЮШОР №8 ім.С.Бубки          
  2   ДВОРЯШИН Кирило
Kyrylo Dvoryashyn
02.04.1997 СДЮШОР №1 м.Донецьк          
  3   КОРКОЦКИЙ Сергій
Serhiy Korkotskyy
27.08.1996 СДЮШОР Н. Ткаченко Днц          
  4   КОРЧМАР Кирило
Kyrylo Korchmar
05.01.1996 СДЮШОР Н. Ткаченко Днц          
  Heat : 9(9) Забіг: 9(9)              
  1   РУДОВ Денис
Denys Rudov
20.06.1996            
  2   ПОДЛЕГАЄВ Ігор
Ihor Podlehayev
12.12.1996            
  3   ТАРАСЕНКО Єгор
Yehor Tarasenko
07.06.1997            
  4   ДОБРОЛЬОЖА Олександр
Oleksandr Dobrolyozha
10.10.1996            
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста